Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cieńków - otwarcie krzesła


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek,

rozumiem Twoje podejście.

Odnosząc to do sfery developmentu oprogramowania:

1)wcześniej bym uruchomił i sprawdził czy wszystko działa ok bez uzytkownikow = testy wewnętrzne

2)potem skierowałbym na User Acceptance Tests.

A taki UAT najlepiej robi się na pełnej możliwej próbce - czyli pełnym możliwym obciążeniu użytkownikami i z jak największym ryzykiem. Dlatego to zrobiłbym z promocją żeby sie ludziska zjechali i wyorali wszystko co może się spierniczyć.

3)a po UAT: pełne wejście produkcyjne.

To jest moje podejście. Lubię promocje (jak chyba każdy). Podnoszą wizerunek stacji w moich oczach.

Ale rozumiem inny tok myslenia, że inwestycja musi się zwrócić bo kredyt trzeba spłacić a ludzie i tak będą przyjeżdżać. Dlatego lepiej uruchomić i "sprawdzić" wyciag w tygodniu a w weekend jechać już -odnosząc się do wcześniejszych filozoficznych i przemądrzałych wynurzeń- na produkcji.

UAT z najwiekszym ryzykiem? Chyba oszalales.

Nic dziwnego ze polskie banki mialy tyle problemow z transakcjami niedawno. Moi traders juz by sie postarali zebym szybko stracil robote jakby cos takiego im zasugerowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAT z najwiekszym ryzykiem? Chyba oszalales.

Nic dziwnego ze polskie banki mialy tyle problemow z transakcjami niedawno. Moi traders juz by sie postarali zebym szybko stracil robote jakby cos takiego im zasugerowal.

Może pogadamy na PM jak robisz UAT?

Baaaardzo jestem ciekawy- ja robie na środowisku testowym (websphere testowy i oracle równy produkcji +interfejsy pełne interfejsy do wewnętrznych firmowych aplikacji) na pełnym możliwym obciążeniu: max ludzi + max transakcji. Gdybyś szukał mojego małego dzieciątka to pewnie zarządzając zmianą doskonale je znasz:

http://www.atlassian.com/software/jira/

Zapraszam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam,to w zeszłym roku od 8.00 do 14.00 było 40zł...

Podnieśli "tylko" o 50%... :eek:

Trzeba jednak przyznać,że na tle Czantorii,Soszowa,czy Nowej Osady i tak lepiej wyglądają.No i jakieś opcje tras tam są. :rolleyes:

Miałem na mysli przyzwoite własnie w porównaniu z w/w ośrodkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się minęliśmy :D

Ha!a ja zieloną widziałem i przy dolnej stacji i na stoku...jak zdjęcia?wyszły jakieś ciekawe?!pozdrawiam.

Co do jazdy to miałem przyjemność być tam po raz pierwszy i wrażenia mocno mieszane...trasa niebieska(5) na miano "niebieskiej" na pewno nie zasługuje...muldy,nierówności,koleiny,dziury,miejscami ziemia i kamienie(zjechałem tylko raz i w życiu nie słyszałem tylu przekleństw w przeciągu 2 minut :rolleyes:) .Łatwiej było zjechać czerwoną niż tym czymś...ogólnie wrażenia z jazdy całkiem pozytywne nie za dużo ludzi,płynne przejścia z kolejki na krzesło.Siedem zjazdów można całkiem dobrze odczuć w nogach(było by pewnie 10 ale 25 minutowa awaria krzesła skutecznie ostudziła zapał...:eek: zwłaszcza , że byłem akurat na środku drogi do góry ).Dojazd od Bielska SUPER,droga czarna i sucha ,mały ruch,parking odśnieżony i przygotowany

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieńków

Byłem dzis od 9-12,trasy przygotowane fatalnie,pełno lodowych kulek,kilka przetarc,kamyczków,bardzo nie równo wyratrakowane gdyby to bylo 2 tygodnie temu to jeszcze mozna by zaakceptowac ale przy tej pogodzie jaka mamy takie trasy to totalna amatorka ,chyba operatora ratraka trzeba wysłac na jakies szkolenie:D napewno tam jeszcze pojade ale dopiero jak ktos napisze na forum ze trasy sa dobrze przygotowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Własnie jutro chciałem tam pojechać i pojeździć..., ale po przeczytaniu powyższych wypowiedzi lekko mi się odechciało. Chyba zdecyduję się na Soszów. Sezon otwarli już kilka ładnych dni temu i chyba trasy będą lepiej przygotowane niż w Cieńkowie. Dziękuję wszystkim, którzy dzisiaj opisali swoje wrażenia ze stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że na trasie wyłaziły minerały to szczegół.

Ale skąd na samej górze jak z krzesła się wysiadło ,to tak jakby ktoś nasiał specjalnie takiego drobnego groszku.

Mój sprzęt nie odniósł najmniejszego uszczerbku bo bardzo,bardzo uważałem.

Do pozytywów można zaliczyć kibel.

Czysty,ciepły i darmowy.

Ogólnie było dobrze.:D

Z negatywów;

czarna kurtka nie spotkała się z zieloną.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której Wy na te narty ruszacie? 12tą! To już Mysiek wcześniej wstaje :)

No jasne, tyle że my dzisiaj na te narty to po ciężkiej pracy, normalnie zakwasy w palcu wskazującym:cool:.

A reasumując wyjazd to oczywiście w prawdziwym nartowaniem ma to niewiele wspólnego, ale na rozruch przedsezonowy jest ok.

Warunki na stoku średnie, nie da się ukryć że tu i tam kamyki pozdrawiają.

Chwalebne jest że powstało nowe krzesło i jak obserwowaliśmy jest "uszyte" na miarę górki, czyli krzesła chodzą praktycznie pełne, a na stoku nie panuje nadmierne zagęszczenie.

Dzisiaj praktycznie nie tworzyły się żadne kolejki, tak że jazda na okrągło:).

Z negatywów;

czarna kurtka nie spotkała się z zieloną.:o

Zielona kurtka jak wracałem dzwoniła i pytała o czarną czy była :D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...