Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Winieta Szwajcarska


pokon

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałeś kiedyś odkleić szwajcarską winietę z szyby ?:rolleyes:

nie próbowałem ale ja nie pytam Panowie o wymianę szyby czy też czy się da czy nie da... myślę, że pytanie jest dość proste w zrozumieniu?!?!:rolleyes:

myślę, że jak się chce to się da:cool: POMOŻETA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie próbowałem ale ja nie pytam Panowie o wymianę szyby czy też czy się da czy nie da... myślę, że pytanie jest dość proste w zrozumieniu?!?!:rolleyes:

myślę, że jak się chce to się da:cool: POMOŻETA?

A ja się zapytam Ciebie tak:

Jak się będziesz czuł jak zajedziesz do Szwajcarii i ukradną Ci tam... kurtkę w knajpie np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

myślę, że jak się chce to się da:cool: POMOŻETA?

Kupisz na każdej stacji blisko granicy, na pocztach, nawet niektóre markety mają (Denner - 35CHF), ....

Jakby chodziło o przynajmniej 5 stów,to bym Cię zrozumiał Pokon...

35CHF to ledwie trochę ponad stówa(na nasze)... Tyle to się przepija na miejscu na "przywitanie" ;)

Jedziesz do Szwajcarii,do najdroższych ośrodków narciarskich(przy obecnym kursie franka) i tak Cię ta stówka drąży? :confused:

Nawet jak jedziesz dalej,do Francji,to i tak się dziwię... :rolleyes:

PS.Żeby u Nas taka opłata za wszystkie autostrady obowiązywała... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ogarnij się!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie wyjechałeś a już dziadujesz.Az boje sie pomyśleć jakie asy z rękawa wyjmiesz na miejscu. Winietka kosztuje 135pln na cały rok ,co przy pozostałych wydatkach na narty w Szwajcarii( tak byłem i w sobotę jadę ponownie) jest kwotą marginalną. Ale jeżeli jednak przekracza ona Twoje możliwości to jedz do Białki,parkuj samochód na ulicy na awaryjnych(żeby nie płacić za parking) i baw się dobrze.

Jeżeli jednak musi być Szwajcaria to przemyśl tą opcje

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szwajcaria_Kaszubska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak musi być Szwajcaria to przemyśl tą opcje

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szwajcaria_Kaszubska

Bądź Szwajcarię Bałtowską: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=12260

...tu winiety nie trzeba, no ale parking 5zł, więc...?

Marku nie przesadzaj, to narciarz przecież ;)

Wybór należy do Ciebie Pokonie :D

PS. Hucu, to już w ten weekend wyruszasz? Coś ten czas szybko leci...u mnie mała kontuzja ręki, a na dodatek przeziębienie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś z Was może pożyczyć bądź odsprzedać aktualną winietę na Szwajcarię?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie

Co za naród:confused: Kiedyś w Tignes jak nie było bramek elektronicznych tylko do karnetów wklejali zdjęcia. Jedna z rodzinek tak kombinowała, ze dwóch karnetach jeździło 4 osoby. Robili to w ten sposób, że dwie osoby wyjeżdżały na lodowiec, a następnie ktoś zupełnie inny zwoził pozostałym karnety na dół. Francuzi pobieżnie patrzyli na te zdjęcia tym bardziej, że były małe, a ich bardziej interesowała data ważności. Potem przez cały dzień bujali się tylko po lodowcu, gdzie już kontroli nie było. Pamiętam był poniedziałek - drugi dzień jeżdżenia. Nasz krajan-kombinator, który mieszkał za ścianą zapukał rano i poprosił mnie o zwiezienie w dniu dzisiejszym pod kreta na Grand Motte dwóch skipasów dla znajomych. Niechętnie i nie do końca świadomy zgodziłem się. Po zwiezieniu na dół postanowiłem wjechać z powrotem na Gran Motte razem z nimi kretem. A tu zonk.:eek: Pierwsza była kobitka ze skipasem z wklejonym zdjęciem brata. Pan sprawdzający od razu się zorientował i przekazał delikwentkę dwóm kolegom. Od tego momentu jego czujność się wyostrzyła i od razu miał następnego!! Efekt końcowy był taki, że karnety zostały zatrzymane, a owa rodzinka zakupiła w kasie po publicznej cenie bez zniżek grupowych cztery skipasyy.

Przy partyjce tysiąca i buteleczce kronenberga omówiłem tego samego dnia wieczorem z sąsiadem sytuację. Facet był zdruzgotany, ale nic go ta sytuacja nie nauczyła. Bo miał już kilka nowych pomysłów na przyszły rok jak oszukiwać obsługę..... I to nie jest jak widać przypadek odosobniony..

Niech nikt tego nie myli tego z chytrością. To jest po prostu nie uczciwość!!

Myślę Kolego, że nie uda Ci się ten przekręt. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, podziwiam... ;) Fanatyka, że jeszcze się napił i podyskutował z takim egzemplarzem. No, ale to chyba w celach poznawczych :)

Wiesz ogólnie facet i jego rodzinka całkiem normalna. W dodatku widać było, że z kasą. Jak go zapytałem czy mu jeszcze mało....to mi powiedział, że go strasznie wkur..... i się im odegra. Pewnie już nie dał rady bo związki zawodowe pracowników stacji narciarskich po latach blokad bramek elektronicznych we francuskich ośrodkach odpuściły i za rok sprawdzanie organoleptyczne karnetów skończyło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, tylko rzucić temat a wypowiadacie się jak kretyni. Szkoda Wam czy co? wiedziałem, że to forum nie jest dla mnie - narciarze to narciarze, nic tego nie zmieni. Takie buraki, cwaniaki z Was z miodem w uszach:D

Pozostają Ci polne dróżki... :P

Swoją wypowiedzią świadczysz wyłącznie sam o sobie,ale żeby to zrozumieć,trzeba mieć trochę oleju w głowie... :P

I to wszystko z powodu głupiej stówki... :D

Masz rację,to forum nie dla Ciebie,bo to forum narciarskie,a nie zakładów karnych.Powinieneś się zalogować na stronie www.wypi...com.pl - tam twoje miejsce! :cool:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, tylko rzucić temat a wypowiadacie się jak kretyni. Szkoda Wam czy co? wiedziałem, że to forum nie jest dla mnie - narciarze to narciarze, nic tego nie zmieni. Takie buraki, cwaniaki z Was z miodem w uszach:D

my narciarze z miodem w uszach.....

a ty jestes przykłądem prawdziwego polskego tępaka ale cóż człowiek ze wsi wyjść zawsze moze a wieś z człowieka nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...