Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla bezkijkowca


romekKR

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma problemu, może parę osób zmieni zdanie, choć nie wierzę, że nie rozlegną się rechoty :D filmik będzie za jakiś miesiąc

Olej rechoty. Zawsze będą szydercy :)

A niektórzy po prostu są ciekawi.

Miałem kiedyś takie cudo : http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=7&id_modelu=14 .

Oj na tym to się jeździło bez kijów.

Kupiłem go na aukcji na skionline.Były kiedyś takie.Pamietacie ?Ależ to lata świetlne temu było.

Pamiętamy :) Lata świetlne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego o trochę większym promieniu i nigdy bym nie pomyślał, że tak można zasuwać na takiej narcie!!

KOSMOS :)

dobry jeździec , fajny , szeroki, dobrze nachylony stok , odpowiednie warunki śniegowe , stosowna prędkość i można pomykać tak jak na filmiku:p . Tak ,że Mysiek też dał byś radę:) , tylko gdzie takie stoki u nas znaleźć:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

to samo mógłbym napisać o was :) choćbyście mnie pokroili nie będę jeździł z kijkami, nie prosiłem o ocenę tego faktu, tylko o pomoc w znalezieniu wyrobu snowbladopodobnego i znalazłem takowy

dziękuję :):)

Rady są z dobrego serca ale skoro wiesz lepiej - trudno.

ps. a już szczególnie nie będę jeździł z kijkami biegowymi 150 cm :)

Czasami lepiej przemilczeć jak się nie wie o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć

Nie chcesz ocen jak już pisałeś więc może sugestię przyjmiesz.

Polecam przestudiowac temat o prawidłowej pozycji na nartach. Sposób zmuszenia nart do zmiany kierunku jaki stosujesz jest energochłonny i nie będzie się spisywał w trudniejszych warunkach wogóle. Brak świdomości odciążenia i dociążenia nart oraz straszliwa rotacja naprawdę uniemozliwią Ci jakiekolwiek techniczne postępy.

Uzycie kijków pozwoliłoby trochę uporządkować pozycję i poprawić sychronizację.

I wierz mi, że przyjemność z narciarstwa wzrasta wprost proporcjonalnie do umiejętności - warto się doszkalać i czasem korzystać z rad.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec tematu, bo jeszcze obiecany film

miłego rechotania :)

ps. na Stubaiu jest cool :D

Przepraszam za bezpośredniość!

Ale co to jest za jazda na nartach?:eek:

O co w niej chodzi?:confused:

Brak w niej wszystkiego?:cool:

Pozycji, stabilności, umiejętności.

To nawet nie można nazwać szuraniem na stoku!

To jest jakiś bełkot narciarski!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być niemiły ale na tym filmiku ja widze jakiś błąd popełniony na początku nauki brak kijków ręce jak strach na wróble naprawdę tragicznie to wygląda- sory wiem ze to sie zle czyta ale taka jest prawda tragedia totalna to nie jest narciarstwo ja też jestem samoukiem ale to juz kolego przesada musisz naprawde wziąć instruktora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec tematu, bo jeszcze obiecany film

miłego rechotania :)

Witam.

Poczytałem i pooglądałem. Kolego - weź kije albo instruktora. Jak chcesz zobaczyć jak się jeździ bez kijów poszukaj wpisów i filmików od nexcoma, pooglądaj i porównaj. Ja też zaczynałem bez kijów - teraz jeżdżę z i bez, ale jakbym się nagrał i zobaczył Twoją jazdę nie puściłbym tego w świat. Ja mam przed sobą jeszcze dużo nauki. Nie bierz tego do siebie, ale jeszcze dużo przed Tobą. I nie upieraj się na siłę, że bez kijów. Z nimi na pewno poprawisz sylwetkę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec tematu, bo jeszcze obiecany film

miłego rechotania :)

ps. na Stubaiu jest cool :D

to musiało tak wyglądać:rolleyes:

ale masz ode mnie duży plus za odwagę i podejście do tematu z przymrużeniem oka :)

radzę za kolegami - kup kijki, weź kilka lekcji , a radość z jazdy z każdym dniem będzie coraz większa

bo to jest tak - uczymy się jeździć z kijkami , a jak się już nauczymy jeździć bardzo dobrze , to wtedy możemy spróbować jazdy funem bez kijków .W odwrotnej kolejności nie da się tego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...