Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head iSupershape Magnum 163


rkristoff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako ze powoli musze rozstac sie po 4 latach moimi Fischer WC SL, ktore notabene bardzo lubie postanowilem poszukac cos nowego. Pierwsze mysli byly pozostac wierny marce bo posiadany model odpowiada moim wymaganiom, no moze nie zawsze zwlaszcza poza trasa, ale biorac pod uwage ze najczesciej jestem na przygotowanych trasach chcialem cos w tym stylu. Przy wyborze nowych ski uwzlednialem Fischer WC SC, SL, Völkl Racetiger SL ale skonczylo sie na HEAD iSupershape Magnum:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3127&id_modelu=4326

Kupione w zeszly piatek mialem okazje juz w sobote wyprobowac na Stubaier Gletscher. Moge jedynie potwierdzic wszelkie superlatywy jakie zdazylem poznac czytajac rozne opinie. Pomimo iz to nie typowa slalomka bardzo dobrze spisuje sie w krotkim skrecie, doskonale trzymanie krawedzi, stabilna przy duzych szybkosciach ale takze dobre prowadzenie poza trasa z czego bardzo sie ciesze :) Nie wiem na ile to zasluga KERS'u ale potrafia rzeczywiscie dac kopa przy wyjsciu ze skretu. W kazdym razie jak na pierwszy dzien ujezdzania bardzo pozytywna opinia i juz nie moge doczekac sie niedzieli aby lepiej pozan ich mozliwosci. Polecam dla wszystkich ktorzy szukaja stabilnej, szybkiej narty do krotkich ale takze dluzszych skretow.

Pozdro 4 all

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie potrzebowałem tylko potwierdzenia że Magnum to bardzo dobra narta:) czekam z niecierpliwością na kolejne wrażenia z jazdy, właśnie na przyszły sezon (bo teraz to jużbrak funduszy) chcę wymienić typowego SL na tego Head'a własnie.. a powiedz mi jeszcze ile Ty masz wzrostu? bo widzę że masz 163cm nartę.. bo ja mam dylemat ale o tym później:P

co do systemu KERS.. Head zawsze miał narty które dawały kopa:) z kolegą Bode, który ma iSL RD tegoroczną, a ja mam Super Shape iSpeed tegoroczną doszliśmy do wniosku że.. KERS is in your head:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie potrzebowałem tylko potwierdzenia że Magnum to bardzo dobra narta:)

to jest rzeczywiscie bardzo dobra narta i pewnie cos jeszcze o niej skrobne

chcę wymienić typowego SL na tego Head'a własnie..

tez ostatecznie tak zdecydowalem bo SL juz znam i w zasadzie najlepsze sa na bramki i bardzo agresywna jazde a przynajmniej na razie bramki mi nie groza :) Supershape sa lzejsze w prowadzeniu a jednoczesnie zapewniaja odpowiedni dla mnie poziom dynamiki

a powiedz mi jeszcze ile Ty masz wzrostu? bo widzę że masz 163cm nartę.. bo ja mam dylemat ale o tym później:P

176 cm.n.p.m, wahalem sie troche miedzy 163 a 170 (moje SL maja166) i z racji ze preferuje jednak krotsze skrety wzialem 163

co do systemu KERS.. Head zawsze miał narty które dawały kopa:) z kolegą Bode, który ma iSL RD tegoroczną, a ja mam Super Shape iSpeed tegoroczną doszliśmy do wniosku że.. KERS is in your head:)

popieram to samo przyszlo mi do glowy :)

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...