Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Gruniky -Sihelne


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...
w komentarzu na korbielow.net ktos napisal ze Gruniki ruszaja jutro i jest jakas promocja za 1euro jazda. tylko nie znam szczegolow i prawdziwosci tej informacji.

Jesli ktos moze ja sprawdzic/potwierdzic to mysle ze Sihelne jest dobra opcja na rozjezdzenie :)

juz wszystko wiem, jazda calodniowa, za 1 euro. Takze jak ktos jeszcze nie wyruszyl i ma dylemat gdzie, to mysle ze na Gruniki warto. sadze ze trasy beda tam dobrze przygotowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Na forum jest dużo zwolenników tego ośrodka - więc zamieszczam komunikat zw stronki fejsbukowej:

Všetci priaznivci zimného športu. Dňa 2.1.2016 zahájime prvú lyžovačku u nás v stredisku Ski-centrum Grúniky. Otváracie hodiny 9.00 hod-16:00hod. V prevádzke bude 1 vlek výška technického snehu 25cm. Prírodný 0 cm. Všetci ste milo vítaní

:smile:

Wszyscy zwolennicy sportów zimowych. W dniu 2.1.2016 będziemy planować nasz pierwszy wyjazd na narty z nami w Ośrodku Ośrodek Narciarski grúniky. Godziny otwarcia 9.00 hod-16:00hod. w operacji będzie 1 wysokość podnoszenia techniczne grubość 25 cm. Naturalne 0 cm. Wszyscy jesteście milo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

podbijam

info z fejsa:

otwarcie sezonu 16/17

Všetci priaznivci zimného športu. Už túto sobotu 03.12.2016 Vás všetkých po desiaty krát privítame u nás v stredisku Ski Grúniky Sihelné pri zahájení lyžiarskej sezóny 2016/2017. Lyžujeme od 9:00hod -do 16:00hod. Všetci ste milo vítaní.

Dear fans of snow sports. We are glad to invite you already this saturday 03.12.2016 for the 10th time to the opening of winter season 2016/2017 in the Ski centrum Gruniky Sihelné. The Ski centrum is open from 09:00 to 16:00. Please feel kindly invited to join us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ta ostatnia niedziela...

Warunki fantastyczne po opadach w piątek. Ludzi w szczycie dnia może z 30-tu. Jako że koniec sezonu promocja: karnety o połowę tańsze : ale może dlatego też tylko lewa / patrząc z dołu / połowa stoku wyratrakowana.... Na drugiej freeride. Słońce, śnieg mimo marcowej pogody świetny. Szkoda, że następny wyjazd dopiero w grudniu...

IMAG0416.jpg

IMAG0425.jpg

IMAG0414.jpg

IMAG0420.jpg

IMAG0423.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ponieważ mój pies myśli strategicznie (uwielbia porywać ze stołu gumki do mazania i zgryzać w drobny mak, więc kiedy coś piszę, on udaje, że chce wyjść do ogrodu, wychodzę otworzyć, a wtedy on - smyk i po gumce!), postanowiłam nie być gorsza. Patrzę, dokąd najbliżej na Słowacji, bo przecież nie da się co dzień wyskakiwać na Rohace czy dalej. I wychodzi mi, że Sihelne. Na ich stronie nieaktualne info. Czy coś wiecie, czy będą działać w tym sezonie? Bo coś mi z lekka majaczy, że były tam jakieś problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...