Narty - skionline.pl
Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/25/2018 in all areas

 1. 9 points
  Wczoraj oprócz walki o tańsze wyciągi w Bielsku pokręciłem się po Szczyrku. Na parkingu Kowalskiego są już chyba wszystkie kanapy, podpory do nowego-starego wyciągu na Małe Skrzyczne a w Czyrnej (nie mam niestety foto) nowiutka partia armatek TR8 Ciekawe czy poprawią sterówkę tego wyciągu, bo wygląda ona kilka razy gorzej niż te sprzed 50 lat.
 2. 3 points
  Co Ty opowiadasz. Przed nami "epizot". Pozdro
 3. 3 points
  Jak by ktoś był zainteresowany na profilu fb Solisko Arena pojawiła się duża relacja z zdjęciami, trzeba przyznać że robią dobrą robotę.
 4. 2 points
  Dzis snieg a w styczniu moze +15 stopni. Wrozenie z kart i tyle...
 5. 2 points
  Możesz mi wytłumaczyć jakie znaczenie ma dzisiejsza pogoda na warunki narciarskie w zimie. Dla mnie pogoda jak pogoda, raz cieplej, raz zimniej, raz pada śnieg, raz deszcz, raz świeci słońce, raz mgła. Gdyby to miało wpływ na udaną i śnieżną zimę to rozumiem i sam bym się ekscytował, ale za parę dni ten śnieg zniknie i tyle co go widzieli... Z moich obliczeń wychodzi, że zima będzie okey, albo nie będzie... Pozdrawiam serdecznie.
 6. 2 points
  1.Od łba baraniego,którym mnie częstowano udało mi się wykręcić,nie byli nachalni,patrząc na mój barani łeb... 2.Z tym wielożeństwem i podarkami w Dagestanie i Czeczenii 2018 jest inaczej, rozmawiałem z inteligentnym,wykształconym muzułmaninem ,który raczej na aspekty społeczno-psychologiczne zwracał mi uwagę-po wojnie,mężczyźni zginęli,nierównowaga płci,samotność itd.zwrócił mi uwagę.Często są to dojrzałe kobiety,posagi ,dzieci i in. nie są na pierwszym planie...
 7. 2 points
  http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,23964346,napasc-na-podroznika-z-niemiec-w-radomiu-straznicy-ujeli-pieciu.html#s=BoxOpCzol5 No i widzicie,co w Radomiu spotkało Niemca,który wracał z Kaukazu na motorze do kraju i gdzie jest niebezpieczniej... A dla kolegów,którzy rozważają udanie się tam,jeszcze 2 aspekty,o których zapomniałem: 1.Większość mężczyzn w Dagestanie,których spotkałem, ma po 3 lub 4 żony,wyjaśniano mi logicznie plusy,procedura była przeprowadzana na drodze religijnej,a nie administracyjnej,która nie jest tam poważana. 2.Ulubionym specjałem dla gości jest rozgotowany łeb barani.
 8. 1 point
  Nasz „forumowy cyborg” poczuł zmęczenie i zdecydował sie nocować w Cybince.
 9. 1 point
  Jak planujesz narty w styczniu to tylko w terminie jak jedzie @marboru - Oni zawsze maja super warunki narciarskie😋
 10. 1 point
  Rowerowe ubrania maja the best, co stylizacja to ładniejsza - gdzie Oni sie zaopatrują???
 11. 1 point
  Marboru i Paula zawsze byli najlepiej ubraną parą na tym forum.😊 Marboru, cieszę się, że wracasz do formy. Pozdrawiam.
 12. 1 point
  Mariusz....skarpetki-koszulka PETARDA!. Miło Was razem widzieć w dobrej formie.Oby tak dalej
 13. 1 point
  Reakcja - klasa światowa pozdrawiam
 14. 1 point
  No nie Mitek litości, jeżeli Ty znany profesjonalista i perfekcjonista w wielu dziedzinach tak niszczysz nasz piękny język ojczysty pisząc "z przed" a nie "sprzed" to jest to jeden ze smutniejszych dni na tym forum.
 15. 1 point
  Zimno, wiatr, deszcz - czyżby już jesień? Nie... oby jak najdłużej nie. Na rowerze jeżdżę krótkie dystanse ale systematycznie. Wieczorem ale w cieple - od 20 do 40 km. Dzisiaj mimo niepewnej aury wybraliśmy się z Paulą do Zwolenia i z powrotem. Z naszego domu, to jest 65 km. Połowa dystansu z wiatrem i niezła prędkość - świetnie się nam jechało... ...powrót już nie był taki przyjemny. Coś co nas zaskoczyło o tej porze? Całe pole kwitnących słoneczników 😮 Z rowerowym pozdrowieniem: Paula i marboru
 16. 1 point
  Witam wszystkich po letniej przerwie. Z racji tego iż w nocy z 21 na 22 września pojawił się pierwszy przygruntowy przymrozek pokusiłem się założyć temat o warunkach w nowym sezonie i pokuszenie się o pierwszą prognozę: Według moich obserwacji Październik będzie miesiącem troszkę cieplejszym niż norma. Pierwsza połowa to babskie lato:stupid: Druga połowa to już wyraźna jesień z deszczem wiatrem a pod koniec nawet z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem w górach i miejscowościach podgórskich:mellow: W Listopadzie zima też raczej nam nie grozi bo zapowiada się ciepły choć oczywiście zdarzy się kilka dni kiedy w dzień będzie około zera w nocy sporo poniżej ale będą to tylko incydenty nie jakaś regularna zima i dobrze bo zima w listopadzie to zapowiedz jej braku:cheerful: Grudzień wygląda na ciepły a to już jest mniej fajne. Atlantyk ruszy na całego co daje nam bardziej brzydką jesień niż zimę wiec będzie przewaga temperatur plus 5 do 10 stopni. Pojawi się około 2 ataków zimy ale hmmmm czy to coś na co czekamy:confused:: Ataki mocniejsze będą na północy wschodzie i południowym wschodzie. Styczeń to dalej Atlantyk czyli dla nas rozpacz:sorrow: Zima od czasu do czasu się pojawi ale raczej bardziej na wschód od Wisły czyli nie to na co wszyscy czekamy. Odchylenie od normy do plus 2 stopni. Luty to zachód który będzie miał jesień oraz plus 10 stopni i wschód szczególnie Małopolska Podkarpacie i mazury z częstymi atakami zimy i mrozem do - 20 stopni. Marzec to zima a szczególnie pierwsze 2 dekady miesiąca. Pod koniec zrobi się wiosennie ale w kwietniu śnieg znów będzie częstym gościem. Zima zapowiada sie kiepsko średnia za to bardzo długa możliwe że długi weekend majowy czy Wielkanoc będzie można spędzić na nartach wyżej w górach czego nie można powiedzieć na pewno o Bożym Narodzeniu sylwestrze i feriach. Cóż oby było lepiej niż to wygląda na teraz a jak będzie przekonamy się już niedługo chodź nie powinno być tak źle jak rok i dwa lata temu:rolleyes::
Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...