Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ja Herminator ....


Rekomendowane odpowiedzi

Ja Cie kręcę ale z nim był krucho . Wiedziałem że miał wypadek ale nie myślałem że było tak fatalnie . Jednak narty to straszny sport .

A kysz . kysz , kysz ... a kysz .

Tak w jednym zdaniu to chcieli mu uciąć nogę, a On powiedział "NIE" :)

A wypierdzielił się na motorze.

W zeszłym roku chyba był taki program "wspominkowy" z Hermannem, był m.in Włodek Domański opowiadając jak "pewnego razu" austriacka reprezentacja narciarzy biegowych ćwiczyła skacząc obunóż serie przez płotki biegowe.

Hermann "przechodząc" obok w dresiki swobodnie przyłączył się do ćwiczących wykonując to samo na jednej nodze :)

Z tematów pobocznych - Rossi, nd Zieleniec nocna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w jednym zdaniu to chcieli mu uciąć nogę, a On powiedział "NIE" :)

A wypierdzielił się na motorze.

W zeszłym roku chyba był taki program "wspominkowy" z Hermannem, był m.in Włodek Domański opowiadając jak "pewnego razu" austriacka reprezentacja narciarzy biegowych ćwiczyła skacząc obunóż serie przez płotki biegowe.

Hermann "przechodząc" obok w dresiki swobodnie przyłączył się do ćwiczących wykonując to samo na jednej nodze :)

Z tematów pobocznych - Rossi, nd Zieleniec nocna ??

Nawet nie wiedziałem że na motorze .

A o tych ćwiczeniach to właśnie było dzisiaj w tym filmie . Super gościu .

Jestem w domu to chyba na Maltę . Na nocną nie ratrakują uwazaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack

Ksiazke Hermann Maier: The Race of My Life polecam.

Minelo juz kilka lat od wyadania jej(5-6), ale dla tych co nie znaja historii Herminatora moze to byc pouczajace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć

Oj takich rzeczy jak historia Hermanna po prostu nie wypada nie wiedziec jak ktoś jest pasjonatem narciarstwa.

Co do upadku to nie upadł - bo to brzmi jakby sie wywrócił po prostu - ale droge zajechał mu mercedes prowadzony przez niemieckiego emeryta. Samochód wyjachał z podporządkowanej drogi wprost pod jadącego Hermanna. Nie było by problemu bo czas na manewr omijania był tylko, że kierowca mercedesa postanowił zaraz skręcić w lewo, ktorym to manewrem zepchnął Hermanna z drogi wprost na betonowy przepust czy coś podobnego.

Uważam, że to zdarzenie spowodowało załamnie sie kariery najwybitniejszego narciarza w ciągu ostatnich 20 lat tego sportu przynajmniej.

Nie od rzeczy jest porównywanie stylu jazdy Vonn do Hermanna tam gdzie inni - wszyscy - wyprzęgają oni wkladają/li kije pod pachę. Pewnośc jazdy graniczaca z kontraktem z diabłem.

Pytanie czy narciarze robia to "dla pieniędzy" jest równie nie na miejscu jak odsądzanie od czci i wiary najlpeszych freeriderów.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...