Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy- warunki narciarskie 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

"W piątek na alpejskich trasach narciarskich będzie bardzo słonecznie. Narciarzy czeka ciepły dzień, bo mróz utrzymuje się już tylko w austriackiej części gór. We włoskich kurortach termometry pokażą nawet 15 stopni.

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/prognoza,45/duzo-slonca-na-alpejskich-stokach,36399,1,0.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego wyjazdu do Włoch jeszcze miesiąc. Poprzednio, zawsze jak tam byłem, warunki narciarskie były dobre, żeby nie powiedzieć, bardzo dobre. Mam nadzieję że w tym roku będzie podobnie bo jesli nie, to po kiego jechać taki kawał drogi. W zeszłym roku trafiła mi się wspaniała pogoda, bezchmurne niebo i słoneczko. Po prostu bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego wyjazdu do Włoch jeszcze miesiąc. Poprzednio, zawsze jak tam byłem, warunki narciarskie były dobre, żeby nie powiedzieć, bardzo dobre. Mam nadzieję że w tym roku będzie podobnie bo jesli nie, to po kiego jechać taki kawał drogi. W zeszłym roku trafiła mi się wspaniała pogoda, bezchmurne niebo i słoneczko. Po prostu bajka.

Ryzykant jesteś:wink: Ja tak późny wyjazd rezerwował bym na kilka dni przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Innsbrucku zrobilo sie dzis takze wiosennie 15'. Snieg, ktory tu jest rzadkoscia splywa w oczach. Az nie chce sie wierzyc po ostanich mrozach ale tak to juz jest z pogoda. Najblizsze 4 dni beda chlodniejsze a potem znow powrot wiosennej aury. Na 3000m pewnie nic sie zmieni ale nizej polozone osrodki do 2000m "pozbeda" sie nadmiaru sniegu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać ,ale wygląda na to ,że w końcu po włoskiej stronie alp sypnie poważnie sniegiem.

Od niedzieli/poniedziałku przewidywane jest ochłodzenie i opady śniegu w całych Alpach, które maja potrwać przez tydzień.

Do niedzieli zostało niewiele czasu i jest szansa ,że prognozy się sprawdzą.

Już wiele razy przepowiadano duże śniegi w Dolomitach ,ale nic z tego nie wychodziło, miejmy nadzieje że tym razem wszystko pójdzie po naszej mysli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać ,ale wygląda na to ,że w końcu po włoskiej stronie alp sypnie poważnie sniegiem.

Od niedzieli/poniedziałku przewidywane jest ochłodzenie i opady śniegu w całych Alpach, które maja potrwać przez tydzień.

Do niedzieli zostało niewiele czasu i jest szansa ,że prognozy się sprawdzą.

Już wiele razy przepowiadano duże śniegi w Dolomitach ,ale nic z tego nie wychodziło, miejmy nadzieje że tym razem wszystko pójdzie po naszej mysli.

:applause: :angel:

Na takie wieści czekałem!Oby się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do kamer w italii : http://www.meteoindiretta.it/webcam_sezioni.php?id_sezione=2

W potężnych opadów zostały tylko opady.Ale to zawsze cos.Od niedzieli do wtorku popada śniegiem w Dolomitach.

Bardzo duzo tego nie bedzie, ale po opadach ma byc juz duzo chłodniej, czyli do polowy marca warunki sie utrzymaja dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...