Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna Under Armour co sądzicie?


Tomi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam do was taki pytanie. Wiem, że o bieliźnie termoaktywnej już parę wątków było, jednak przyznam się szczerze, że nigdy chyba nikt nie zaproponował ani nie poruszył tematu tej bielizny " Under Armour "

Gdzie niegdzie od znajomych już słyszałem, że bielizna ta jest na prawdę dobra ale jeszcze mało znana u nas w Polsce, nawet ost. na stoku widział paru ludzi.

Już jakiś czas szukam materiałów na jej temat itd.

A dzisiaj nagle trafiłem na sklep w Krakowie który ją sprzedaje i przede wszystkim mają chyba całą rozmiarówkę.

Zastanawiam się nad tymi modelami, ale poza lekką różnicą materiałową i oczywiście cenową nie widzę większej różnicy.

http://www.termoaktywne.net.pl/product-pol-6969-Under-Armour-ColdGear-Compression-Fusion-Mock-Black-Men%60s.html ku tej bardziej bym się skłaniał, chociażby za względu na cenę.

http://www.termoaktywne.net.pl/product-pol-6945-Under-Armour-Metal-ColdGear-Compression-Mock-Black-Men%60s.html to jest drugi model, droższy i z innego materiału.

Jeżeli macie jakieś informacje na temat tej firmy i bielizny, byłbym wdzięczny za cenne rady :)

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielizna wygląda na całkiem fajną , ale taki tekst :

"- UPF 30 + chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, hamując przedwczesne starzenie się skóry"

to już jest wg mnie bełkot marketingowy .Po co oni piszą takie bzdury:confused: . Nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak idiotę:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta z linka ma się z ciepłotą to najcieplejszego Odlo? To jest też taka "grubsza" (cieplejsza) bielizna? Jeśli tak to ok, bo cieplejsza bielizna troszkę już kosztuje. Ja widziałem w GK tą bieliznę z sklepiku z Okleyem, Burtonem i kaskami Reda itp, te koszulki, które tam widziałem na grubą bieliznę nie wyglądały a ceny miały spore. Ale cóż, jak zauważyłeś Kraków tani nie jest:D:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w Krakowie jest jak jest z cenami. Chociaż ost. zauważam, że mamy naprawdę spory wybór sklepów jeżeli chodzi o sprzęt zimowy. I nie chodzi mi tutaj o sklepy na zakopiance :D

A co do grubości, właśnie sam jutro będę na to patrzeć jak wygląda. Natomiast Bugi może się wypowiedzieć bo on ma i Odlo i UA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...
1 godzinę temu, pogomarko napisał:

W 11teamsports mają sporo odzieży termicznej, w tym Under Armour. Lepiej jest kupić przez internet niż stacjonarnie w dużych miastach, ponieważ wtedy się nie przepłaca ;)

Diamentowa łopata za odkopanie 9-letniego wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...