Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Konkurs! - Wygraj wyjazd do Południowego Tyrolu


JC

Rekomendowane odpowiedzi

jak mam zaczynac ?

wszyscy pomocni jak cholera

zreszta to moj 2 login ale po sezonowej przerwie utracilem @ i haslo wiec jestem ponownie ale widze ze tu jesli chodzi o pomoc w konkursach to sie sknerstwo robi.

Co ci szkodzilo pomóc i dopisać odpowiedz do posta?

Edytowane przez goomako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam zaczynac ?

wszyscy pomocni jak cholera

zreszta to moj 2 login ale po sezonowej przerwie utracilem @ i haslo wiec jestem ponownie ale widze ze tu jesli chodzi o pomoc w konkursach to sie sknerstwo robi.

Co ci szkodzilo pomóc i dopisać odpowiedz do posta?

A co ci szkodziło chociaż rzucić okiem tam gdzie trzeba i poznać odpowiedź, która jest banalna i stoi napisana jak wół? :)

Jak bym ci napisał odpowiedź - to pewnie zaraz, i pewnie słusznie, admin by mi to wyciął :)

Ktoś, znaczy Südtirol sponsoruje konkurs w zamian za to, że zapoznasz się z ich materiałem promocyjnym, więc za reklamę po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja byłem na ich stronie tylko jako ze otwiera mi sie w PDFie to nie moge wszystkiego doczytac na miom htc legend a laptopa oddalem do serwisu i czekam juz 2 tydzien bez odpowiedzi a chętnie wziąłbym udzial w tym konkursie

ale nikt sie nie kwapi do pomocy.

Rozumiem ze pewnych rzeczy nie mozna pisac na forum ale to nie Libia i mysle ze priv,ów nie prześwietlają wiec jest jak pomóc :/

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja bym wziął ale trzeba się zarejestrować na facebooku niestety a to w grę nie wchodzi chyba, żę jest inna możliwość (choć wątpię bardzo).

Pozdro

Z niewiadomych dla mnie samego powodów :eek:....też tak mam.

NK i Fk są mi obce.

Znaczy nic nie wygram. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goomako; Czlowieku, skad Ty sie urwales? Troche pokory.....

O jakim sknerstwie mowisz? Ktos sie nie chce z Toba podzielic wycieczka??? Przeciez nikt jej jeszcze nie wygral!

To forum to nie tylko konkursy; zagladnij rowniez do innych dzialow; znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy .... moze poprawi Ci sie troche humor i jednak znajdziesz zyczliwe Ci dusze. Uwierz mi ... jest ich sporo .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo nie denerwuj sie olej temat koleś ma jakąś napinke i tyle a nie potrzebnie po prostu tak jak mowiles to jest konkurs i trzeba sie wykazać:)

moze to przesilenie tak na niego działa:)

wiec ja też mowie kolego poluzuj troche bo wprowadzasz nie miłą atmosfere wśród pokojowych ludzi którzy też mogą Ci pokazać pazury i nawet sie tego nie spodziewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...