Narty - skionline.pl
Jump to content

Sariensis

Members
 • Content Count

  2,243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Sariensis last won the day on September 7

Sariensis had the most liked content!

Community Reputation

2,228 Excellent

About Sariensis

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 09/01/1939

Personal Information

 • Imię
  Adam
 • Miejscowość
  La Matanza de Acentejo

Ski equipment

 • Narty marka
  Polsport
 • Buty marka
  Polsposrt
 • Gogle
  Przymykam oczy jak szybciej

Skills

 • Styl jazdy
  Na kreche
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  1

Recent Profile Visitors

3,069 profile views
 1. Lauf ma amortyzację do graveli w nieco innej, dość innowacyjnej formie, to chętnie bym przetestował.
 2. W tym sezonie pokazano wiele nowości z grupą GRX, na stoisku Merida były nowe, mocniejsze gravele na 650C, których nie widać na ulicach, bo jeżdżą w dziczy , świat gravel bike rozwija się bardzo dynamicznie, zawodowi kolarze rownież „po robocie” dla przyjemności śmigają na gravelach po lasach, szutrach i innych ciekawych miejscach, do których nie można dotrzeć na szosie nawet enduro, wlasnie zakończył się kolejny już kultowy gravel race w Oklahomie . Rondo w środowisku gravelowym jest dość popularny, jednak prym wiedzie Marian czyt. Marin .
 3. W dotychczasowym tempie decyzyjno-wykonawczym, obawiam się, że to może być niewykonalne, ale wielu lubi takie wiejskie zapachy, więc będzie “Klimatycznie” .
 4. z ta Wisłą to może być różnie, oby się nie okazało, że będzie trochę zalatywało na trasie od stolicy aż do mety, jakoś tak .ównianie . Powodzenia i szybkiej regeneracji.
 5. Sariensis

  Kasprowy Wierch

  I to ma jakiś tam sens (miejscowe dośnieżanie dla zapewnienia bezpieczeństwa narciarzy).
 6. Sariensis

  Kasprowy Wierch

  mawiają, że fanatyzm jest gorszy od faszyzmu a taką formę przybierają często działania pod przykrywką działań proekologicznych. Inwestycja na Kasprowym na pewno jest kontrowersyjna, osobiście nie potrafię zrozumieć czemu ma służyć naśnieżanie w jednym z najbardziej "śnieżnych" miejsc w Polsce, z drugiej strony może przytoczę rozmowę z sierpnia, którą miałem przyjemność odbyć z Góralem mieszkającym nad jeziorem Czorsztyńskim. Rozmowa bardzo interesująca połączona z degustacją wyśmienitych serów produkcji rzeczonego, bardzo sympatycznego Górala, jednak w tym miejscu pojawił się problem owego Górala, otóż swego czasu postanowił ,na swojej ziemi nad Czorsztynem, postawić bacówkę o powierzchni nie większej niż 25m2, oczywiście nie zgłaszając owej "inwestycji" w gminie, gdyż prawo zezwala na takie drobne przedsięwzięcie bez formalnego pozwolenia na budowę, jednak jak to w Polsce bywa, postanowiono zacnemu Góralowi, uczciwie produkującemu wspaniałe oscypki, bundz i inne specjały góralskie, pokazać miejsce w szeregu i uznano, że bacówka Góralska ingeruje w krajobraz górski .... , oczywiście rozebrał swoją nową bacówkę a po czasie, gdy już nie miał ochoty stawiać kolejnej, ..., otrzymał pismo, że jednak bacówka jest jak najbardziej legalna i harmonijnie komponuje się z górskim krajobrazem. Pozostawiam do przemyślenia pewnej grupie radykałów.
 7. Tego typu zwroty sa tutaj dosc powszechnie stosowane, mój brak reakcji na zaczepki i zniewagi, nie oznacza, że ich nie monitoruję ..., chyba nie muszę dodawać, że nikt w internecie nie jest anonimowy i bardzo łatwo jest odzyskać materiał potrzebny do wyciagniecia konsekwencji wobec takiego agresora, o czym już wielu miało watpliwa przyjemność się przekonać na sali rozpraw ;). Miłego dnia.
 8. @johnny_narciarz dobry i trwały model, smar zawsze się przyda , z tym obciążaniem tyłu trochę uważaj, lubi zamiatać z napakowanymi, ciężkimi kuframi , narty tak zamontowane, przy rozsądnej V powinny dojechać szczęśliwie .
 9. Ogólnie to męczących napinaczy internetowych, od których od dawna już odpoczywam , między innymi na nartach, które traktuje jak rozrywkę, a nie jak powód do wywyższania się, czy leczenia kompleksów .
 10. W Val di Sole!!! spadł świeży PUCH!!! To właśnie tą trasą można dojechać na nartach do kolejki prowadzącej do Passo Groste w Val di Sole . Zima tego lata przyszła dość szybko w regionie narciarskim Val di Sole! Czas wybrać się po raz TRZECI do VAL DI SOLE, aby zobaczyć nową kanapę 6-osobową prowadzącą na Monte Spolverino i poczuć się świetnie w: Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena, w końcu narty maja przynosić radość i odskocznię od DEBILI NAPINACZY .
 11. Powyższe zdjęcia pochodza grudnia/stycznia 2018/2019, w dolinach wiosna, na stokach biało i niemal wszystko było otwarte.
 12. Jest dostatecznie na trasach, nawiasem mówiac, dzisiaj sypneło tez w passo Tonale i Val di Sole zapraszam do piwnicy po narty I buty , trasy Wlosi na pewno przygotuja perfekcyjnie.
 13. Zbliża sie powoli nowy sezon a wraz nim nowy 2020 rok, jeśli nie masz kalendarza na ten nadchodzacy rok, to moze kupisz kalendarz charytatywny i wesprzesz tym samym rehabilitację mojego kolegi:
 14. Kiedy tam byłeś ostatnio? Tam się bardzo dużo zmieniło, teraz to jest jeden ogromny region narciarski z centralnym portem pod Daolasa, skad dojedziesz wszędzie gratis, skibusem, pociàgiem, samochodem, kolejkà lub na nartach ...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...