Narty - skionline.pl
Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/11/2018 in all areas

 1. 2 points
  Witam, Chciałbym wyskoczyć dwa razy na jakiś konkretny ośrodek w połowie października i połowie listopada. Preferuję Austrię z racji bliskiej odległości. Oba wyjazdy planuje na około 7 dni(powiedzmy 5 dni na nartach). Co możecie polecić na podstawie własnych doświadczeń czy obserwacji? Zależy mi najbardziej na ilości otwartych tras(km). Chyba, że jest inny aspekt, na który powinno się zwrócić uwagę. W każdym razie będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc w wyborze.
 2. 1 point
  Wszystko zależy od pogody i aktualnych warunków. Przeważnie jednak Hintertux oferuje więcej tras niz inne Austriackie lodowce, ale moze sie w danym konkretnym przypadku okazać, ze Stubai czy Solden zaoferują lepsze trasy. Ja na Twoim miejscu wybrałbym sobie dwie różne miejscówki choćby dla porównania np. Tux i Solden albo Stubai albo Kitzsteinhorn zależnie od warunków i prognoz tuż przed wyjazdem. W tym roku pod koniec września byłem na Pitztal i mimo dwóch czynnych tras było genialnie; listopad zaliczyłem na Tuxie gdzie sniegu było naprawdę sporo i tras do wyboru do koloru. W przeszlosci sezon otwieralem na Stubaiu albo w Soelden. Zawsze decydowałem na podstawie warunków albo tego gdzie mnie jeszcze nie było.
 3. 1 point
 4. 1 point
  a po co się tam pchałeś jak pod domem masz tak 😜
 5. 1 point
  Znaczenia, z czasem rozszerzają się. Poza zmienną druga połową września, możemy zobaczyć, że długoterminowe prognozowanie ma skuteczność zbliżoną do kawy albo kuli.
Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...