Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

wybieram sie ze szwagrem w niedziele do soszowa... niech nam przez sobote zgeszcza troche snieg bo szkoda mi nowych deseczek :D

Chyba też się wybiorę.:)

Jeszcze nigdy na nartach tam nie byłem.

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.:P :p :P

A teraz info dla tych co mnie nie znają:

Żartowałem ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzykach stanął wyciąg na kamerce widać ludzi chodzących po stoku i desperatów ciągnących "własnonożnie" na górę.

EDIT:

W Rzykach przybywa ludzi. Wielu ostro wymachuje rękami wyrażając swoje zdenerwowanie :DWyciąg ciągle stoi, dlatego radzę się powstrzymać od wycieczki tam.

Ja się cieszę, że dziś tam nie pojechałem, bo bym się załamał już na początku sezonu :P

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczęty! :)Ostatecznie zdecydowałem się na Nową Osadę.Pobudka o 6.00 :eek: ,szybkie gramolenie się i w trasę.Temperatura -15st.,"fullwypasówka" na Cieszyn czarna,można było cisnąć grubo ponad stówę.Trasa na Wisłę już gorzej;pierwszy standard-biały. :P Mimo to stówę dało się cisnąć.Tylko niestety sporo ludków wlecze się jak... :rolleyes: wadżajny.Jeszcze na koniec ten podjazd na parking... zamiast mocno posypać żużlem,to lali solanką i zrobili z tego breje. Kupiłem karnet na 2 godz.-35zł :eek: ,nie było żadnej promocji,nawet choćby godzinki za darmo czy obniżki cen karnetów na ten dzień. :(Na szczęście rano bardzo mało ludzi i jazda na bieżąco.Trasa przygotowana,ale nie za dobrze to wyglądało,dałbym im najwyżej szkolną "3".Sporo uskoków,jakiś kalafiorów,czy całe połacie dużych grudek lodowych.Już na samym początku widać też było nieliczne,ale jednak,minerały!(zd.1)Widać,że jeszcze tego śniegu mało.Po dwóch godzinach stok jeszcze nie wyglądał tragicznie,ale,głównie po bokach,sporo minerałów,do tego zaczęło dojeżdżać sporo narciarzy.Kiedy zjechałem ostatni raz,kolejka zrobiła się znaczna(zd.2 i 3),czas więc się ewakuować! :pTrasa rzeczywiście poszerzona i chyba w przyszłości zrobią drugą,bo daleko poszli z wycinką! :rolleyes: (zd.4 i 5)Teraz jednak czynna jest ledwie jej połowa.

P1070175.jpg

P1070195.jpg

P1070186.jpg

P1070190.jpg

P1070182.jpg

P1070175.jpg.45dcbe3ccacd6ff97c9aa4df87beef5d.jpg

P1070195.jpg.eaff385c36757cd7c753f4049faa3748.jpg

P1070186.jpg.549d63f364b0ae7e43f05d3103766f6e.jpg

P1070190.jpg.90f2c0d4f81804b2e06dd609d5f58860.jpg

P1070182.jpg.732c3661dad9f0eed9eea42d7fb1e02e.jpg

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...