Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Giełda sprzętu narciarskiego


staszek2323

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

bylem dzisiaj z rana na gieldzie narciarskiej w Katowicach przy ceglanej...

moje spostrzezenia:

-ludzi masa, tworzyly sie nawet korki do wjazdu samochodem....

-sporo wystawiajacych

-z uzywanego sprzetu(nart) mozna czasem cos dobrego upolowac w dobrej cenie, niestety procentowo to ok 5% reszta czyli 95% strasznie zniszczone narty lub bardzo stare modele

- jesli chodzi o nowe narty, to bylo jedno stoisko gdzie ceny byly nizsze niz w sklepach, byly na poziomie allegro, czyli wg mnie dobra propozycja dla kogos kto jest zdecydowany na kupno takich desek bez posrednictwa internetu :)

http://allegro.pl/volkl-racetiger-sl-power-switch-i1333854233.html te nartki byly na gieldzie po 2200zl a moze przy negocjacji by bylo troszke taniej :>??

http://allegro.pl/atomic-race-st-2009-10-i1339277835.html te byly po 1200zl

- ogolnie to wszedzie atmsfera nabiajania ludzi w butelke... przy mnie facetowi(ok 175cm wzrostu) kije narciarskie 115cm, bo akurat takie mieli... oczywiscie nie moglem patrzec obojetnie na to i powiedzialem klientowi, zeby przymylal zakup bo dlugosc ta jest dla niego nie odpowienia, zrezygnowal a sprzedajacy kazal mi spi... :D

- ogolnie tu szukalem na gieldzie pozadnych kijow najlepiej carbonowych w dobrej cenie ale srednio w tym temacie bylo, za to znalazlem uzywane kije giete atomica supercroossy co prawda poobdzierane z lakieru ale fajnie lezaly w rece i dobra dlugosc to sie pytam po ile: a Pan na to, ze one tylko do kompletu z nartami i osobno nie sa na sprzedaz, nie musze mowic, ze narty Atomici byly w stanie agonalnym :)

- na koniec.. patrze ktos tam na fajne stoisko z bardziej sportowym sprzetem, narty serwisowe, kurtki uzywane, ale pozdanych firm( niestety ceny jak na uzywane kosmiczne) i patrze lezy troche paleczek kofixowych, cykliny, szczotki i smary TOKO dokladnie takie

http://allegro.pl/smar-na-goraco-toko-warm-temp-0-6-250-gram-i1348903797.html

jako ze i tak przed sezonem mialem zamiar sobie kupic troche taniego smaru co znajomym serwisuje to zagadnalem o cene myslalem ze rozsadnie policzy cos ok 30 max 40zl, a Pan powiedzial, ze kostka kosztuje 130zl!!!!!! bo to "oryginany TOKOwski" z fluorem i na wyscigi, ale dla mnie moze zejsc 10% to tylko bezczelnie zasmialem mu sie w twarz :)

jak ktos chce i umie to znajdzie sobie cos na gieldzie niestety dla calej reszty ludzi srednio lub slabo obeznanych, gielda to tylko naciagacze...

Edytowane przez jjay86
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety jjay86 masz wiele racji. Na giełdzie można sobie pooglądać, podotykać, ale kupować bym nie kupiła. Bałabym się, że nabiją mnie właśnie w butelkę. Na szczęście w Krakowie gdzie mieszkam jest kilka fajnych miejsc, gdzie można kupić używane narty i jeszcze Ci doradzą, a jak sprzęt Ci się znudzi, "wyrośniesz":D albo będziesz potrzebował bardziej wymagającego to możesz u nich zostawić stary, dopłacić i wziąć kolejny :) Bardzo fajna sprawa, a na giełdzie? Kupisz, nie spodoba Ci się, za tydzień możesz pojechać i koleś uda, że przecież jego tydzień temu na giełdzie nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...