Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki w Wiśle na Klepkach były dziś bardzo dobre, temperatura lekko na minusie -4,5 słonecznie, trasa bez minerałów, gdzie nie gdzie lekkie zlodowaciałe kulki, armaty pracowały i ludzi malutko. Jak na rozpoczęcie sezonu to górka bardzo fajna, karnet na 10 zjazdów kosztuje 27 złotych za niewyjeżdżone punkty ośrodek zwraca pieniądze, parking płatny 5 złotych

wisłą 025.jpg

57da8113a2a3d_wis025.jpg.6db05e428f737fcaf96a46d8e89caf0e.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki w Wiśle na Klepkach były dziś bardzo dobre, temperatura lekko na minusie -4,5 słonecznie, trasa bez minerałów, gdzie nie gdzie lekkie zlodowaciałe kulki, armaty pracowały i ludzi malutko. Jak na rozpoczęcie sezonu to górka bardzo fajna, karnet na 10 zjazdów kosztuje 27 złotych za niewyjeżdżone punkty ośrodek zwraca pieniądze, parking płatny 5 złotych

Byłem tam wczoraj i dzisiaj i bardzo fajnie się jeździło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar

Wróciłem właśnie z Żaru. Pod kolejką byłem punktualnie o 9 godz. Nieco się zdziwiłem, że narciarze już zjeżdżają. Obsługa twierdzi, że skoro byli chętni to oni puścili wagoniki wcześniej (kasy czynne od 8.30). Trzeba PKL pochwalić. Sztucznego śniegu jest bardzo dużo. Trasa przygotowana na mocną 4 (w skali do 5). Raczej twardo, zero minerałów, zero lodu, gdzieniegdzie małe pola z lodowych kulek. Pogoda do południa przepiękna, panorama Beskidów także (chyba było widać Małą Fatrę). Jedynie co przeszkadzało to wzmagający się wiatr w górnej części stoku oraz powiększająca się błyskawicznie między 10 a 11 godz. kolejka narciarzy. Wtedy to ewakuowałem się ze stoku. Mimo to wyjazd jak najbardziej udany.

Niedokończonego domu na stoku już nie ma.

Edytowane przez andy-w
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł tam może ktoś?

Nie ma tam może wielu tras,ale jedna ma 750m - to już daje szanse przyzwoicie pojeździć. :rolleyes:

Interesuję się tym miejscem m.in. z powodu fajnej cenówki...

Karnet całodniowy na dłuższy wyciąg to 35zł!

Karnet na cały tydzień to 200zł.

Tutaj ich stronka.

:)

Niby 750 m a na początku z 500 po płaskim potem skręt w prawo ścianka i koniec

chciało by się pojechać dalej tylko droga przeszkadza:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł tam może ktoś?

Nie ma tam może wielu tras,ale jedna ma 750m - to już daje szanse przyzwoicie pojeździć. :rolleyes:

Interesuję się tym miejscem m.in. z powodu fajnej cenówki...

Karnet całodniowy na dłuższy wyciąg to 35zł!

Karnet na cały tydzień to 200zł.

Tutaj ich stronka.

:)

Nie wiem gdzie oni tam naliczyli 750m, ale powiem Ci jedno - nie warto! Jeśli dbasz o swoje nartki, to sobie odpuść.

Byłem tam raz i sporo ludzi pytało się kolesia dziurkującego bilecik, dlaczego ten stok taki krótki. To typowy "przyośrodkowy" wyciąg, na cuda nie licz. Górny wyciąg to wyrwirączka, dolny to orczyk a'la Solisko. Jeszcze raz mówię, nie warto :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem w sobotę koło Czantorii - narciarze śmigali! :)

Także jest otwarta! :)

Chyba na oczy mi ten śnieg padł:confused: Przyglądałam się i żywego ducha nie widziałam:eek: alo skoro twierdzicie, że wystartowali to wystartowali:)

Sorry za zamieszanie (niezamierzone z mojej strony)... ech, ta starość, czas do okulisty się udać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istebna

Byłem w sobote na zagroniu trasa przygotowana w miare,okolo godz 11 jak sie troche rozjeżdził zmrożony śnieg to było całkiem ok troszke kamyczków ale dało sie ominac, narty bez rysy,troche było na srodku kulek lodowych,ostro naśniezali prawa strone, moze w ten weekend bedzie smigac juz całosc,w przyszły weekend napewno sie wybore tam ponownie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobote na zagroniu trasa przygotowana w miare,okolo godz 11 jak sie troche rozjeżdził zmrożony śnieg to było całkiem ok troszke kamyczków ale dało sie ominac, narty bez rysy,troche było na srodku kulek lodowych,ostro naśniezali prawa strone, moze w ten weekend bedzie smigac juz całosc,w przyszły weekend napewno sie wybore tam ponownie:)

Dobre wieści :) ma padać śnieg w tym tygodniu to powinno jeszcze tam dosypać.

Kto wie czy też tam nie uderzymy ;) nasz syn uwielbia ten stok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku temperatura na plusie. Solisko nadal widze stoi, a kamerka z hali skrzyczenskiej pokazuje jaka tragedia jest jeszcze ze sniegiem:

http://gat.pl/kamery/kamera2_szczyrk.htm

Witam, wczoraj tj. 05.12 gogota działała, ale tylko dla "wybranych" ,a mianowicie jakiejś szkółki oraz RODZIN nowego tworu, który nazywa się Szczyrkowski Ośrodek Narciarski :).

Kamerka była zablokowana i "patrzyła" tylko na Solisko, żeby nie kusić narciarzy.

Śmiechu warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takich temperaturach to bardziej bym sie deszczu spodziewal :(

Nie martw się :D W czwartek będzie wielkie mrożenie :D

Nie ma co się dziwić. W górach pierwszy bardziej obfity śnieg zawsze tak kończy. Teraz stopnieje go znaczna część, może nawet połowa, a potem znowu zacznie śniegiem walić :)

Edytowane przez Slash0r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj tj. 05.12 gogota działała, ale tylko dla "wybranych" ,a mianowicie jakiejś szkółki oraz RODZIN nowego tworu, który nazywa się Szczyrkowski Ośrodek Narciarski :).

Kamerka była zablokowana i "patrzyła" tylko na Solisko, żeby nie kusić narciarzy.

Śmiechu warte :)

Po prostu umieją się promować:D

No to ja w takim razie nie będę mi przeszkadzał, niech sobie sami SzCyrkowianie jeżdżą i za własne pieniądze utrzymują ośrodek:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...