skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

W Zieleńcu ruszyły armatki

2017.11.14
W Zieleńcu ruszyły armatki
Kliknij, aby powiększyć.
W Zieleńcu ruszyły armatki
Spadająca już coraz częściej poniżej zera temperatura oraz opady śniegu pozwoliły na uruchomienie armatek śnieżnych w Zieleniec Ski Arena - jednej z największych w Polsce stacji narciarskich. Wszystko wskazuje więc na to, że narciarski sezon rozpocznie się tradycyjnie wraz z początkiem grudnia.
Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, aby ostatecznie podawać oficjalną datę otwarcia kolei, wyciągów i tras - wszak aura lubi się ostatnio dynamicznie zmieniać. Jednak biorąc pod uwagę aktualnie panujące w Zieleńcu warunki oraz prognozy pogody na najbliższe dni, jest bardzo prawdopodobne, że nastąpi to właśnie z początkiem nowego miesiąca.

"Od dłuższego czasu monitorujemy pilnie każdego dnia aurę i zmieniające się warunki. Dziś na naszych stokach leży już kilkanaście centymetrów naturalnego śniegu, który od niedzieli jest uzupełniany tym z armatek" - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel ośrodka w Zieleńcu.

W Zieleńcu ruszyły armatki
W Zieleńcu ruszyły armatki

"Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ciągu kilkunastu dni otworzyć oficjalnie ośrodek. Jednak na ostateczne decyzje musimy dać sobie jeszcze kilka dni. Zależy nam, aby już od samego początku sezonu trasy były doskonale przygotowane. A tego bez stabilnej aury i odpowiedniej pokrywy śnieżnej nie będziemy w stanie zagwarantować" - doda-je Grzegorz Głód.

Z technicznego punktu widzenia Zieleniec jest w 100 procentach gotowy na nowy sezon narciarski. Zakończone zostały wszystkie przeglądy techniczne i remonty. W tym sezonie do dyspozycji narciarzy oddane zostaną dwa dodatkowe wyciągi dydaktyczne (Antek I i Antek II). Dzięki nim narciarscy nowicjusze będą mogli jeszcze szybciej i w jeszcze lepszych warunkach zdobywać nowe szlify i umiejętności.


Sam sezon zapowiada się niezwykle interesująco i oczywiście aktywnie. 23 edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy, święta i Sylwester na stoku, różnej rangi zawody, całe mnóstwo innych, cyklicznie odbywających się w naszym ośrodku imprez - plan jest naprawdę bogaty. Do tego codzienne #szusowanko już od godziny 9:00, no i oczywiście nocna jazda, czyli wyciągi i trasy otwarte do 22:00.

Zanim sam sezon wejdzie jeszcze najbardziej gorący okres, warto skorzystać także z oferty akcji Free Ski, która trwa od pierwszego uruchomienia wyciągów do 21 grudnia

oraz niemal przez cały marzec. Dzięki spędzonym w Zieleńcu minimum 4 noclegom, otrzymać można w jej ramach za darmo 3-dniowy karnet. Szczegóły dostępne są oczywiście w dedykowanej projektowi zakładce,

W Zieleńcu ruszyły armatki
W Zieleńcu ruszyły armatki

Wszystkie istotne informacje odnośnie do zmieniających się warunków ale także cen, akcji specjalnych, czy aktualnej prognozy pogody znajdą Państwo na nowej stronie inter-netowej stacji narciarskiej (www.zieleniec.pl). Warto także śledzić profile Zieleńca w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), gdzie oprócz bieżących informacji znajdą Państwo wiele ciekawych zdjęć oraz ciekawostek, którymi dzielą się użytkownicy internetu.

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #zieleniec ski arena #free ski #tanie narty #szusowanko

Powrót

Residence Piz da Cir Residence Piz da Cir

Colfosco
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn
Tyrol, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Stegerhaus Hotel Stegerhaus

39030 St. Johann
Południowy Tyrol, Włochy
Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

6450 Sölden
Tyrol, Austria
Gasthof Neue Post Gasthof Neue Post

6450 Sölden
Tyrol, Austria
7 noclegów - od 1256,00 € za osobę
3 noclegi - od 369,00 € za osobę
7 noclegów - od 1128,00 € za osobę
7 noclegów - od 730,00 € za osobę
7 noclegów - od 3880,00 CHF za pokój
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.