Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Ania.I.

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Aniu! :)

Nie jeżdżę - nie mogę - nie potrafię :D

No ja mam nadzieję,że szybciutko wyzdrowiejesz i się nauczysz! ;)

Ja jeżdżę od zaledwie pięciu lat i nie żałuję! :cool:

Alle Jaja, Alle Drogo ?

Jak zawsze wszyscy winni tylko nie My ?

Skąd to znamy? Z odpowiedzi do klienta tej Grupy czyli do mnie.

Mysiek,to teraz już nie musisz pisać żadnych pism,wystarczy wybrać się do Torunia,na... kolację! ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozik Panowie, jak dla mnie to niepotrzebne spięcie :)

Ale z drugiej strony jabym weszła i powiedziała "cześć", to pewnie byście tego nie zauważyli ;)

Hejka, :)

No to potraktuj, że trafiła Ci się "niechcący" taka przydługa gra wstępna, po której może być już tylko rozkosznie :D;)

Pzdr.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak poważnie. Ja od lat zabronione mam obciążanie nadmierne stawu kolanowego.

Lewe kolano: uszkodzona łękotka, poluźnione wiązadła pooboczne (1 raz w gipsie)

Prawe kolano: uszkodzona łękotka, poluźnione wiązadła poboczne i krzyżowe (7 razy w gipsie + artroskopia)

Z mojeo punktu widzenia wyjeżdżanie z ekipą która ma ochotę pośmigać na nartach, a ja np 1 lub drugiego dnia załatwię kolano, to mi pozostanie siedzieć w hotelu, a inni przy okazji też będą mieli zwalony wypad. Także w moim odczuciu to bardzo racjonalne podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćAniu wszystko to kwestia motywacji i treningu - wzmocnienia mieśni okalających staw kolanowy. W załączniku masz wyniki mojego rezonanasu wykonanego prawie 14 lat temu. Nie decydowałem sie na operacje ale pilnuję formy i oprocz jednego sezonu (rekonstrukcja Achillesa) jeżdże czynnie bez problemó. Zazwyczaj po 20-30 dni w sezonie.Przeciez narciarstwo to nic musi byc jazda na maxa po lodowej stromiźnie. Spokojna jazda po nietrudnej trasie i dobrym sniegu tez jest wielką przyjemnością a nie stanowi zagrożenia przy odpowiednim przygotowaniu. Nie rezygnuj od razu.:)Oferuję pomoc konsultacyjno-edukacyjną.:)Pozdrowienia serdeczne

Wyniki rezonans.jpg

57da810f031c1_Wynikirezonans.jpg.b28058a74b339260f00634e2e5c94c1c.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie masz rację że to kwestia motywacji i czasu. Ja niestety z tym drugim mam zdecyzdowany problem :D od kilku lat nie byłam na choćby tygodniowym urlopie :)

Co do motywacji - po ponad 11 latach uprawiania dość ostrego sportu, na kilka lat odpuściłam zupełnie, bo byłam strasznie przemęczona, teraz staram się conajmniej 2 razy w tygodniu zajrzeć na siłownię (choć nie ukrywam że często praca mi to uniemozliwia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

...Co do motywacji - po ponad 11 latach uprawiania dość ostrego sportu, na kilka lat odpuściłam zupełnie, bo byłam strasznie przemęczona, teraz staram się conajmniej 2 razy w tygodniu zajrzeć na siłownię (choć nie ukrywam że często praca mi to uniemozliwia).

Byłaś nożownikiem/czką? ;):) To jest duzy problem gdy kończymy z uprawian niem sportu wyczynowo i organizm przyzwyczajony do regularności popada w niemoc - sam mialem taki okres i długo trwało zanim powróciłem do jakiej takiej formy. Rozumiem Cię. Siłownia to jednak namiastka - ja bym niepotrafił, tak jak nie lubie pływac w basenie a wogóle uwielbiam.:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nożowniczka ??? Takie sprawiam wrażenie ??? To mi się podoba :D Nie próbowałam ale brzmi zachęcająco :D

Piłka ręczna mnie tak wykończyła, oprócz tego setki tysięcy godzin na siłowni, basenie, biegania etc.

Na samą myśl mam dreszcze na plecach ... ja już tak nie chcę :(

Pisałaś o "OSTRYM" sporcie...;)

Dlatego właśnie trzeba jechac na narty.:)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...