skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

TatrySki - zima nadchodzi!

2018.01.16
TatrySki - zima nadchodzi!
Kliknij, aby powiększyć.
TatrySki - zima nadchodzi!
Jeszcze nim sezon narciarski zacznie się na dobre, warto się do niego dobrze przygotować. Już dziś "odśnieżyć" sprzęt i zaplanować, gdzie w tym roku się go wykorzysta. Duże pole manewru daje karnet TatrySki - 61 tras o różnym stopniu trudności i łącznej długości 45 kilometrów!
Zakup karnetu TatrySki pozwala cieszyć się wysokiej jakości trasami w Polsce i na Słowacji. To rozwiązanie ucieszy każdego, kto stawia na wygodę i dopasowanie do swoich potrzeb, karnet umożliwia bowiem przemieszczanie się po stokach bez konieczności stania w kolejkach i zatrzymywania przy bramkach. Kupując karnet teraz, można skorzystać z promocji! Dla osób wybierających się na Podhale, pomiędzy 25 grudnia a 4 marca, TatrySki przygotowało specjalną ofertę. Właśnie teraz kupując karnet online, można zaoszczędzić 3%!

TatrySki - zima nadchodzi!
TatrySki - zima nadchodzi!

TatrySki dbają o każdego narciarza. To oferta, w której odnajdą się zarówno najbardziej zaawansowani narciarze, jak i amatorzy sportów zimowych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zimowymi szaleństwami. Karnet pozwala na dostęp do tras o zróżnicowanym poziomie trudności czy położeniu. To doskonała propozycja zarówno na wyjazd z rodziną czy przyjaciółmi, jak i solo.

Dzięki sprzedaży internetowej, poprzez stronę www.tatryski.pl, można zaoszczędzić czas i uniknąć stania w kolejce. Sprzedaż online umożliwia zarówno zakup karnetu dla osób, które już posiadają nośnik, jak i tych, którzy na karnet decydują się po raz pierwszy. Dodatkowo, strona www.tatryski.pl oferuje podgląd warunków narciarskich panujących na stacjach poprzez system kamer online (www.tatryski.pl). Dzięki temu, mając jeden karnet za każdym razem możesz szusować tam, gdzie aktualnie warunki są dla Ciebie najlepsze!

TatrySki - zima nadchodzi!
TatrySki - zima nadchodzi!

Projekt TatrySki powstał w 2011 roku. Karnet umożliwia skorzystanie z 61 tras o różnym stopniu trudności i łącznej długości 45 kilometrów. Do swojej dyspozycji otrzymujemy trasy położone na terenie 6 miejscowości i 2 krajów. Wybierając spośród dostępnych skipassów godzinowych i dziennych, ustala się opcję najlepszą dla siebie. Dostępne w ofercie trasy są świetnie przygotowane do jazdy, a stacje ujęte w ofercie mogą pochwalić się kolejkami najnowszej generacji.

TatrySki to karnet, który ucieszy nie tylko narciarzy i snowboardzistów, docenią go też biegacze narciarscy. Na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska znajdą oni specjalnie przygotowane trasy. W ofercie dostępny jest również karnet połączony z wejściem do Termy Bania albo na mecz Polskiej Hokej Ligi w Nowym Targu.

Wszelkie informacje o aktualnych promocjach znajdziesz na stronie: www.tatryski.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #skipass #tatryski #polska #kotelnica #białka tatrzańska

Powrót

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Berghotel Presslauer Berghotel Presslauer

9631 Jenig / Nassfeld
Karyntia, Austria
Penthaus Apartment KaprunPenthaus Apartment Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

6530 Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria
4 noclegi - od 429,00 € za osobę
4 noclegi - od 841,00 € za osobę
7 noclegów - od 330,00 € za osobę
7 noclegów - od 1499,00 € za dom
3 noclegi - od 429,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.