skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2017/18

2018.02.23
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2017/18
To już czwarty sezon z rzędu chcemy zaprosić wszystkich czytelników skionline.pl, a także wszystkich miłośników narciarstwa, do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszą stację narciarską w Polsce. Tak jak i w ubiegłych latach, pragniemy by oprócz oceny poszczególnych ośrodków przez naszą redakcję, na ocenę każdego miejsca na zimowej mapie naszych stoków, złożyły się także głosy samych narciarzy. Tym samym zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia tego wyjątkowego na naszym krajowym podwórku zestawienia.
"Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich", którego tworzenie zainicjowaliśmy w sezonie 2014/15, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem Czytelników, a także gestorów stacji narciarskich. Formuła, w której o końcowej pozycji w zestawieniu decyduje łączna ocena czytelników i redakcji skionline.pl, sprawdziła się, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na dokładnie taki sam sposób "recenzowania" ośrodków.

Ocena internautów ma formę ankiety, w której każdy może zagłosować na dowolną ilość stacji w naszym kraju, ale tylko jeden raz na każdą. Żeby wziąć udział w głosowaniu, trzeba wypełnić krótki formularz, osobny dla każdej stacji, w którym ocenie podlega infrastruktura - wyciągi i trasy, gastronomia, dojazd i parkowanie, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi, poziom obsługi i w końcu stosunek ceny do oferowanej jakości. W sumie - osiem krótkich zagadnień, w których można przyznać od 1 do 5 punktów. Szanując czas Czytelników skionline.pl, ankietę skonstruowaliśmy w ten w ten sposób, by wypełnienie formularza nie zajęło więcej niż 15 sekund…

Ze swojej strony chcielibyśmy zachować maksymalny obiektywizm oceny, stąd ścisłe kryteria statystyczne uzupełniamy oceną w terenie. Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy w trakcie odwiedzania zdecydowanej większości ośrodków narciarskich na południu Polski, oceniając skwapliwie wszystkie parametry ośrodków, jakie mogą mieć znaczenie dla narciarza. W tym roku zima niezbyt nam sprzyjała - po początkowo dobrej aurze przyszedł czas silnych wiatrów i ocieplenia, który wymiótł śnieg z wielu tras i stoków. W ostatnim czasie jednak warunki zdecydowanie poprawiły się, dlatego zadecydowaliśmy, że przedłużymy głosowane w porównaniu z ubiegłym sezonem. Ostateczne wyniki postaramy się podać pod koniec lutego. Do tego czasu będzie można oddawać głosy w naszej ankiecie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki formule naszego rankingu, zestawienie które tworzymy jest wiarygodne i miarodajne. Już w poprzednich latach potwierdziły to nasze obserwacje i rozmowy, zarówno z narciarzami - w terenie i na naszym forum - a także z gospodarzami stacji narciarskich. Mamy nadzieję, że nasz ranking nie tylko porządkuje obraz rynku naszych stacji, a także pozycjonujący rangę i popularność poszczególnych ośrodków, ale także pomocny przy wyborze dobrego miejsca na wyjazd, dla wszystkich, których nie bawi ciągłe jeżdżenie w jednym miejscu. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w głosowaniu, mając świadomość, że im więcej głosów - tym trafniejsza i bardziej obiektywna będzie końcowa ocena. Cóż, pora brać się więc do roboty - zapraszamy do głosowania!

Wyniki głosowania z sezonie 16/17

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #ranking stacji narciarskich #zima 1718

Powrót

Hotel Alex Hotel Alex

Zermatt
Wallis, Szwajcaria

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Pider Hotel Pider

39030 Wengen / La Valle
Południowy Tyrol, Włochy
Hotel Gundolf Hotel Gundolf

6481 St. Leonhard im Pitztal
Tyrol, Austria
AlpenParks Hotel & Apartment CentralAlpenParks Hotel & Apartment Central

5700 Zell am See
Kraj Salzburski, Austria
7 noclegów - od 921,00 € za osobę
7 noclegów - od 209,00 € za osobę
7 noclegów - od 1199,00 € za apartament
4 noclegi - od 1196,00 € za dom
4 noclegi - od 797,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.