Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dynastar Omeglas komórka


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem niedawno na nartach w Istebnej i kuzyn dał mi spróbować nart Dynastar Omeglas - komórki i dosłownie zachorowałem na te narty .Super reaktywne ,szybkie nie mówiąc o trzymaniu krawędzi - rewelacja .Muszę takie kupić choć wiem że cena nie będzie niska .W związku z tym mam pytanie ,może ktoś miałby takie lekko używane dł.ok.155 cm.Podobno to są komórki ale takie bardziej cywilizowane .Ciekawe czy Fischer Worldcup SC Pro wersja sklepowa będzie taka sama jak ta komórka .Może ktoś jeździł na jednej i drugiej i jest mi w stanie podpowiedzieć.Liczę tu szczególnie na "Starych" wyjadaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę porównać ale Fischera RC4 SL z Omeglasem, bo tą pierwszą posiadam, a tą drugą miałem na nogach od Racemana.

Obie narty są bardzo porównywalne jeśli chodzi o jazdę, natomiast z praktycznego punktu widzenia to Fischer jest lepszy, w Omeglasach te wiązania co się kije gną żeby je wypiąć to katastrofa:D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno na nartach w Istebnej i kuzyn dał mi spróbować nart Dynastar Omeglas - komórki i dosłownie zachorowałem na te narty .Super reaktywne ,szybkie nie mówiąc o trzymaniu krawędzi - rewelacja .Muszę takie kupić choć wiem że cena nie będzie niska .W związku z tym mam pytanie ,może ktoś miałby takie lekko używane dł.ok.155 cm.Podobno to są komórki ale takie bardziej cywilizowane .Ciekawe czy Fischer Worldcup SC Pro wersja sklepowa będzie taka sama jak ta komórka .Może ktoś jeździł na jednej i drugiej i jest mi w stanie podpowiedzieć.Liczę tu szczególnie na "Starych" wyjadaczy

a ile chcesz dać :D i z którego roku mają być , i na jakim modelu dokładnie jeździłeś :) 155, 165 i 172 takie są długości komórki omeglassa a jest jeszcze 152 i 157

SB, w moich wiazaniach PX Racing 14 (omeglass wc 07/08) nie zauwazylem problemu o ktorym tutaj piszesz. Bez problemu mozna nawet reka wypiac sie z wiazania nie uzywajac jakos bardzo duzo sily.

pozdro

P

ja też nie mam problemów :D ale i tak wiązanie markera co było w volkach SB to się samo otwierało wystarczyło tylko ładnie poprosić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinam wiązania kijami i nie łamią się także SB może miałeś jakieś beznadziejne kije...

A gdzie ja napisałem że się łamią/połamały:confused:

Kije akurat mam dobre, a nawet bardzo dobre, możesz sprawdzić w profilu:).

Również nie pisałem że miałem jakiś problem, bo nary udało mi się odpiąć:rolleyes:, przy czym jeśli chodzi o komfort, to w porównaniu z Markerem przepaść:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że we wcześniejszych postach pisałeś, ale może to kto inny, nie ważne....coś było o łamaniu kijków przez te wiązania

W poście drugim, piszę że się gną, anie łamią, a to duża różnica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na 155 cm ,szukam prawie nowych tzn.po kilku dniach jazdy lub najdalej z 2009 r.ale nowe lub jak nowe.Interesuję się także Fischerami takimi jak tu przedstawia SB i z tymi wiązaniami ,myślę że to świetny sprzęt i chyba bym wolał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do samej jazdy ,to natychmiast reagowały na impuls ,krawędzie żylety tak że można było się bez obawy wyłożyć a o odejściu nie wspomnę ,chyba jakieś inne ślizgi muszą te komórkowe mieć bo co do prędkości to uciekają w oczach.Chyba najlepsze sklepówki nie mają szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...