Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Za trzy tygodnie w Austrii odbędzie się kolejna edycja WorldSkitest. Tym razem testerzy sprawdzą narty na sezon 2011/2012 na stokach Schmittenhoehe w Zell am See, które będzie gościć uczestników po raz drugi.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że dwóch "weteranów" forum będzie testować narty razem z gwiazdami światowego narciarstwa z Franzem Klammerem na czele.

W imieniu organizatorów WorldSkitest 2011 oraz Redakcji skionline.pl oficjalnie zapraszam, na jeden z największych testów nart na świecie, Rafała (Bończa) i Sławka (SB).

Jacek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacka telefon dopadł mnie na Harendzie, gdzie sobie oglądałem ładne dziewczyny na nartach :), a tu jeszcze dodatkowo TAKA wiadomość! Czy może być coś przyjemniejszego.

Dzięki Ci Redakcjo skionline.pl i cieszę się, bo w Zell am See nie byłem, więc to będzie ciekawe. Ale najbardziej mnie cieszy możliwość poznania i jazdy z gwiazdami narciarstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej mnie cieszy możliwość poznania i jazdy z gwiazdami narciarstwa.

A to jest zawsze niespodzianka. Najczęściej na stoku okazuje się, że np. stoisz obok mistrza świata, albo mistrza olimpijskiego :eek::D i masz z nim jeździć w grupie. Do tej pory było kilka "trochę" znanych narciarzy jak Schild, Hosp, Mayer, Strobl itd. A do tego legendy Klammer czy Girardelli.

Ja najbardziej się cieszę, że będziecie testować z nimi narty, a to już inna bajka :D

Zbiórka na stoku przed 7 rano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale możliwość testowania tyluuuuuuuuu różnorodnych nart...:D

A to już ciężka praca! Proponuję, aby SB i Bończa już dzisiaj rozpoczęli trening kondycyjny. Lepiej późno niż wcale. Jak trafią do grupy miedzy zawodników PŚ to będą musieli się dobrze spinać :D:cool:

Ostatnio test był tutaj:

wst2011-mapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już ciężka praca! Proponuję, aby SB i Bończa już dzisiaj rozpoczęli trening kondycyjny. Lepiej późno niż wcale. Jak trafią do grupy miedzy zawodników PŚ to będą musieli się dobrze spinać :D:cool:

Ostatnio test był tutaj:

wst2011-mapa.jpg

Dadzą radę. Najwyżej odpuszczą sobie te "wieczorki":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa i SB dwa największe przydupasy JC

Też ciebie wszyscy kochamy! ;):P

A to już ciężka praca! Proponuję, aby SB i Bończa już dzisiaj rozpoczęli trening kondycyjny. Lepiej późno niż wcale. Jak trafią do grupy miedzy zawodników PŚ to będą musieli się dobrze spinać

Z tego co wiem to SB ostro ostatnio trenował w Ski Amade.

Musi mioł jakiś przeciek.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mioł jakiś przeciek.

Żaden przeciek. W zeszłym roku dał mi kosza, więc po cichu liczył, że się nie obraziłem i w tym roku jeszcze raz będę za nim chodził. Widać nie jest łatwy.

PS

I pomyśleć, że miałem też zaproszenie dla jeszcze jednej osoby, ale... zacytuję naszego "kolegę" ta osoba już nie jest przydupasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej!

Słuchajcie se no!

To że ktoś ma zapier.... dużo pracy to nie powód żeby go obgadywać, skoczyłem tylko do kompa faktury napisać, a tu po mnie jeżdżą jak po burej suce:rolleyes:

Jak się odrobię to się ustosunkuję to powyższych wypowiedzi:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten kawałek na którym był poprzedni test to raczej relaksacyjny, często go jeździłem jako dojazd do tras 13 i 14, które bardzo miło wspominam. Ciekawe czy bedzie to powtórka ale moze coś innego wygospodarują bo trochę tras tam jest na górze.

JC - a w Hailigenblut na której jeździliście? Też dosyć miło wspominam ten ośrodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...