Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na drogach - Polska


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj od rana,czyli od 07:00 do wieczora i dzisiaj 01:00 w nocy śmigam "krowiokiem" po Bielsku,śląsku i okolicy nie gardząc czeską stroną aż po Hranice i żadnej jakiejś ekstremy nie zanotowałem.

Wsjo normalno!

Trochę tylko nadmierne zużycie płynu do spryskiwania szyb.;):P

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafny temat:) W sezonie może być bardzo pomocny.

Ja dodam od siebie żeby uważać na drodze prowadzącej z ustronia do granicy czeskiej (przez gorce, leszna GRANICA). Droga sugerowana (przez wszystkie wyznaczniki tras) od wislanki np. Żory w stronę czech, Oscadnicy (wielka racza).

Pomiędzy miejscowościami Gorce i Leszna są otwarte przestrzenie przy sypkim śniegu i wietrze robią się duże zaspy, w niedziele ledwie przejachałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafny temat:) W sezonie może być bardzo pomocny.

Ja dodam od siebie żeby uważać na drodze prowadzącej z ustronia do granicy czeskiej (przez gorce, leszna GRANICA). Droga sugerowana (przez wszystkie wyznaczniki tras) od wislanki np. Żory w stronę czech, Oscadnicy (wielka racza).

Pomiędzy miejscowościami Gorce i Leszna są otwarte przestrzenie przy sypkim śniegu i wietrze robią się duże zaspy, w niedziele ledwie przejachałem.

To fajna ścieżka turystyczna ale przy takiej pogodzie jak była może być miejscami nieprzejezdna.

Tylko po co się tam pchać jak jest prawdziwa droga przez Cieszyn.

Nawigacja najczęściej kłamie,jak to telewizja.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeszcze dzisiaj w Łodzi i Krakowie no i wszystko co tam po drodze....

No to objechałem i wróciłem w jednym kawałku, nigdzie nic gołonieleciało, nawet w Katowicach:cool:, trochę mgły, no i siompa - po prostu najzwyklejsze jesienne warunki jazdy:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niecałe 20 km ode mnie.

A u mnie pogoda lux,zupełnie słonecznie było o tej porze kiedy tam "mleko się rozlało" :eek:

Tam droga jest jak Rollercoster na Praterze,raz w dół raz w górę,zresztą większość z Was ją dobrze zna.

Z górki rozpędzone auta wpadają w osiadającą mgłę w dolinie i na to nie ma mocnych.

Ja wody,śniegu czy nawet lodu się nie boję.

Można utrzymywać odpowiednią prędkość i odległości, ale mgła jest strasznym zjawiskiem.

Szczególnie ta występująca nagle i miejscowo.:o

[*] świeczka dla tego nieszczęśnika który tam zakończył żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:30 w na Podbeskidziu padał rzęsisty deszcz, a przed 6 zamienił się w gęsto padający śnieg i drogi z czarnych mokrych w ciągu kilku minut zrobiły się białe.

Może ktoś da mi info jak wygląda teraz nad ranem A-4 z Katowic w kierunku Wrocławia.

Ta informacja jest mi potrzebna do 7-mej rano.

Jakiś Tir stanął w poprzek i blokuje autostradę, ruch odbywa się pasem awaryjnym, a policja organizuje objazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkowanie w SzCyrku

W tym miesiącu z konieczności zaglądam "krowiokiem" do SzCyrku kilka razy w tygodniu.

Bajkowo jak zwykle podczas opadów śniegu przedstawia się sprawa parkowania.

Miasto kiedyś wydało kupę kasy i zrobiło wspaniały i do tego darmowy parking niemalże wzdłuż całego miasta.

Po jednej i po drugiej stronie ulicy.......cóż z tego.

Kiedy mamy wszyscy z tego taki pożytek:20101214277small.jpg

,20101214276small.jpg

,

20101214274small.jpg

Droga jest odśnieżona i utrzymana na biało,tak jak lubię.:)

Tylko w cywilizowanym świecie śnieg wywożą, a nie zalega na parkingach.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...