Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 2010/2011


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

Dla krotkiej informacji, dzis w Stubaital panowala piekna zima po ostatnich opadach sniegu, mozna bylo sie poczuc jak w srodku zimy. Warunki na lodowcu bardzo dobre, duzo obozow treningowych ale to nie dziwi, tak czy tak mozna bylo sporo poszalec. Od ostatniego mojego wypadu zmienilo sie to, ze mozna dojechac 4 i 4a do Mittelstation. Prognozy nie sa jednak opymistyczne, ma byc cieplej a w weekend spodziewany jest tutejszy halny co raczej uniemozliwi otwarcie pozostalych trasek, przynajmniej narazie :(A to perspektywa z polaczenia tras 4 i 10 armaty ostro daja czadu :)Pozdro 4 all

DSC_0002-1.JPG

DSC_0002-1.JPG.266e539df5165fcb81fabdad64ebc1d3.JPG

Edytowane przez JC
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla krotkiej informacji, dzis w Stubaital panowala piekna zima po ostatnich opadach sniegu, mozna bylo sie poczuc jak w srodku zimy. Warunki na lodowcu bardzo dobre, duzo obozow treningowych ale to nie dziwi, tak czy tak mozna bylo sporo poszalec. Od ostatniego mojego wypadu zmienilo sie to, ze mozna dojechac 4 i 4a do Mittelstation. Prognozy nie sa jednak opymistyczne, ma byc cieplej a w weekend spodziewany jest tutejszy halny co raczej uniemozliwi otwarcie pozostalych trasek, przynajmniej narazie :(

A to perspektywa z polaczenia tras 4 i 10 armaty ostro daja czadu :)

Wiesz co? ...chyba cię nie lubię ;)

Bo zazdroszczę...

Jak to się robi, żeby mieszkać w Innsbrucku? ...marzenie :)

PS.

Z ciekawości - jak się nazywa wasz tamtejszy "halny"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? ...chyba cię nie lubię ;)

Bo zazdroszczę...

Jak to się robi, żeby mieszkać w Innsbrucku? ...marzenie :)

Wiesz co? Ja tez kiedys mieszkalem w Krakowie i nie zalowalem dopoki raz nie przyjechalem na narty do Zillertal i powiedzialem sobie ze chocby nie wiem co to tu wroce i zamieszkam :)

PS.

Z ciekawości - jak się nazywa wasz tamtejszy "halny"?

zwa go Föhn jak suszarka do wlosow :rolleyes:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Svindal się wypowiedział na temat Innsbruck'a:

If you stay in Innsbruck you have 4 of the best glaciers in the world within 1.5hours of drivnig! SWEET.

:)

Znaczy, że jeden z 5 tyrolskich wypada :) Zgadujemy który? :)

Wiesz co? Ja tez kiedys mieszkalem w Krakowie i nie zalowalem dopoki raz nie przyjechalem na narty do Zillertal i powiedzialem sobie ze chocby nie wiem co to tu wroce i zamieszkam :)

I taka myśl mnie właśnie czasem dręczy :)

zwa go Föhn jak suszarka do wlosow

Czyli "fen" po polsku, po prostu; czyli jak halny - wiatr fenowy - OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z tym zdjęciem:confused: - nie widzę Figo przed bramkami:D

Bo to jeszcze nie czas:rolleyes:, ale:

Skibetrieb ab 28. Oktober 2010

Am 28. Oktober geht der Wildkopflift in Betrieb - ab 30. Oktober auch die Zirbenwaldbahn (nur Sa. und So.)

Trasa wzdłuż Wildkopfliftu na chwilę obecną wygląda tak:):

370_2010-10-27_1600_423e.jpg

A górną stację Zirbenwaldbahn widać na tej kamerce u samej góry.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak widać na kamerkach prognozowane na przyszły tydzień mrozy skłoniły właścicieli do rozstawienia armat do naśnieżania m.in. w Małe Ciche.

Poniżej obraz z kamery:

ikonoskop.php?o=kamera2000M.jpg&s=640&w=480

Jeżeli prognozy się sprawdzą i mrozy potrzymają tydzień, to z początkiem grudnia powinniśmy już zainaugurować sezon.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na kamerkach prognozowane na przyszły tydzień mrozy skłoniły właścicieli do rozstawienia armat do naśnieżania m.in. w Małe Ciche.

Poniżej obraz z kamery:

Jeżeli prognozy się sprawdzą i mrozy potrzymają tydzień, to z początkiem grudnia powinniśmy już zainaugurować sezon.

Ja byłem miesiąc temu w Wiśle i armaty juz stały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tak mi się wydaje:rolleyes: ,że nareszcie zaczyna się u nas zima:) i najbliższy weekend powinien być już biały . Ciekawe , które stacje najszybciej "odpalą"

Ja to które....Strbskie Pleso, a później może Białka. Nie ma co się cieszyć tym ochłodzeniem bo podobno początek grudnia znowu ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryterski raj

Zawiało chłodem. A w ryterskim raju zmiany! w tym roku wyciąg będzie działał do 21 a w ciągu dnia około 15 będzie dwugodzinna przerwa i stok zostanie wyratrakowany, nowa jakość! z czego ja się osobiscie bardzo cieszę bo to najczęściej odwiedzany przezemnie stok ;)

www.ryterskiraj.pl

I żeby nie było, to nie kryptoreklama!

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiało chłodem. A w ryterskim raju zmiany! w tym roku wyciąg będzie działał do 21 a w ciągu dnia około 15 będzie dwugodzinna przerwa i stok zostanie wyratrakowany, nowa jakość! z czego ja się osobiscie bardzo cieszę bo to najczęściej odwiedzany przezemnie stok ;)

www.ryterskiraj.pl

I żeby nie było, to nie kryptoreklama!

Lubię to:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to:D

fejsowo sie zrobiło :D kto by nie lubiał/lubił? ! mozna sobie z rana pójść na stok , zjeść obiad dobry, i dalej pociskac na dobrym stoku w dobrym towarzystwie WC rebelsów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek.:rolleyes:

A nie chciałbyś tego posta przenieść do innego wątku?

Np. do wątku; Trochę do śmiechu.:P:D

w dolnej części było widać dzisiaj 10 armatek na górze morze z 7 będzie

zobaczymy czy ktoś ruszy w Beskidach przed Żarem w tym sezonie

Edytowane przez staszek2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...