Narty - skionline.pl
Jump to content

Sariensis

Members
 • Content Count

  1,981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Sariensis last won the day on April 2

Sariensis had the most liked content!

Community Reputation

1,825 Excellent

About Sariensis

 • Rank
  Stara gwardia
 • Birthday 09/01/1939

Personal Information

 • Imię
  Adam
 • Miejscowość
  La Matanza de Acentejo

Ski equipment

 • Narty marka
  Polsport
 • Buty marka
  Polsposrt
 • Gogle
  Przymykam oczy jak szybciej

Skills

 • Styl jazdy
  Na kreche
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  1

Recent Profile Visitors

2,702 profile views
 1. Z tego ze z bardzo fajną fotorelacją, reszta była zbędna, jak zwirzatko nie potrafi łazić i wywala się na prostej drodze, to cała ludzkość ma mieć z tego powodu wyrzuty sumienia? To zwykła łamaga była i tyle, jak następny, razem sie wywali to niech to zeżre inne mądrzejsze i sprytniejsze stworzenie, tak to już jest w naturze. Live is brutal czy się to komuś podoba czy nie.
 2. Nie wiem czy to zrozumiałeś, z ostatniego Twojego postu wynika, ze powinnismy wrócić na drzewa, tak było przecież najekologiczniej :).
 3. Dawaj śmiało, jest coraz weselej, tak apropos jeździsz w „pampersie”? Bo wiesz, podobno tylko leszcze tego używają .
 4. Wiesz, miszcze wyprzedzają na zdezelowanych niby MTB kolarzy, mając na korbie max 35 km/h na dyspozycji kurna ale moc, ciekawe czy jest jakikolwiek sensor, który jest w stanie zmierzyć power tego kolesia , a kadencja na tych trybikach wow, chyba cieżko to nawet uchwycić bez zwalniania filmu .
 5. Każda forma spędzania aktywnie wolnego czasu, jest wg. mnie dobra, ale nie dla fanatyków, którzy twierdzą, że tylko MTB jest dobre, bo oni wiedza najlepiej co jest najlepsze, ..., coś w stylu klasycznej sceny z „Dnia Świra” . Udanych wypraw rowerowych.
 6. Pewnie, tylko dodaj, że lubi asfalt, to już tutaj nie będzie taki fajny ;), mawiają, że fanatyzm jest gorszy od faszyzmu :), niestety tego fanatyzmu i jedynej „właściwej” drogi, widać tu coraz więcej, nie lubisz tego co fanatycy, to nie masz prawa być O.K. dawno tez nie było niczego n.t. jeżdżenia w „pampersach” w wykonaniu MISZCZA wszechrzeczy Very funny clown .
 7. Nakłaniasz do popełnienia poważnego przestępstwa?
 8. A co z tymi, którzy mają szosę i MTB i jeszcze gravela i lubią każdą formę? Ile pasują do radykalizmu tego forum? Zlinczować, zabić zrównać z błotem heretyków czy jak? A tymczasem wszystko idzie w dobrym kierunku , karawana jedzie dalej.
 9. Spytaj Maćka jak wyglada WTR, była bardzo obszerna relacja z Wisła1200, nawet jego FAT czasem nie dawał rady ..., a tutaj porównanie ze śląskim odcinkiem WTR, może trochę rozjaśni, dodam jeszcze, ze mieszkam na GŚ i eksploatuję śląskie szlaki nader intensywnie, a jest mi wstyd, że najbogatsze województwo w Polsce, nie potrafi podejść do tematu rowerowego na poziomie jakiego oczekuje niemal 5 mln mieszkańców regionu i kolejne miliony odwiedzające co roku Górny Śląsk, u nas niestety ścieżki rowerowe to jest jakaś żenada i totalny wstyd! https://roweremposlasku.pl/wislana-trasa-rowerowa/
 10. Ehh, szkoda, że nie było wyboistych szuterków sorry tak mńie naszło, widzisz ja nie dyskutuję z Tobæ w temacie skitourów, bo się na nich nie znam, więc jeśli możesz to nie nazywaj nudą czegoś o czy, nie masz pojęcia .
 11. Nie robi sie wszędzie dróg technicznych pod wałami, co więcej w małych miejscowościach przy rzece, lokalni mieszkańcy maja pozwolenie na dojazd do własnych posesji czy na pola ścieżką rowerową na koronie, dlaczego ..., bo innej dojazdu opcji tam nie ma, a teraz czekam aż przyjedziesz tą trasę i wówczas to ja oczekuję realnie rzeczowej dyskusji, wiesz obrazki to prawie każdy teraz potrafi znaleźć w necie, a własne doświadczenie to jednak inna bajka, pod te trasy zostało w Polsce nawet zunifikowane prawo, kiedyś jazda po walach była zabroniona, teraz już nie wszędzie...
 12. ma sens, jeśli są prowadzone koroną wału przeciwpowodziowego, zresztą sam sprawdź... a wtedy podyskutujemy rzeczowo
 13. WOW, co za koszmar, grzech śmiertelny na ścieżce rowerowej, niestety czasem lokalne władze wiedzą lepiej, nawet to jakoś tam dziwnie sobie wytłumaczyli :).
 14. w takim razie ten odcinek lepiej jednak ominąć na szosie, po prostu szkoda roweru a i solidną glebę na takich oponkach można tam zaliczyć ze skarpy, przy czym to krótki odcinek i da się ominąć od Skawiny, ale już nie te widoki no i ruch przed Krakiem spory.
 15. Trasy na tych obszarach nie są asfaltowe, tylko dobrze oznaczone, musisz koniecznie kiedyś spróbować, kto nie widział nie krytykuje :), ale proszę zdjęcie poglądowe, to jest część WTR na obszarze NATURA 2000, asfaltu brak, bo po co?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...