Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Francja-Tignes


kazio65

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tu specjalistę od Francji też na F, poczekaj to pewnie coś Ci szkrobnie.:D

miejmy nadzieję że się pojawi bo w innym temacie (też francuskim)

miał napisać o czarnych trasach i swoich zjazdach do La Grave i Chamonix

a do Tignes zawsze warto pojechać chociaż na początku grudnia nie zawsze otwatre są wszystkie wyciągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję że się pojawi bo w innym temacie (też francuskim)

miał napisać o czarnych trasach i swoich zjazdach do La Grave i Chamonix

a do Tignes zawsze warto pojechać chociaż na początku grudnia nie zawsze otwatre są wszystkie wyciągi

Na temat czarnych tras w L2A nie będę pisał ponieważ takie informacje są dostępne w internecie bez problemu i każdy kto chce może sobie wygooglować, a forma pytania przedstawiona przez Kolegę Marczello była co najmniej dziwna i prowadziłaby zapewne do dyskusji o wyższości włoskich stacji nad francuskimi. Co do zjazdu do La Grave czy Chamonix to nigdy i nigdzie nie pisałem, że jeździłem, ale o istnieniu ich wiem i to chciałem tylko przekazać koledze pytającemu o trudne trasy.

Do Tignes warto pojechać!! Dobrym terminem grudniowym jest okres gdzie jest rozgrywany Puchar Świata w Val d'isere. Na temat całego rejonu jest u nas na forum dużo informacji.

Zobacz: http://www.skionline.pl/forum/search.php?searchid=1251816

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci bardzo polecić Tignes!:)

byłem również na początku grudnia, myślę że o warunki śniegowe nie masz się co martwić! trasy bardzo dobrze przygotowane.

jest to miejsce do którego będę chciał wrócić! jeśli tylko pogoda dopisuje można cieszyć oko wspaniałymi widokami(zdjęcia w mojej galerii) i czerpać przyjemność z jazdy! przyznaję w knajpach drogo.

jest jeden minus:mad:!!

to miejsce lubi nacja z wysp..., są gorsi jak Polacy w Livigno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym terminem grudniowym jest okres gdzie jest rozgrywany Puchar Świata w Val d'isere

byłeś w tym terminie czy tylko wiesz o istnieniu?

moim zdaniuem akurat ten termin nienajlepszy,

całe Bellavarde jest wtedy praktycznie zamknięte

i jeśli jeszcze nie napada dostateczna ilość śniegu

to trudno jest przedostać się otwartymi trasami

z Tignes w rejon Solaise i spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś w tym terminie czy tylko wiesz o istnieniu?

moim zdaniuem akurat ten termin nienajlepszy,

całe Bellavarde jest wtedy praktycznie zamknięte

i jeśli jeszcze nie napada dostateczna ilość śniegu

to trudno jest przedostać się otwartymi trasami

z Tignes w rejon Solaise i spowrotem

Byłem w tym terminie trzy razy. Nie zauważyłem żadnych większych utrudnień związanych z zawodami. Na szczęście zawsze panowały dość dobre warunki śniegowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...