Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja, Czechy - warunki narciarskie 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A co Cię to dotknęło nic nie wspominałeś na forum że coś się stało??

Wspominałem...

Orlik z fatalną nawierzchnią. Jeśli ktoś gra w piłkę to nie polecam orlików nawierzchnią inną od tartanu. Przykład to nawierzchnią z niby plastikową trawą zasypaną czarnym żwirkiem. Niestety... jestem kolejnym przykładem, że bardzo łatwo skręcić tam kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś patrzyłęm na Rohace i gdyby nie ten ślub... ;)

Wspominałem...

Orlik z fatalną nawierzchnią. Jeśli ktoś gra w piłkę to nie polecam orlików nawierzchnią inną od tartanu. Przykład to nawierzchnią z niby plastikową trawą zasypaną czarnym żwirkiem. Niestety... jestem kolejnym przykładem, że bardzo łatwo skręcić tam kostkę.

Mysiek,kiedy przychodzi najlepszy czas na nartowanie,powinieneś unikać sportów urazowych.Widzisz,Robert Kubica pokusił się o start w rajdzie i też ma już po sezonie... ;):o:(

Pozdrowionka i wracaj jak najszybciej do zdrowia!Żonka zapewne zadba,żebyś z formy nie wyszedł... ;):D

PS.Okien też nie będziesz musiał myć,wieszać firanek czy trzepać... dywanów. ;) Ani żadnych innych pierdół robić! :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem...

Orlik z fatalną nawierzchnią. Jeśli ktoś gra w piłkę to nie polecam orlików nawierzchnią inną od tartanu. Przykład to nawierzchnią z niby plastikową trawą zasypaną czarnym żwirkiem. Niestety... jestem kolejnym przykładem, że bardzo łatwo skręcić tam kostkę.

Najwyraźniej umknęła mi ta informacja, wracaj szybko do zdrowia bo już niedługo nowy sezon :)

Nurku- weekend świąteczny na Rohaczach nieco odradzam, byłem kilka razy i zawsze tłum był koszmarny co w połączeniu z miękkim stokiem było dosyć dołujące.

Dzięki za ostrzeżenie po tym, co napisałeś przemyślę jeszcze tę decyzje

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie wróciłem ze Słowacji -konkretnie Rohace :)

10:00- meldujemy się na parkingu, samochodów nawet dosyć sporo.

Przebieramy się i do kasy - karnet 4h- 15 euro + 3 euro kaucja - mozna płacić kartą VISA.

Karnet całodniowy 18 euro.

Pogoda super bezwietrznie, zachmurzenia z przejaśnieniami, warunki śniegowe super przy wjeździe na parking tak na oko 20-30 cm świeżego śniegu.

Najlepsze jest to że cały sezon na sztucznym a tutaj na zakończenie prawdziwy śnieg.

Niestety jak ktoś chce pojeździć po równym to musi być na 9:00 o 10-tej stok rozjechany (mnie to akurat nie przeszkadzało)

Mimo przymrozku - poranne kwietniowe słońce sprawiło że o 10-tej jest b.miękko. Momentami wydawało mi się że jeżdżę po rozlanej śmietanie :).

Niestety nie zauważyłem nikogo ze skionline-tzn nikogo kto by był w ten sposób "oznakowany"

Myślę że śniegu spokojnie starczy do Świąt ale w Święta faktycznie może tam być sporo ludzi.

pozdr Torres znad kufla Staropramena :D

P.S- jak mi coś odbije to jutro powtórka lub Chopok.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie wróciłem ze Słowacji -konkretnie Rohace :)

10:00- meldujemy się na parkingu, samochodów nawet dosyć sporo.

Przebieramy się i do kasy - karnet 4h- 15 euro + 3 euro kaucja - mozna płacić kartą VISA.

Karnet całodniowy 18 euro.

Pogoda super bezwietrznie, zachmurzenia z przejaśnieniami, warunki śniegowe super przy wjeździe na parking tak na oko 20-30 cm świeżego śniegu.

Najlepsze jest to że cały sezon na sztucznym a tutaj na zakończenie prawdziwy śnieg.

Niestety jak ktoś chce pojeździć po równym to musi być na 9:00 o 10-tej stok rozjechany (mnie to akurat nie przeszkadzało)

Mimo przymrozku - poranne kwietniowe słońce sprawiło że o 10-tej jest b.miękko. Momentami wydawało mi się że jeżdżę po rozlanej śmietanie :).

Niestety nie zauważyłem nikogo ze skionline-tzn nikogo kto by był w ten sposób "oznakowany"

Myślę że śniegu spokojnie starczy do Świąt ale w Święta faktycznie może tam być sporo ludzi.

pozdr Torres znad kufla Staropramena :D

P.S- jak mi coś odbije to jutro powtórka lub Chopok.

hejka, tez tam byłem (a może nie :)?) :

1 "o 10-tej stok rozjechany (mnie to akurat nie przeszkadzało)" -to 20-tu narciarzy potrafi rozjechać rohace w 1 godzinę?

2 "poranne kwietniowe słońce sprawiło, że o 10-tej jest b.miękko. Momentami wydawało mi się, że jeżdżę po rozlanej śmietanie" -słońce to było przez jakieś 30 sekund , a temperatura nie skoczyła powyżej 2 stopni na dole

zatem pozwól, że Ci wyjaśnię:

1 w trakcie paru poprzedzających dni miały miejsce opady śniegu, włącznie z 14.04.

2 pracownicy Tatrawest s.r.o. w swojej niewiedzy stok wyratrakowali bezpośrednio przed Twoim przybyciem, co skutkowało faktem, że śnieg był tylko pozornie ubity i mógł sprawiać niespodzianki nieszurającym.

pzdr

PS

ja się wyjeździłem na maxia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...