Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

prosba o opinie o nartach Atomic cloud 9 i Volkl Attiva


asica107

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w doborze nart, bardzo licze na Wasza opinie:) bylam dzisiaj w sklepie i chcialam kupic sobie narty, ale nie umialam sie zdecydowac, sledze te forum od pewnego czasu, ale dalej nie moge sobie poradzic z wyborem nart, licze na Wasze doswiadczenia i wiedze oraz o pomoc. Wiec chodzi mi glownie o Atomic cloud 9 lub Volkl Attiva Fuego, Estrella, Sol lub Aire, jeszcze Blizzardy Viva LTD lub Viva cross wchodzily w gre.

1. Płeć -K

2. Wiek - 27

3. Waga - 60

4. Wzrost - 172

5. Na nartach jeżdżę od 3 sezonów, ( okolo 5 dni w sezonie, ale to sie bedzie zwiekszac)

6. Moje umiejętności określam na 5

7. Moje buty to - Salomon

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - do tej pory wypozyczalam i byly to Atomic, ale nie zwracalam uwagi na model:(

9. Preferuję styl jazdy długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach

10. Upatrzyłem sobie narty - Atomic cloud 9, Volkl Attiva Fuego lub Estrella

11. Mój budżet na narty to około - 2000zl

Prosze o pomoc, ktore narty sa the best i na ktorych bedzie mi sie dobrze jezdzilo!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie ma znaczenia ile razy bylam tylko ile razy bede, bo do tego potrzebuje dobrych nart prawda? nie chce kupic nart z ktorych bede niezadowolona i dlatego napisalam z prosba o opinie dotyczaca nart ktore sa w temacie, bo to jest glowny problem:) a wolalabym sie douczac na nartach nad ktorymi bede umiala zapanowac, a poza tym koszt nart tez nie jest niski;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a wolalabym sie douczac na nartach nad ktorymi bede umiala zapanowac, a poza tym koszt nart tez nie jest niski;)

Dlatego należy zacząć od początku,czyli szukać nart odpowiednich do swoich umiejętności i ciągle się doskonalić,aby później korzystać z modeli bardziej zaawansowanych:rolleyes:Narciarstwo wymaga cierpliwości,każdy z Nas w dalszym ciągu doskonali swoje umiejętności:rolleyes:.Atomic cloud to ponoć bardzo dobra narta,jeśli nie przebywasz często na stoku,to wybierz niższy model np.cloud 8,a może nawet 6:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...