Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mój początek sezonu ...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

...przychodzi zawsze znienacka...

Nie wiem jak to się dzieje?

Może to, "One" do mnie puszczają oko z pokrowca w garażu?

Może to Ona-Podświadomość mówi do mnie: "Baranie" to już czas, zimno, niebawem pierwszy śnieg...a Ty co?...jakiś taki nieprzytomny, nieogarnięty i...i właściwie, co Ty robisz?...łazisz... i co? I nic!

...a ja nie słyszę, może nie chcę słuchać?

...nie chcę słuchać, bo tęsknota za tym co już niebawem, za tym co za chwilę, zacznie narastać w oszałamiającym tempie... stanie się nie do wytrzymania?

W sumie to nie jestem masochistą - tak myślę.

Duszy, Serca niestety nie da się na długo oszukiwać.

W krwi zaczyna pulsować, szusować...

Człowiek gdzieś zaczyna pękać...

...klikać na pogody długoterminowe...portale...

...w garażu nie tylko nieśmiało na "Nie" zerka, ale podchodzi i wyjmuje z pokrowca, dotyka, gładzi, pieści...

...nie żonę, nie dziewczynę, nawet nie kochankę...

tylko "One", dwie piękne, cudowne - Narty.

Najwyższa Pora wracać na Forum.

Witam wszystkich.

marboru

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po przerwie:)Poetycko pojechałeś - respekt, że tak powiem

Ja mam sprzęt w piwnicy i też nie mogę się doczekać

Schodzę po schodach cichaczem wieczorem, lekko opuszkiem muskam krawędź

Poprawiam kask na wieszaku bo się przekrzywił, sprawdzam czy żadna klamra w butach się nie odpięła.

W sobotę dzieciaki biorę rano do mierzenia butów, kasków i reszty całej - trzeba sprawdzic czy nie powyrastały, czy nie trzeba za czymś sie rozgladnąć by nie kupować na ostatni moment.

Cóż - zima idzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marboru;

u mnie tak romantycznie nie bylo choc jak co roku przychodzi czas kiedy czesciej o nich mysle i zadaje sobie pytanie czy to juz czy moze za chwile

tym razem bylo tak, ze w ostatni weekend i poniedzialek troche dopadalo swiezego puchu a we wtorek mialo byc pieknie to spontanicznie wrzucilem moje ulubione deseczki do bagaznika i pognalem z ranca na Stubaia :)

no i to byl moj spontaniczny poczatek sezonu :)

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marboru;

u mnie tak romantycznie nie bylo choc jak co roku przychodzi czas kiedy czesciej o nich mysle i zadaje sobie pytanie czy to juz czy moze za chwile

tym razem bylo tak, ze w ostatni weekend i poniedzialek troche dopadalo swiezego puchu a we wtorek mialo byc pieknie to spontanicznie wrzucilem moje ulubione deseczki do bagaznika i pognalem z ranca na Stubaia :)

no i to byl moj spontaniczny poczatek sezonu :)

pozdro

Takiemu to dobrze :)

...człowiek będzie musiał się jeszcze pomęczyć...

...jak w Polsce przed 10 grudnia nie pojawią się Warunki to u mnie początek Sezonu gdzieś we Włoszech właśnie w tym terminie...

- no chyba, że warunków u Makaroniarzy nie będzie, wtedy być może zjawię się z kolegami w Twoich okolicach (o czym oczywiście poinformuję Cię na PM) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji podepnę się pod wątek Marboru:)

WITAM FORUMOWICZÓW po mojej dłuuugiej przerwie i obiecuję częściej zabierać głos, bo zaglądać to zaglądałem ale jakoś brak czasu, brak weny, brak natchnienia spowodował że milczałem.

Przy okazji: Można powiedzieć, że PŚ w Soelden, jest takim symboliczym rozpoczęciem sezonu.. Więc życzę wszystkim w nadchodzącym sezonie udanych zajazdów, mnóstwa śniegu pod nartami, niezliczonej ilości dni na stoku i bezpiecznych zjazdów!

Pozdrawiam

Krzysiek - Szparaa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marboru:)

Se przerwę zrobiłeś:mad:, już mi brakowało twoich postów.

Masz szczęście, że nadrobiłeś zaległości:rolleyes:

A wracając do meritum, to tak sobie zbudowałem garderobę, że moje "piękności"

widzę z łóżka:eek::eek::eek:

To chyba jakaś choroba jest, trza by się z lekarzem skonsultować:D:D

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To już...

Spadł śnieg.

Ośrodki ruszyły, Brać narciarska szczęśliwa.

Narty z serwisu odebrane...

Kalkulacja: czy uda się wyrwać ten pierwszy raz, zaraz po pracy, w pierwszy dzień...nie udaje się :(

Jutro! Tak jutro!

Mirek, Piotrek - już jest jutro, jedziemy razem.

Dreszcz emocji.

Jak będzie? Czy nie zapomniałem jak to jest ciąć skręt, krótko, szybko? Czy w długim skręcie technicznie będzie ok?

W górę, na górze...i przed siebie...

...obawy znikają, instynktownie wykonuję wszystkie wyuczone czynności.

Teraz przychodzi radość.

Teraz powoli niknie głód tych wszystkich ciepłych letnich dni.

Teraz jestem ja, narty i stok.

Pasja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

ja co jakiś czas zaglądam w czasie nie narciarskim ale jakoś tak nie chce się człowiekowi nic pisać w lecie. Choć coś tam pisałem.

Ale teraz. To już człowiek jest w innym świecie. Po wczorajszym pierwszym szusowaniu. Pierwszym kontakcie z glebą, tzn. ubitym śniegiem. Po mrozie jak ch....a. Super.

Udanego i owocnego nartowania dla nas wszystkich życzę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...