Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk 26.02 trochę mniej narciarsko


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wszyscy byliście w jednym miejscu i czasie to może nawet jechaliście na wyciągu koło siebie .

Trzeba narty podpisać swoim Nickiem , jak tak zrobiłem . Wtedy wtajemniczeni będą wiedzieć z kim mają do czynienia .:)

teraz będę się uśmiechać jeszcze szerzej do każdego posiadacza Rosołów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienarciarska wyprawa,cz.1.

A ja byłem z drugiej strony Szczyrku.... ;)

Zrobiliśmy sobie z przyjaciółmi dwudniową wycieczkę w góry,nie narciarsko,bo tylko dwie osoby z pięciu śmigają.Jak zwykle był to spontan.Wyruszyliśmy w sobotę,wcześniej... tak o 15-ej. :P Tego dnia chcemy tylko wyjść do schroniska na Klimczoku.Aura piękna:

klimczok3.jpeg

Po drodze spotykamy snowboardzistów,którzy ruszają na... freeride. :eek: Śniegu może 10 cm,w porywach!

klimczok9.jpeg

Spotykamy też Quadowca.Tak sobie jechał aż od Szczyrku i żadnego eko(końcówka dowolna) nie spotkał.

klimczok11.jpeg

Zaczęło się ściemniać,a My tak idziemy i idziemy i... chyba zgubiliśmy drogę!Nie ma wyjścia,żeby namierzyć schronisko musimy iść na przełaj prosto do góry.Niezła kiepa!

klimczok15.jpeg

Jesteśmy padnięci!

klimczok17.jpeg

Ale w końcu docieramy do celu!

klimczok19.jpeg

Niestety schronisko jest pełne,możemy przespać się na glebie.Ale gość zadzwonił na Szyndzielnię i tam miejsca sporo!Nic to,już po ćmoku ale ruszamy.Dostajemy pokój 10-osobowy... Cenówka przystępna - 22zł od osoby.Pozostaje już tylko coś przekąsić i napić się napoju energetycznego. ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienarciarska wyprawa,cz.2.

Wstajemy wcześniej,bo już ok 7-ej rano.Jest dość ładnie i ciepło,śnieg topnieje.Za oknem dostrzegam ratrak,który jednak nie został odpalony:

klimczok20.jpeg

Obracam się w drugą stronę,a tam kolejny - mają trochu sprzętu!

Zaopatrujemy się w sklepiku i ponownie ruszamy na Klimczok i dalej do Szczyrku.Tutaj śniegu dość do jazdy,ale nikt stoku nie wyrównał:

klimczok.jpeg

klimczok22.jpeg

Ruszamy dalej.Po drodze najbardziej uderza jak bardzo przerzedzone są lasy - katastrofa!Ale jakie trasy by porobił:

klimczok29.jpeg

klimczok27.jpeg

klimczok26.jpeg

klimczok25.jpeg

Trochę przytłaczające te widoki...

Śniegu jak na luty też bardzo mało,z resztą wszystko widać na zdjęciu.Jedynie na samym Klimczoku jest go może z pół metra. :rolleyes:

W Szczyrku trafiamy na wypożyczalnie skuterów,taka przyjemność kosztuję... kosztuję naprawdę sporo!A dokładnie 3 stówy za godzinę!!!

klimczok30.jpeg

Na koniec poszliśmy do jakiejś karczmy w Szczyrku.Pytamy czy można płacić kartą?Owszem,ale powyżej 5 dych!Nic to,opuszczamy ten lokal i idziemy do innego... :P

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też od siebie coś dorzucę bo widzę że ty później robiłeś a ja mam z samego rana:). Uwaga ostatnie zdjęcie. Wyratrakowane pod wyciągiem !!! To rzadkość, więc szczególny nas zaszczyt spotkał w sobotę:):cool:

Z rana korzystałem z przygotowanych tras, a potem sobie jeździłem z aparatem.

Swoją drogą ma ktoś może zdjęcie kolejki do wyciągu na Solisku w momencie kiedy padł wyciąg na golgocie?

Mnie się już nie chciało tam iść z aparatem, a widok jakbym był w Białce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solisko

w Sobote na SOLISKU -MALE Skrzyczne bylo cudnie widok na PILSKO i na BABIA GORĘ .....Bieńkula fajnie przygotowana ale miejscami twardy lód ....... wile osob aparaty foto a część kapiele sloneczne ......... co z budynkiem Akwarium KTO i KIEDY go przywróci do użytku ..

???

SKIOLINE jezdzimy obok siebie i się NIE ZNAMY ....ja mam naszywke ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium KTO i KIEDY go przywróci do użytku ..

???

Pamiętam jak za dziecka pijało się tam herbatę z termosu i jadło kanapki. Dzisiaj termosu już na górę się nie wozi oraz butów na płocie w plecaku nie zostawia. Ale chętnie odsapnąłbym w "wysokogórskim" barze Akwarium w cieple przy kupionym posiłku i herbatce z cytryną patrząc przez duże okna na piękne widoki.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ma ktoś może zdjęcie kolejki do wyciągu na Solisku w momencie kiedy padł wyciąg na golgocie?

Mnie się już nie chciało tam iść z aparatem, a widok jakbym był w Białce :D

Widok był makabryczny:eek: A tak na marginesie ilość ludzi w tą sobotę na beskidzkich stokach była zatrważająca. O 11 wracałem z powrotem, jadę koło Cienkowa kolejka chyba na godzinę stania:eek:, na przeciwko do talerzyka dobrze za kasy:eek:, tak samo na Nowej Osadzie. A ludzie wciąż dojeżdżali:eek:. Chyba tylko opalać się opłacało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...