Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bemek

Użytkownik forum
 • Zawartość

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

O Bemek

 • Ranga
  Początkujący

Informacje osobiste

 • Imię
  Bemek
 • Miejscowość
  Zwardoń

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Fischer Pro MTN Fire
 • Buty marka
  Fischer Cruzar 90

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Widać panowie specjaliści po 30 minutowym szkoleniu technicznym dalej nie ogarniają technologi Wybieram się w Czwartek mam nadzieję że nie będę wisiał na kanapie na Kopę.
 2. Zgoda Ochodzita w najdłuższym południowym stoku ma jakieś 820m długości aż do pierwszych zabudowań , Stary wyciąg na Ochodzitą na zachodnim stoku ma jakieś 510m długość , można by tam pewnie pokombinować z trasami od południowej strony ale średnio to widzę bo to słoneczna strona góry .
 3. Ochodzita to fajno górecka ale na stok narciarski średnio się nie nadaje , w najlepszyym wypadku długość stoku to 600m w lini prostej 420m Proponuje sobie zobaczyć na google earth górę Prusów w okolicach Węgierska Górka - Żabnica tam są warunki na trasy 1600-2300m do tego w ramach rekultywacji zbocza góry częściowo już wycięto drzewa w sam raz pod 3 stoki.
 4. Jakakolwiek kanapa na Małe Skrzyczne musi skutkować poszerzeniem trasy z M.S na Hale Skrzyczeńską. To nie podlega żadnej dysksuji.
 5. Też na dole ''3'' walczyłem żeby nei zaliczyć upadku ale słowa złego na TMR z tego powodu nie powiedziałem. Wiadomo że trasy 3 i 4 to w dolnych odcinkach są bardziej czerwone niż niebieskie tyle że papier przyjmie każdy kolor.
 6. Tu muszę się zgodzić w 100% , przy przepustowosci 4800 osób/h musieliby odpowiednio poszerzyć istniejącą 2'jkę.
 7. Zgoda ,ale o tego są tehcnicy żeby znaleźć rozwiązanie odpowiednie do warunków. Chyba nikt nie tewierdzi że Małe Skrzyczne to jakaś miejsce z anomalią pogodową niespotykaną w całej Europie że nie można tam poprowadzić kanapy ?
 8. Nie rozumiem co niektórych starych bywalców tego forum ,chyba im sie PRL odbił w psychice Z Hali Skrzyczeńskiej na M.S jest około 1200m stoku w lini prostej na który w obecnej chwili można sie dostać tylko orczykiem , na logikę skoro są stoki z kanapami po 600m np Klepki czy kilka innych 800m np Nowa Osada to niby z jakiej racji kanapa na Małe Skrzyczne to zły pomysł ? Niech zrobią kanapę na M.S poszerzą górną część stoku o 20%-30% będzie kolejna miejscówka dla ''Niebieskich'' miłośników nart.
 9. Włodaże z COS to dusi grosze chcieli sprawę załatwić bez koperty a przeca koperat to rzecz najważniejszo , nieprawdas ? Na moją czutkę poszerzenie Ondraszka tak do standardu tego ze Zbójeckiej Kopy to pierwsza rzecz jaką powinien zrobić COS wtedy to połowa początkujących narciaży z SMR pójdzie w tamtym kierunku .
 10. null Na tym Południowo-Wschodnim zboczu Skrzycznego aż sie prosi żeby zrobić gondolę i 4km trasę po dnia. Odciążyło by to Szczyrk w jakimś stopniu.
 11. Kanapa na Małe Skrzyczne mile widziana ,przeca tam jest ponad 1000m fajnego stoku , trochu go poszerzyć u góry i będzie jak w Alpach .
 12. W pierwszej kolejności coś dla masowego klienta , znaczne poszerzenie i wyprofilowanie Ondraszka.
 13. Bemek

  Totalnie Początkujący Amator :)

  Tależyk w Istebnej Złoty Groń 300m długości nachylenie około 10% idealny do nauki. Po przejechaniu co najmniej kilkunastu kilometrów warto spróbować Wisła Malinka- Klepki ,nachylenie około 14-15% 600m długości
 14. Niech SMR coś zrobi z ciągłymi awariami kanapy na Kopę bo w końcu jakiś ''cwaniak'' po 45 minutach wiszenia na mrozie pozwie ich na konkretną kasę.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×