Narty - skionline.pl
Jump to content

gizm00

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About gizm00

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 03/18/1984

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Janiak
 1. gizm00

  Gdzie jechać?

  Hejka mam pytanko... czy ktoś może jeździł na nartach we Włoszech w regionie Abruzzo? Pytam, bo jestem ciekaw jak tam jest, a dostałem propozycję taniego wyjazdu w tamten region teraz, więc przy okazji bym pośmigał.
 2. Mnie uczył kolega w Karpaczu i ... faktycznie zgadzam się z opinią, że jak już coś się źle zakoduje to potem jest problem. Staram się skorygować, ale różnie to bywa. Może jednak skorzystam z instruktora przy najbliższej okazji.
 3. A ja miałem i pogodę ze słoneczkiem i dzień pochmurny i szczerze... nie uzależniałbym swojej oceny od tego, czy mi promienie słońca rozjaśniają piękny widok. Na wyciąg praktycznie się nie naczekałem, cały czas w ruchu, długa trasa pięknie. Zresztą wolę wydać te dwadzieścia pare ojro i skiknąć tam kilka razy w sezonie niż raz drogo w Alpy czy Dolomity. A tak w ogóle to jak ktoś planuje rodzinny weekend to 25-26 luty Tatrzańska Łomnica ma festiwal dla rodzin z dziećmi "Śnieżne Psy 2012".
 4. Nie wiem czy dobry dział, ale Chciałem się z Wami podzielić informacją o konkursie/grze na facebooku. Szuka się śladów Yeti, pod którymi kryją się różne przedmioty. Te przedmioty się zbiera i w zależności jakie się te przedmioty uzbiera można wygrać los na bon o wartości 500 zł, los na skipass jednodniowy w Tatrzańskiej Łomnicy lub Jasnej Chopok na Słowacji oraz los na wstęp do Tatralandii. Zresztą szczegóły znajdziecie w regulaminie. Czas zabawy jest do końca lutego lub do wyczerpania nagród. Tutaj macie linka: www.facebook.com/nartyslowacjapl?sk=app_281056418619796
 5. Ale słuchajcie takie kupony i to bez konieczności dodatkowej rejestracji można sobie na ich facebooku zdobyć. Tam jest aplikacja wielki rozdawacz skipassów, wystarczy z tego korzystać i przychodzi na meila. Tylko to jest wtedy na osobę, która generowała kod, więc znajomi czy rodzina chcąc kupon muszą to zrobić ze swojego profilu. Poza tym jest dodatkowa atrakcja. Jak się rozda te kupony największej liczbie znajomych, to mozna weekend w Grand Hotelu wygrać. Szczegóły na fan page O Yeti.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...