Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobry sklep narciarski w Warszawie


dooshek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

Dziś kieruję do Was istotne pytanie. Otóż wybieram się jutro do Warszawy, powiedzcie mi proszę gdzie znajdę tam dobry sklep ze sprzętem narciarskim? Jaki sklep polecacie?

Chcę kupić buty i zależy mi na takim sklepie, w którym obsługa zna się dobrze na rzeczy - potrafią dopasować but i dobrze doradzić, jednym słowem liczę na pełen profesjonalizm. Czy taki sklep w Warszawie istnieje?

Proszę o jak najszybsze odpowiedzi, gdyż sprawa dość pilna :)

pozdrawiam !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Intersport (Arkadia)
  • Ski-team (ul. 17 Stycznia36/38 i ul.Karolkowa 17)
  • Sklep Salomona (ul. Pańska 57)
  • Studio Sport S.C. (Broniewskiego 71)

Te sklepy mogę polecić jeśli chodzi o buty narciarskie.

Obsługa? Prawdę powiedziawszy nie chcę żeby mi ktoś z obsługi coś doradzał bo zawsze mam wrażenie, że koniecznie chcą coś komuś wcisnąć, dlatego na ogół pytam ich tylko czy coś czego szukam jest i czy mogę przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dla mnie też to bardzo ważny temat, bo chcę jeszcze w tym tygodniu kupić sobie nowe buty.

W przypadku tego zakupu niestety trzeba zdać się na obsługę i fachowość dopasowania butów. Wyboru już dokonałem, ale nie wiem gdzie kupować, żeby dobrze dopasowali.

A może ktoś się orientuje który sklep/punkt oferuje usługę dopasowania butów, które kupiło się gdzie indziej? Buty chciałem kupić na allegro, także dlatego, że tego modelu w sklepach w Warszawie już nie ma.

Będę wdzięczny za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić 2 sklepy, wymienione już wyżej:

1. sklep na ul. Mangalii

2. Ski-Team na ul. 17 Stycznia

W ubiegłym roku szukając butów właśnie tam spotkałem się z najbardziej fachową obsługą.

Unikałbym z kolei sklepów sieciowych typu Interhome czy Decathlon. Tam obsługa raczej nie jest skłonna do poświęcenia większej ilości czasu na pojedynczego klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikałbym z kolei sklepów sieciowych typu Interhome czy Decathlon. Tam obsługa raczej nie jest skłonna do poświęcenia większej ilości czasu na pojedynczego klienta ;)

Chyba chodzi o Intersport,bo Interhome-to zajmuje się wynajmem mieszkań,apartamentów i domów wakacyjnych ;) -sama nazwa wskazuje;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dla mnie też to bardzo ważny temat, bo chcę jeszcze w tym tygodniu kupić sobie nowe buty.

W przypadku tego zakupu niestety trzeba zdać się na obsługę i fachowość dopasowania butów. Wyboru już dokonałem, ale nie wiem gdzie kupować, żeby dobrze dopasowali.

A może ktoś się orientuje który sklep/punkt oferuje usługę dopasowania butów, które kupiło się gdzie indziej? Buty chciałem kupić na allegro, także dlatego, że tego modelu w sklepach w Warszawie już nie ma.

Będę wdzięczny za info!

butów nie kupuje sie na allegro chyba ze przymieżysz je w jakimś sklepie i będziesz czuł ze są ok - nie popełnij błędu i nie kupuj butów w ciemno bo wygodne i komfortowe buty to podstawa narciarstwa tak samo jak naostrzone narty;)

swoją drogą co mają cI dopasowac?? sam musisz sobie dopasować buta bo to ty go masz na nodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butów nie kupuje sie na allegro chyba ze przymieżysz je w jakimś sklepie i będziesz czuł ze są ok - nie popełnij błędu i nie kupuj butów w ciemno bo wygodne i komfortowe buty to podstawa narciarstwa tak samo jak naostrzone narty;)

swoją drogą co mają cI dopasowac?? sam musisz sobie dopasować buta bo to ty go masz na nodze:)

Nie no naturalnie, że nie w ciemno tylko mieRZone :-) w realu. Takie same modele nowych butów nie powinny się jakoś znacząco różnić między egzemplarzami. A poza tym tak naprawdę kupując na allegro jest często więcej czasu na mierzenie niż ma się w niektórych sklepach - do 10 dni:-)

Dopasować w sensie wkładki, czy to gotowej czy też termicznie pod stopę.

Romek - dzięki. Sklep na mangalii znam, ale butów tam nie kupowałem. W skiteam dotąd nie miałem szczęścia do obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Jeśli sklep narciarski w Warszawie to tylko Contingent. Jest to sklep ze sprzętem narciarskim, który należy do mojego znajomego. Ma sprzęt najwyższej jakości, sprzedawcy są bardzo mili, zawsze pomogą dobrać odpowiednie narty, buty i inne akcesoria. W sklepie także znajduje się serwis narciarski gdzie można przywieźć swój sprzęt żeby profesjonalnie został przygotowany do sezonu. Więcej informacji jak cennik i całą ofertę możesz zobaczyć na: http://www.contingent.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat już stary, ale może ktoś skorzysta. 

Ja osobiści polecam Ski Fanatic, kameralny sklepik przy KENie. Na wyjazdach narciarskich słyszałem o tym miejscu bardzo dobre opinie, a później miałem okazję się tam znaleźć i doświadczyć. Panowie czynią cuda z butami. Moje stopy nie są jakiejś problematyczne i nie miałem większych kłopotów z butami. Widziałem jednak innych klientów i to jak im dopasowali buty. Na temat "bootfitingu", na portalu swego czasu opowiadał Pan Żurawiecki i widziałem, że na Ursynowie robią takie rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Faktycznie Ski fanatic specjalizują się w butach, rożnie z nartami. W Warszawie znam jeszcze – wspomniany sklep na Mangalia, ale ceny trochę większe i kilka dni temu byliśmy w Mck sport na Powiślu – maja fischera i heada + marki kaskowo-goglowe. Wiem, że w Wilanowie jest jakiś sklep narciarski. Ktoś coś jeszcze zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...