Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czechy budowa D1 i R48 - szybciej w Alpy!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No to bracia Czesi jakoś się nie spieszą...

Kiedyś patrząc na sieć autostrad i dróg ekspresowych w Czechach miałem ochotę pojechać przez Ostrawę, ale odechciało mi się jak spojrzałem na mapę po polskiej stronie...

Może po 2012 roku coś u nas się poprawi, ale obawiam się, że jak zakończy się Euro to nasi drogowcy mocno wrzucą na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bracia Czesi jakoś się nie spieszą...

Kiedyś patrząc na sieć autostrad i dróg ekspresowych w Czechach miałem ochotę pojechać przez Ostrawę, ale odechciało mi się jak spojrzałem na mapę po polskiej stronie...

Może po 2012 roku coś u nas się poprawi, ale obawiam się, że jak zakończy się Euro to nasi drogowcy mocno wrzucą na luz.

Oj mylisz się. Oni maja to tak zaplanowane i jak dotąd realizują wszystko zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździliscie może z Brna 2 na Breclav i potem 55 i 47 do A5?

Jeżeli tak, to gdzie kupiś winietę na A?

W tym samym miejscu co jadąc przez Mikulov! Ja zawsze zatrzymuje się na stacji OMV za miejscowością Wilfersdorf. Tam tankuję i kupuje winiety

Swoją drogą ciekawa alternatywa, muszę kiedyś tak pojechać.

Tu masz zdjęcie z tej stacji :)

omv-ceny-img_1272.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździliscie może z Brna 2 na Breclav i potem 55 i 47 do A5?

Jeżeli tak, to gdzie kupiś winietę na A?

Chyba już o tym coś mowiliśmy na forum? Kto odnajdzie? :)

O ja znalazłem:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=13319&highlight=breclav

Edytowane przez mysiauek
znalazłem !!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kiedyś, już ładnych parę lat miałem bliskie spotkanie z austryjacką policją, jak się okazało że nakładają na mnie mandat i że nie mam gotówki panowie policjanci grzecznie zapytali czy mam kartę bankomatową,

no i pod ich eskortą pojechaliśmy do bankomatu, po wypłaceniu pieniążków i załatwieniu formalności związanych z mandatem, policjanci nie pozostawili nas w mieście samym sobie tylko zapytali gdzie się udajemy i odeskortowali na właściwą autostradę w właściwym kierunku... pomrugali kogucikami na pożegnanie:D. Mają klasę, rzekł bym:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 2 years later...

Jeżeli ktoś wybiera się na południe przez Czechy drogą 48 z Cieszyna do autostrady D1 musi się liczyć z utrudnieniami. Na odcinku od Frydka-Mistka do Nowego Jiczyna zastępy pomarańczowych ryją glebę budując nową drogę. Pewnie w przyszłym roku będzie super, ale teraz jedzie się kiepsko i wolno.

Jedno trzeba Czechom przyznać, pracd mają tempo, jadą z robotą nawet w dni wolne!

 

5B4DDB68-2FBF-4EA4-9FF0-18069AF6F051.jpeg

EFC2C0E0-4E4E-4A59-9E09-B700D9E6C9AF.jpeg

B8DB1C93-0364-44C8-8030-41A89E2C1D41.jpeg

264DB98F-73AC-4049-A14C-0B9ABC56EDEE.jpeg

7EE3CDE6-1E76-491A-8A11-7C2267FFBE02.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...