Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...

nigdzie nie widzialem takich kolejek jak na wyciag na szrenice

ale to ma sie zmienic, sa juz umowy na modernizacje czy budowe nowego wyciagu kanapowego w szkalrskiej, a po tym co znam ze śnieżnicy czy harrahova to na 4-6osobowych kanapach kolejek praktycznie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Wątek zamknięty, więc odpowiadam tutaj :D

Oj, Asiu...Asiu...

Musisz poczytać trochę moich postów wstecz żeby poznać moje sarkazmy(potrzebne - a jak że):rolleyes:

Zapamiętam i przy następnym razie założę odpowiednie okulary ;) przyznam, że być może moja wina - rzadko tutaj bywam... jakoś tak wyszło.

Widzisz Skrzyczne to ja znam i pamiętam jeszcze jak było tam krzesełko 1 os - wiesz w ogóle o czymś takim?:rolleyes:

Niestety jestem narciarzem dopiero od 3 lat (nad czym bardzo ubolewam) i wcześniej Szczyrk mnie średnio interesował ;)

A wiesz, różnie bywa - narciarze czasem omijają ten nasz lokalny kurort. Osobiście ostatnio spotkałam na szkoleniu namiętną narciarkę z Lublina, która w życiu nie była w "naszym" Szczyrku. Jak widać można nie znać sytuacji :)

Mój błąd, że nie zerknęłam skąd jesteś :D

A napisałem tak ponieważ jestem głęboko zdumiony jak można mieć pomysł żeby nazwać kanapą tą kupę złomu co tam stoi, w moim mniemaniu to mało które urządzenie w Alpach można nazwać kanapą, takowych jest niewiele, bo żeby nazwać wyciąg krzesełkowy kanapą to nie wystarczy żeby był wyprzęgany, zakrywany czaszą, z miękkimi tapicerowanymi siedziskami, muszą być jeszcze siedziska podgrzewane i to dopiero godzi się nazwać kanapą:)

To już szczyt komfortu - u nas raczej nie doczekamy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek sezonu narciarskiego!!!

Wpisany przez Redaktor

poniedziałek, 29 listopada 2010 12:40

Miło nam zaprosić wszystkich amatorów białego szaleństwa w piątek 03.12.2010 r. w godz. 9.00 - 22.00.

Do Państwa dyspozycji czynne będą dwie koleje nr 11 i 7 - PRZEJAZDY GRATIS!!!

Aby rozpoczynający się sezon narciarski był udany nie może Państwa zabraknąć. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWASmile

Poprawiony: wtorek, 30 listopada 2010 09:09

http://www.bialkatatrzanska.pl/index.php/pl/witamy/aktualnosci/202-pocztek-sezonu-narciarskiego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Szczyrku aktualnie śnieżyca i mocny wiatr

...i w związku z tym śnieg będzie zalegał wszędzie tylko nie na trasach zjazdowych.

Cieszyć się i tak nie ma z czego.

Musiałoby spaść więcej niż 1 metr i chłopakom z COSu musiałoby się chcieć odpalić ratraki i zagęszczać i zagęszczać i zagęszczać,.......aż do znudzenia.

Natomiast dla tych gdzie naśnieżają z armat to "woda na młyn" ,oba gatunki śniegu będą się pięknie wiązały i wiatr sobie może hulać.

A warstwa na trasie będzie rosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i w związku z tym śnieg będzie zalegał wszędzie tylko nie na trasach zjazdowych.

Cieszyć się i tak nie ma z czego.

Musiałoby spaść więcej niż 1 metr i chłopakom z COSu musiałoby się chcieć odpalić ratraki i zagęszczać i zagęszczać i zagęszczać,.......aż do znudzenia.

Natomiast dla tych gdzie naśnieżają z armat to "woda na młyn" ,oba gatunki śniegu będą się pięknie wiązały i wiatr sobie może hulać.

A warstwa na trasie będzie rosła.

Zaraz zaraz na tej kamerce http://www.gat.pl/kamery/kamera1_szczyrk.htm widzę pracujące armatki i ratraki:eek::eek: Czy to fatamorgana spowodowana nagłym spadkiem temp. czy sprytnie podstawiony obraz z zeszłego sezonu przez administratora strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...