Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nasza MUZA


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Jeśli temat, w ostatnim poście zszedł na tematykę muzyki filmowej...

...to zaprezentuję Absolutną Klasykę Klasyki.

Rzecz doskonałą w Całości.

Film Dobry, zły i brzydki z 1966 - muzyka Ennio Morricone.

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

...kto był chodź raz na koncercie pewnego zespołu na M...to doskonale wie, w jaki sposób można wykorzystać tą nutę :):D :D :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie wspaniały film, jeden z moich ulubionych( no i CE w wielkiej formie), niestety dziś już się tak nie kręci:confused:

To dam inny antyk - piosenkę z filmu Carlosa Saury - Nakarmić kruki, film jest okrutny a piosenka taka słodka i chwytliwa - niezły kontrast, teledysk tylko taki banalny znalazłem ale co tam, nuta się liczy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakarmić Kruki niestety nie widziałem - zobaczę :rolleyes:

A muza z tego filmu dosyć często na 3ce jest prezentowana...:)

No to jeszcze jeden temacik z filmu, który jest ze mną codziennie w postaci dzwonka do telefonu...Requiem for a Dream - film wstrząsający.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=OsQnDSxnrE4&feature=related[/YOUTUBE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat Marboru jest jak walec, strasznie monumentalnie, ta muzyka to waży chyba z 20 ton:D

To może coś lżejszego, z polskiego filmu "Tulipany" Jacka Borcucha, który chyba mało kto oglądał a szkoda bo cudny, muzyka też piękna, tu jeden z tematów- mocno nostalgiczny tak jak i film:

http://www.youtube.com/watch?v=tzj1g7b2dbk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JN - jako dzieciak też byłem fanem Republiki, do dziś mam sentyment a jak słyszę kawałki - te najstarsze to ciareczki po plecach chodzą, piękny ten kawałek z Opola, dzieki bo nie widziałem tego.

A z tych czasów to moze jeszcze, z najlepszej moim zdaniem płyty w historii polskiego rocka:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na Dobranoc coś bardziej współczesnego :D :D :D

Tymon & Transistors - wieś jak malownie

Ta ścieżka do Wesela mnie osobiście zawiodła, Tymon robił wcześniej znacznie lepsze rzeczy, nawet w tej stylistyce. Tu z projektu Polovirus zespołu Kury, dodam,że w tej parodii Disco Polo produkują się tacy muzycy jak Możdżer czy Sikała:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JN - jako dzieciak też byłem fanem Republiki, do dziś mam sentyment a jak słyszę kawałki - te najstarsze to ciareczki po plecach chodzą, piękny ten kawałek z Opola, dzieki bo nie widziałem tego.

A z tych czasów to moze jeszcze, z najlepszej moim zdaniem płyty w historii polskiego rocka:

Też tak mam,dlatego ostatnio w aucie słucham "Antyradia". :) Wsiadam do samochodu,puszczam radio,a tu "Republika" - mam słabość. :o

Fajny ten kawałek! :) Często wyszukuję "wspomnień"...

Z tamtych lat było masę fajnych kawałków,ale dziś niektórych nie mogę odnaleźć,bo... często nie wiem kto to grał! :o

Wśród obecnych łapię się głównie na "Kult",czasem na "Akurat"(jeśli dobrze pamiętam,taka mniej znana kapela z B-B).Mało obecnie czegoś ciekawego. :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...