Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obciach na Stoku


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Dobrze że temat odkopano. Niby tylko 10 lat a jakież zmiany w naszym życiu zaszły. Wypada na nowo zdefiniować ten obciach, bo dla każdego będzie on czym innym. Oczywiście łamanie ogólnych zasad  kulturalnego zachowania zawsze będzie obciachem, to chyba zrozumiałe. No ale jak już pisze o zmianach, to chce zauważyć, że obecnie każdy dysponuje aparatem fotograficznym, choćby w smartfonie. I właśnie ten aparat, a właściwie to zamieszczane niektóre zdjecia są właśnie tym obciachem. Obciachem nie bezpośrednio na stoku ale ze stokiem związane. Jest tego multum, a to cola, piwo, frytki na talerzu, a to mulda, a to kałuża... Czekam na chwilę kiedy zobacze  dokumentację fotograficzna zawierająca np  zdjęcie kupy w kiblu po obfitym posiłku czy może majtek poznanej w dyskotece apres ski damy. Wszystko przed nami. 

O właśnie. Dużym obciachem jest jeszcze jazda z kijkiem do selfie. Ostatnio bardzo popularna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przyznanie odznaczenia "złotej łopaty" 😋 . Odkopanie tematu nie miało na celu jego dalszego rozwoju. Ja tylko pytałem, czy da się usunąć stare zdjęcia. Te ubrania to były moje początki na stoku. Technika poszła do przodu, no i chyba bardziej wolę kurteczkę i spodnie na stoku, choć te kombinezony dalej posiadam ;) . Może do nich wrócić..... 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pasazer85 napisał:

Przeczytawszy cały wątek, wychodzi jednak,że nie ubiór zdobi człowieka, a największym obciachem jest jazda bez kijów :D 

Muszę się nie zgodzić. Taki body carving - nie w moim wykonaniu bo ja to pługiem lubię - zawsze mi się podobał. No natomiast tzw "zbieranie kartofli" albo "jazda na małpe na kiblu" to tak... straszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie myślę ze czasy takie ze nie ma czegoś takiego jak "obciach" na stoku jeśli idzie o ubiór. Wręcz przeciwnie - przesadna dbałość o dress code budzi niekiedy lekki uśmieszek.

Może nie wskoczyłbym w gumę gdyż kaloryfer dawno zamieniłem na bojler ale poza tym  luz - nie starzeje się raczej z godnością 😉

Dużo bardziej drażnią mnie "siarowate" zachowania ludzi na stoku czy w górach...w tym temacie się scyzor otwiera często. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dezext napisał:

O żesz, przecież po 10 latach ten temat był schowany bardziej niż złoty pociąg :D tym sposobem tylko go wskrzesiłeś a zarazem swoje zdjęcia. 

Przeczytałem temat od początku, nie zwróciłem szczególnej uwagi na te zdjęcia że są niby 'siarowate' easy. 

 

Oj są "siarowate" 🙄. Każdy miał swoje początki, sprzęt dostałem w spadku. Z czasem dorobiłem się swojego własnego.
Wolałbym nie odkrywać "złotego pociągu"  wraz z archiwalnymi zdjęciami. Coś czuje, że pozostaną tutaj na zawsze, jednak z czasem będą głęboko zakopane. Lata wstecz dodałem post z profilu nie rejestrowanego. 🙄 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2021 o 11:24, mysiauek napisał:

To prawda, aczkolwiek fajne filmiki dalej się zdarzają:

 

Na tej Harakiri na własne oczy widziałęm fascynujące zjawisko,gdy przyjechała się tam uczyć dziewczyna,która znała tylko skret przestępowaniem.Po dwóch nawrotach głośno krzycząc  odpaliła w linii spadku stoku i na dole trafiła ,jadąc na pewno ponad 100km/h w Austriaka,stojącego i podziwiającego te popisy jak zahipnotyzowany-jedyną oprócz mnie osobę na stoku...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...