Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mała miejscowość na wschodnim wybrzeżu - co polecacie??


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

To ja polecam coś bardziej na wschód :D

Łazy (koło Mielna).

Byłem w zeszłym roku, tam jakby się czas zatrzymał w latach 80:)

Nie mniej jest fajnie i nie tłoczno.

Podobało mi się również w Lubiatowie (koło Łeby), ale ja tam byłem

w 1993 roku:eek:, i trudno powiedzieć jak tam jest dziś. Wtedy to także była dziura zabita dechami z polem namiotowym.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i padło na Jastrzębią Górę:) Niestety nic nie miałem do gadania:mad:. Był ktoś tam i zna może jakieś fajne knajpki, a może jakąś jadłodajnie smaczną i w normalnych cenach. Jadę pierwszy raz nad nasze morze, więc zapytam o trasę czy jechać siódemką ze stolycy czy przez Toruń i autostradą?:cool:

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i padło na Jastrzębią Górę:) Niestety nic nie miałem do gadania:mad:. Był ktoś tam i zna może jakieś fajne knajpki, a może jakąś jadłodajnie smaczną i w normalnych cenach. Jadę pierwszy raz nad nasze morze, więc zapytam o trasę czy jechać siódemką ze stolycy czy przez Toruń i autostradą?:cool:

Miejsce piękne:),ale chyba nie spełni postawionych warunków/pusta plaża itd/;).Biorąc pod uwagę sierpniowy weekend najazd turystów z Trójmiasta będzie ogromny:p,ale tak może być w każdym miejscu:eek:Może lepsza byłaby Białogóra lub Karwia,Hel będzie zapchany:p.ja proponowałbym najbardziej wysunięte na wschód naszego pasa nadmarskiego miejsce- Piaski,za Krynicą Morską -plaża piękna,mało ludzi,jedyna wada to częste kontrole straży granicznej/blisość granicy z Rosją/.Jeśli to Twój pierwszy wyjazd nad nasze morze,to musisz poznać wszystkie wady takiego wyjazdu/dla innych zalety/,to tak jak jechać na narty do...lub Zakopanego:p.Trasa z Wa-wy,jak chcesz,ja pomimo wad wolę "7",jeżdzę też '1-czasowo lepiej wypada 7.może dlatego,że znam tą trasę bardzo dobrze;)Przypominam,że A1 płatna !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i padło na Jastrzębią Górę:) Niestety nic nie miałem do gadania:mad:. Był ktoś tam i zna może jakieś fajne knajpki, a może jakąś jadłodajnie smaczną i w normalnych cenach. Jadę pierwszy raz nad nasze morze, więc zapytam o trasę czy jechać siódemką ze stolycy czy przez Toruń i autostradą?:cool:

Rok temu byłem w Jastrzębiej Górze, powiem tak jak chcesz odpocząć to nie wybrałeś dobrej mieściny. Tłok na plaży zejście na plaże bardzo strome no i wejście do morza masakra w większości miejsc pod wodą jest pas kamieni szeroki na jakieś 2 metry wiec trzeba wejść dalej i niezłe wygibasy przy tym się robi jednym słowem masakra ale jak trafisz odcinek gdzie tego nie będzie to jest fajnie tylko że tam zawsze tłum :) po 5 dniach wyjechałem stamtąd bardziej zmęczony niż przyjechałem ale na szczęście Rogowo pozwoliło mi wypocząć w drugiej części urlopu.

Oczywiście jest to moje odczucie co do tego miejsca

Ps. a i jakbyście chcieli pojechać na Hel to stanowczo odradzam w sezonie straciłem około 5 godzin na powrót stamtąd odcinek (Hel - Władysławowo) grila można koło samochodu zrobić z taką prędkością wracałem

pozdrawiam rg

Edytowane przez nurek1974
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro decyzja już zapadła to temat w zasadzie można uznać za zamknięty.Na pocieszenie powiem,że Jastrzębia Góra na pewno lepsza niż Tuskogród.

Ja osobiście miło wspominam Krynicę Morską(Górską zresztą też:P). Fakt,że byłem tam w 2001 roku,ale zakotwiczyłem zaraz na początku miejscowości i w "centrum" to może byłem,ze dwa razy.Ale plaża w mojej okolicy nie była zatuptana i takiego wędzonego węgorza jak tam dostałem(cieplutki prosto z wędzarni) to ani przedtem ani potem nie jadłem.

I zawsze jest alternatywa,plaża numer 2 od strony zalewu.A tam bywały 2-5 rodzin.I po za tym można popłynąć do Fromborka.A Wzgórze Katedralne naprawdę warto zobaczyć.A jak trafisz na koncert organowy ,to miazga.Nie wiem jak brzmią organy w Katedrze Oliwskiej ale te we Fromborku przenoszą w inny świat.Człowiek się robi jakiś taki malutki.Warto tam pojechać i posłuchać.

ps.tzn nie byłem we Fromborku na koncercie(były co sobotę wieczorem w...2001r.).Ja trafiłem tam w środku tygodnia o 12(wtedy codziennie w południe ktoś tam przygrywał).Pusta gotycka katedra i ta muzyka... bezcenne...............

Edytowane przez hucu
bo mi się zapomniało napisać to co w pesie od razu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Polecam Jastarnię na półwyspie helskim. To mała, niezatłoczona miejscowość. Jeśli chcesz naprawdę wypocząć polecam Hotel spa. W tym roku postanowiliśmy razem z żoną naładować baterie i wybraliśmy Dom Zdrojowy. Jest położony w ładnym miejscu, wśród lasów sosnowych i praktycznie przy plaży, która jest szeroka i nie jest tak zatłoczona jak inne plaże w regionie. Przez cały pobyt nie doświadczyliśmy tłumów, nawet podczas weekendu. Dużą zaletą dla nas była bliskość do głównych atrakcji polskiego morza : Władysławowa, Helu, Trójmiasta. Fajną sprawą jest możliwość wykupienia pakietu pobytowego w którym oprócz noclegów otrzymujemy wyżywienie i różne atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...