Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
mihumor

Wybór nart z grupy Allround / Allmountain

Recommended Posts

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Najlepiej to zainwestować w szkolenie.

Czy "umiejętności podstawowe" mają się zmienić na umiejętności średnie czy też nie ma to znaczenia? - to pytanie kolegi Bobsleyrider'a.

Pozdrowienia

Umiejętności określiłem na "podstawowe", abym po raz kolejny nie otrzymał rad w stylu- "dołóż i kup Elany Delight" bądź inne twarde narty.

Nie chodzi mi o zakup nart, które miałyby znacząco podnieść poprzeczkę i zmusić kogoś do bardziej wymagającej jazdy, a raczej szukam miękkich nart, które sprawią więcej przyjemności niż stresu i walk od pierwszych jazd na przygotowanym stoku. 

Upraszczając, narzeczona potrafi poruszać się "normalnie", bez pługu, ale nie jeździ też krótkim skrętem- stąd szukam dla osoby z poziomem podstawowym + :)

1 godzinę temu, bobsleyrider napisał:

Umiejętności określiłem na "podstawowe", abym po raz kolejny nie otrzymał rad w stylu- "dołóż i kup Elany Delight" bądź inne twarde narty.

Nie chodzi mi o zakup nart, które miałyby znacząco podnieść poprzeczkę i zmusić kogoś do bardziej wymagającej jazdy, a raczej szukam miękkich nart, które sprawią więcej przyjemności niż stresu i walk od pierwszych jazd na przygotowanym stoku. 

Upraszczając, narzeczona potrafi poruszać się "normalnie", bez pługu, ale nie jeździ też krótkim skrętem- stąd szukam dla osoby z poziomem podstawowym + :)

Cześć

W takim razie kup najtańsze, które Wam się podobają. To jedyna uczciwa rada.

Serdecznie pozdrawiam

Hej!

Czy ktos z Was porownywal/jezdzil na Volkl RTM 84 oraz Salomon XDR 84? Jakie wrazenia porownujac? Na XDR jezdzilem i bylo super. Niedawno spotkalem sie z opinia, ze jak dla siebie mam kupic narty to nie Salomon ze wzgledu na bardzo slabe (jakosc wykonania) krawedzie :) 

Z Volkl mialem juz do czynienia ale z Racetigerami SL i byly super no ale to nie AllMountain'y :)

Moim zdaniem, po pierwsze XDR jest żwawszy z krawędzi na krawędź i nie warto dopłacać paru stówek. Po drugie słabe krawędzie to urban legend. :) 

Chciałem kupić RTM-y, ale rok temu wpadły mi w ręce XDR i nie oddam za nic. W międzyczasie parę osób zaraziłem tymi nartami (hi #klauspolo ;) ).

I nie jestem rasistą, Racetigery SL również mam w posiadaniu. :cool:

On 12/20/2018 at 10:47 AM, yoss said:

Moim zdaniem, po pierwsze XDR jest żwawszy z krawędzi na krawędź i nie warto dopłacać paru stówek. Po drugie słabe krawędzie to urban legend. :) 

Chciałem kupić RTM-y, ale rok temu wpadły mi w ręce XDR i nie oddam za nic. W międzyczasie parę osób zaraziłem tymi nartami (hi #klauspolo ;) ).

I nie jestem rasistą, Racetigery SL również mam w posiadaniu. :cool:

XDRy -> ja dawno temu wiele osob zaraziłem serią X-Wing Salomona.