Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 2010/2011


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zmusza do jazdy orczykiem.. możesz podchodzić.. lub w ogóle zostać w domu.

Jeśli chodzi o mnie, mając do wyboru zostać w domu lub pojechać do Szczyj-ku, wybieram to drugie :-P

No i tutaj Ci się nie dziwię, bo trasy są świetne, szkoda tylko, że wyciągi i kolejki do nich już nie :rolleyes: Przecież chyba lepiej się jeździ gdy można co chwilę siąść na kanapie i odpocząć, a nie cały czas na tych męczących orczykach śmigać :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kotlinie kłodzkiej mały kataklizm, rano miałem przed domem 2 - 30 cm.

Od 8 do 16 napadało na dach samochodu kolejne bite 30 cm.

Od tego czasu nadal sypie jak wściekłe :eek:

Narciarsko fajnie:D, tylko........... biznes kuleje, bo nic nie może do firmy dojechać i nic wyjechać:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zmusza do jazdy orczykiem.. możesz podchodzić.. lub w ogóle zostać w domu.

Jeśli chodzi o mnie, mając do wyboru zostać w domu lub pojechać do Szczyj-ku, wybieram to drugie :-P

Albo się mi wydaje, albo kolega jakiś drażliwy...

Wiadomo, że lepiej pojeździć na orczyku niż w ogóle, ale czy to taka zbrodnia chcieć krzesełek w dzisiejszych czasach???

W Szczyrku trasy ciekawe, zaplecze jest, mają wielki potencjał, ale nie wykorzystują go w pełni, nie inwestują w zasadzie w ogóle, a mógłby to być naprawdę fajny kurort.

Czy to aż taka zbrodnia chcieć krócej tkwić w kolejkach?

Czy czymś niestosownym jest mówić o kanapach, żeby nogi trochę odpoczęły? Tym bardziej, że trasa pod orczykami jest jaka jest - często wymaga nie lada wyczynu, nie mówiąc już o jaździe z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez moi drodzy, czy ja jestem przeciwny krzeselkom ? :D

Krew mnie zalewa patrzac na to co tam sie dzieje... a raczej co sie nie dzieje.

Trzeba było od razu tak - zupełnie inaczej brzmi ;)

Tylko narzekanie nic nam nie da, jak ktos ma rzut beretem trza korzystac z tego co jest.

Ależ to nie było narzekanie :rolleyes: zwykłe westchnienie i marzenie - jakby wtedy było pięknie :D

I korzysta się z tego co jest namiętnie w każdy zimowy weekend jeśli tylko pogoda oraz zdrowie dopisują :) tyle, że jadąc z synem korzystamy z krzesełek, bo wygodniej jemu, a niestety mało jeszcze tego u nas, więc i wybór ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiek, to polecam ci w takim razie Wielka Racze po stronie slowackiej.

Dobry dojazd, mozna w 45minut dotrzec na miejsce, same kanapy, dobre przytowanie tras i zaplecze. Maly osrodek ale jest sympatycznie... ah no i zazwyczaj nie ma tloku :)

Czytasz w mych myślach, bo właśnie przed chwilą skończyłam przeglądać stronkę nt. Wielkiej Raczy :) wiele dobrego słyszałam, a do tej pory nie pojawiliśmy się tam. Więc kto wie, w tym roku duże szanse ;)

To tak na krótkie jednodniowe wypady. Za to jeden zawsze musi być porządny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zmusza do jazdy orczykiem.. możesz podchodzić.. lub w ogóle zostać w domu.

Jeśli chodzi o mnie, mając do wyboru zostać w domu lub pojechać do Szczyj-ku, wybieram to drugie :-P

Każde z Was ma trochę racji bo z jednej strony faktycznie jazda trasą pod orczykami w Szczyrku to często nie lada wyzwanie wymagające skupienia na następnej zbliżającej się muldzie lub wąwozie ni z tego ni z owego zamiast podziwiać piękne widoki a z drugiej strony jeśli ktoś tak bardzo preferuje kanapy to przecież zawsze może wysiąść pod głównym wyciągiem i po p rostu wyjechać kanapą na Skrzyczne a stamtąd szlakiem na małe skrzyczne itd.itd. następnie na samym dole wsiąść w busik zjechać za dwa pln ponownie pod wyciąg kanapowy i też na upartego nie jest zmuszony na korzystanie z orczyków.:rolleyes: ale wymyśliłem...:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z Was ma trochę racji bo z jednej strony faktycznie jazda trasą pod orczykami w Szczyrku to często nie lada wyzwanie wymagające skupienia na następnej zbliżającej się muldzie lub wąwozie ni z tego ni z owego zamiast podziwiać piękne widoki a z drugiej strony jeśli ktoś tak bardzo preferuje kanapy to przecież zawsze może wysiąść pod głównym wyciągiem i po p rostu wyjechać kanapą na Skrzyczne a stamtąd szlakiem na małe skrzyczne itd.itd. następnie na samym dole wsiąść w busik zjechać za dwa pln ponownie pod wyciąg kanapowy i też na upartego nie jest zmuszony na korzystanie z orczyków.:rolleyes: ale wymyśliłem...:eek:

uffff zmęczyłam się do samego czytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli ktoś tak bardzo preferuje kanapy to przecież zawsze może wysiąść pod głównym wyciągiem i po p rostu wyjechać kanapą na Skrzyczne a stamtąd szlakiem na małe skrzyczne itd.itd. następnie na samym dole wsiąść w busik zjechać za dwa pln ponownie pod wyciąg kanapowy i też na upartego nie jest zmuszony na korzystanie z orczyków.:rolleyes: ale wymyśliłem...:eek:

Co to?:rolleyes:

Że co?:rolleyes:

Powiadasz kanapa na Skrzyczne?:rolleyes:

Chyba już dawno w SzCyrku nie byłem muszę się koniecznie wybrać:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zmusza do jazdy orczykiem.. możesz podchodzić.. lub w ogóle zostać w domu.

Jeśli chodzi o mnie, mając do wyboru zostać w domu lub pojechać do Szczyj-ku, wybieram to drugie :-P

Ja jednak rezygnuje nawet o szutrówki się boje - bądź co bądź to Stockle:cool:

a żeby Scyrkowską geologie zakryło to musi popadać oj musi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to?:rolleyes:

Że co?:rolleyes:

Powiadasz kanapa na Skrzyczne?:rolleyes:

Chyba już dawno w SzCyrku nie byłem muszę się koniecznie wybrać:cool:

Jest od dawna. Niestety dość przestarzała i trzeba zarezerwować sobie na jazdę nią jakieś pół godziny ;)

Mieli robić nową, 4 osobową i szybszą, ale chyba na razie cicho w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB to trochę z ironią napisał, bo na miano kanapy to nie zasługuje, co najwyżej na ruchomy taboret

Miałem na myśli taką wysłużoną 30 letnią kanapę...ale po namyśle jednak zgodzę się że to co najwyżej twardy rozklekotany taboret, no chyba że po tegorocznym przeglądzie nie będę mógł wyjść z podziwu.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...