Narty - skionline.pl
Jump to content

ptk89

Members
 • Content Count

  419
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by ptk89

 1. ptk89

  Gopass...

  Kur** weź wróć do podstawówki, naucz się czytać i liczyć. Piszę Ci od 4 postów, że kumpel jedzie w TE SAME 5-6 dni do Szczyrku. Co z tego skoro karnet ma droższy(440 zł) niż osoba, która przyjedzie tu na jeden dzień za 39 zł. Lepiej jest tu przyjechać codziennie z 1-dniowym skipassem, zawalić miasto w korkach, nawalić dymu z auta, niż szanować i promować ludzi, którzy w TYM SAMYM terminie przyjadą z góry na 5-6 dni, zostawią auto pod kwaterą i będą jeździć skibusem. Jeśli nadal nie rozumiesz to albo robisz z siebie idiotę albo po prostu nim jesteś. Kur** cały Szczyrk(ludzie, władze gminy, władze województwa) walczą z korkami i smogiem, a TMR i właściciel skionline "promuje" karnety jednodniowe za 39 zł. Ręce opadają i tylko współczuć mieszkańcom Szczyrku.
 2. Przeczytałeś uważnie mój post? Znam termin, kumpel sam chce jechać wtedy bo jest w miarę pusto. Wyklikuje karnet 5 dniowy na cały ten „suchy” okres - cena 440 zł. On jednym autem, które stanie przez 5 dni pod kwaterą zapłaci 440 zł, a 5 osób które codziennie rano i o 16 będą korkować i wdmuchiwać kolejny syf z diesla w miasto zapłaci łącznie 309 zł. Nadal nie rozumiesz?
 3. @JC Jak będziesz rozmawiał z TMR to zapytaj czy mają w planach przestać oszukiwać ludzi tzn. wykreślić trasy, które nigdy nie będą w użytkowaniu i przestać się chwalić tymi 40km tras. Czy zaczną racjonalnie myśleć przy promowaniu pobytów wielodniowych(niższe ceny skipassów), bo przecież podobno korki w Szczyrku generują głównie jednodniowi narciarze, a oni dają najniższe ceny karnetów na jednodniowe wypady. To tak na sam początek. Potem można poprawić komunikację z klientami na FB, przedstawić konkrety przywrócenia do życia Czyrnej(hmm "ożywić Czyrną" to chyba było ich motto kiedy startowali, a teraz to istny grobowiec), zapytać o sens demontażu orczyków na Julianach(tam miało być jedno z pierwszych krzeseł wg. pierwotnych planów, a teraz będzie jedno z ostatnich). Temat skutecznego naśnieżania lancami pewnie wróci za kilka tygodni
 4. ptk89

  Gopass...

  To samo jest w Szczyrku w dniach 6-10 stycznia. W związku z tym, że wszyscy w Szczyrku narzekają na jednodniowych turystów, którzy korkują Szczyrk to ten ich nowy system promuje...właśnie takich jednodniowych turystów. Taniej jest przyjeżdżać w pojedyncze dni, niż kupić karnet od razu na 5 dni.
 5. Idioci z TMR wprowadzili dynamiczne ceny. Inaczej ich nazwać nie można. Kumpel chce karnet 5-dniowy w dniach 6-10 stycznia - koszt 440 zł. Jak kupi 1-dniowe na każdy dzień z osobna zapłaci 309 zł. Kurtyna.🤣🤣🤣
 6. Oni wrzucą karnety tydzień przed otwarciem i powiedzą, że trzeba było kupować wcześniej żeby było taniej jak w liniach lotniczych 🤣 Chyba niczym już TMR mnie nie zaskoczy. Generalnie w ich wypadku zawsze spodziewam się najgorszego - najwyżej się pozytywnie zaskoczę.
 7. Dziwne to, że nie możesz nic napisać. Prowadzisz portal narciarski i jesteś poniekąd dziennikarzem/redaktorem, rolą takich osób jest "wyciąganie" informacji i przekazywanie opinii publicznej. Pomijając fakt, że każdy właściciel ośrodka w ramach dobrej komunikacji z klientami powinien takie informacje zamieszczać na swoim www czy social mediach. Oczywiście to tylko plany jak piszesz, do realizacji pewnie daleko, ale nie zmienia to faktu, że powinno się o tym poinformować z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to pewna koncepcja i plan na przyszłość.
 8. Domyślam się bo FB ośrodka milczy. Dlaczego nie będzie skoro miało być? Na kiedy zostały przełożone te inwestycje? Czy etap projektów, decyzji środowiskowych już jest załatwiony?
 9. COS małymi krokami ale do przodu - BRAWO!!! http://bip.cos.pl/2062/budowe-tymczasowego-wodociagu-do-dosniezania-trasy-narciarskiej-ondraszek-odcinek-tzw-es-lacznik-trasy-narciarskiej-na-male-skrzyczne-hala-jaworzyna-wraz-z-instalacja-elektryczna Zdecydowanie czekam na zbiornik do naśnieżania.
 10. Tak, rozważam nocleg w Tropolach lub Sonnenalpe. To drugie miasto położone na wysokości około 1500 metrów. Na Chopoku wjeżdżałem w pełni zimy na wysokość 1200 metrów, przy wysokiej klasy zimówkach oraz napędzie 4x4. Zastanawiam się czy to samo wystarczy na Sonnenalpe. Inna kwestia. Ciężko chyba dostać łańcuchy na koła 20 cali. Poza tym np. VW Arteon ma homologacje dla łańcuchów tylko dla kół 17 cali. Co w takim przypadku? Mam zakaz wjazdu w rejony alpejskie?
 11. Na drodze do Sonnenalpe jest zazwyczaj czarno czy trzeba się uzbroić w łańcuchy na koła?
 12. W ośrodku Nassfeld można pojeździć przy sztucznym oświetleniu? Na mapie pierwszy odcinek w Tropolach jest niby oświetlony. Planuje wypad w połowie lutego 2020 - to dobry termin? Będzie luźniej niż w polskich ośrodkach?
 13. ptk89

  Lodowiec w sierpniu ?

  Podpowiecie gdzie można skoczyć w miarę blisko Polski(raczej Austria) tak wrzesień/październik, żeby było otwarte 15-20 km tras? Jak to wychodzi z Waszych doświadczeń?
 14. Jakieś źródło informacji możesz podać do poczytania?
 15. Inwestycje w COS: - poprawa i rozwój systemu naśnieżania w dolnym odcinku trasy FIS - poszerzenie Ondraszka Te dwie rzeczy planowane na najbliższy sezon(tak zrozumiałem). Wszystko jednak zależne też od rady miasta Szczyrku. https://szczyrk.cos.pl/4080/infrastruktura-na-skrzycznem-priorytetowa
 16. Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.
 17. Tak śnieży. Niby szacun że na tym etapie sezonu jeszcze śnieżą ale z drugiej strony jak patrzysz kiedy to wszystko leci poza trasę przy tym wietrze to znowu pojawia się pytanie: lance są do bani czy osoby zarządzające nie ogarniają? Przy tym wietrze to bez sensu. Północ dzisiaj stoi, dymie wiatr jak cholera.
 18. No widzisz a jednak. Pomimo tego że mam 2-miesięczną córkę zaliczyłem już 14 dni na nartach. To dużo bo wiadomo życie się trochę wywróciło. Nigdy nie krytykowałem terenów jak Chopok czy Szczyrk bo są najlepsze w tym regionie. Moje uwagi zawsze dotyczą działań TMR. Po prostu piszę co mi nie pasuje i co jest robione źle w mojej opinii. Na południe wybieram się jutro.
 19. Zjechałem dzisiaj 5, 14, 11 FIS, 12, 10 i różne łączniki. Zdecydowanie najlepiej na 12 Jeleni Grun. Reszta przytłoczona lub tafle lodu. Temperatura na dole -2, góra pokryta chmurami ale jakby się przejaśniało.
 20. Tylko potwierdziłeś, że masz problemy z myśleniem i rozumieniem słów. Dobranoc.
 21. Zapytaj @mamad to Ci powie, że była zima stulecia. Luty najzimniejszy tej dekady itd.
 22. ptk89

  Chopok

  Ja śmigam z Łodzi na Korbielów, Namiestów, Dolny Kubin, Rużomberk. Całość zajmuje mi 5h, chyba że utknę w okolicach Częstochowy.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...