Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sariensis

Użytkownik forum
 • Zawartość

  1686
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  11

Sariensis last won the day on 16 Marzec

Sariensis had the most liked content!

Reputacja

1387 Excellent

O Sariensis

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Miejscowość
  La Matanza de Acentejo

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Polsport
 • Buty marka
  Polsposrt
 • Gogle
  Przymykam oczy jak szybciej

Umiejętności

 • Styl jazdy
  Na kreche
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  1

Ostatnio na profilu byli

2478 wyświetleń profilu
 1. Jak jesteś taki wtajemniczony, to wyjaśnij jak odzyskał Kasprowy? Myślisz, że rzad nie ma narzędzi do “odzyskania” takiego Pilska? To jest bardziej kwestia interesu politycznego niż możliwości, ale nie to nie miejsce na takie dyskusje.
 2. Byłeś w ON podczas ferii? Jedyny problem, który tam jest w tym czasie, to gdzie zaparkować samochód, tak mało właściciel zarabia, nie zdechnie bo ma co jeść, na nawet na kawior spokojnie wystarcza :).
 3. Jak córka kucnie, to pod kołowrotkiem przejedzie ;), a poważnie to zadzwoń do TMR I na pewno znajda rozwiazanie, ewentualnie zarejestruj córkę z inna data urodzenia ;), powodzenia.
 4. Pozadrościć zorganizowania, samodyscypliny i doskonałego planowania @marboru, to jest wyjazd marzeń.
 5. realnie rzecz ujmując, to obecny zarządca ON nie ma kompletnie żadnych powodów aby rezygnować z przychodów bez nakładów finansowych, inwestycja już dawno się zbilansowała i teraz tylko łatwo przynosi zyski, jedyna możliwość rezygnacji ... to niewpuszczanie narciarzy do kas, ale wówczas byłoby to złamanie obowiązującego prawa, zatem sytuacja nie wygląda kolorowo i zapowiada się kolejny długi i męczący konflikt. Przykro mi, że muszę pisać rzetelnie jak wygląda sytuacja, ale po co robić nadzieje mieszkańcom, jedyną realną siłą mogącą wpłynąć na "decyzję o sprzedaży" jest polski rząd, na który tutaj tak wielu psioczy, natomiast nie ma innej opcji na rozwój Pilska jak tylko i wyłącznie interwencja rządu, sorry ale tak to na dzień dzisiejszy wygląda.
 6. tak mi adminowie namieszali @marboru i @JC, że nie wiem, gdzie w końcu wyląduję-wygląda na to że w Cortinie ;), ehh te męczące wyjazdy służbowe mało czasu a żal nie wpaść po drodze na narty w drodze powrotnej z Modeny
 7. w ekonomii taki ON Pilsko określa się mianem dojnej krowy i żaden dobry manager nie zainwestuje złamanego grosza w taki biznes, a co to jest dojna krowa to sobie doczytaj w necie. Biznes is biznes a life is brutal i full of zasadzkas niestety :), z prawnego i ekonomicznego punktu widzenia właściciele gruntów i Korbielów sa, że tak to ujmę w ciemnej d.upie i mie ma co na nich psioczyć.
 8. jak powiedziałem, tak zrobiłem, kupiłem karnet tylko na Słowację, a że Scyrk też przy okazji się przypętał, to niech już tam sobie będzie, ja już mam sezonówkę na 2019/2020, pokusa była zbyt duża: Sprytna Sezonówka 2019/2020 Obowiązuje: 18. 3. 2019 - 30. 4. 2019 Dotychczas wykorzystane : 0 /44 dni Sprytna Sezonówka obowiązuje od dnia zakupu do końca sezonu narciarskiego 2018/2019 oraz w sezonie 2019/2020 w słowackich ośrodkach narciarskich: Jasna-Chopok, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, Stary Smokowiec, w polskim ośrodku narciarskim Szczyrk, oraz w czeskim ośrodku Szpindlerowy Młyn. Początek i koniec sezonu zależy od warunków i pogody w danym ośrodku. Dotyczy tylko jazdy na nartach w ciągu dnia. Nie obejmuje porannej i wieczornej jazdy, ani wstępu do Parków Wodnych: Tatralandia i Bešeňová. Sprytna Sezonówka nie obowiązuje w okresie od 27.12.2019 do 31.12.2019 oraz od 4.1.2020 do 5.1.2020 w słowackich ośrodkach narciarskich. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian. Miejsca wykorzystania Jasná Vysoké Tatry Špindlerův Mlýn Szczyrk 229,00 €
 9. przykro mi, ale z powodów osobistych, nie czytam, ba nawet nie widzę postów tego Pana i nie zamierzam tego zmieniać.
 10. Nie jesteśmy kolegami a pycha połaczona z brawura nigdy nie będa dla mnie śmieszne a jak chcesz dyskutować o jeździe w puchu na slalomkach to otwórz sobie własny temat. Dobranoc I bez odbioru.
 11. Exxxtraaaa miejsce, będę tam po tej realcji na 1000% dzięki @marboru, w której miejscowości najlepiej sië zatrzymać aby było blisko do dolnej stacji?
 12. Miałem na myśli “Piotrusia Pana” ;), pozdrawiam i życzę kolejnych tak beztroskich wypadów z małżonka.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×
×
 • Utwórz nowe...