Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

I pomyśleć, że miałem też zaproszenie dla jeszcze jednej osoby, ale...

eee tam przecież można było takie zaproszenie zagospodarować, np. wygrana niespodzianka za zajęcie 1 miejsca w całosezonowej zabawie w typowanie - Logistyk by się z pewnością ucieszył, no chyba żeby nie mógł to...:P

a tak to marnacja:(

Swoją drogą zazdroszczę i jak mi gul przejdzie to pogratuluję;).

W każdym, bądź razie miłej zabawy Panowie i nie drapcie tego czarnego z wierzchu nart:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej!

Słuchajcie se no!

To że ktoś ma zapier.... dużo pracy to nie powód żeby go obgadywać, skoczyłem tylko do kompa faktury napisać, a tu po mnie jeżdżą jak po burej suce:rolleyes:

Jak się odrobię to się ustosunkuję to powyższych wypowiedzi:cool:

Ja już przepraszam za to body, ale nie mogłem się powstrzymać! :D

PS

Popatrz na kwiatki zanim zaczniesz pisać. Podobno taki widok uspokaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten kawałek na którym był poprzedni test to raczej relaksacyjny, często go jeździłem jako dojazd do tras 13 i 14, które bardzo miło wspominam. Ciekawe czy bedzie to powtórka ale moze coś innego wygospodarują bo trochę tras tam jest na górze.

JC - a w Hailigenblut na której jeździliście? Też dosyć miło wspominam ten ośrodek

W Zell początek jest łatwy, a potem jest już stromo. Trzeba wziąć pod uwagę, że testerzy muszą pokonać trasę testu minimum 12 razy. Całkiem mozliwe, że organizatorzy zmienią stok w tym roku, ale poprzedni był bardzo dobry także z punktu logistycznego. Wygodny dojazd, restauracja, krzesło.

W Heiligenblut jeździliśmy na trasie przy orczyku nad bramkami poboru opłat. Na mapie: www.skionline.pl/stacje/mapa.php?id_stacji=180 nie ma numeru - czerwona na prawo od gondoli, której przedłużeniem jest trasa nr 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zell początek jest łatwy, a potem jest już stromo. Trzeba wziąć pod uwagę, że testerzy muszą pokonać trasę testu minimum 12 razy. Całkiem mozliwe, że organizatorzy zmienią stok w tym roku, ale poprzedni był bardzo dobry także z punktu logistycznego. Wygodny dojazd, restauracja, krzesło.

W Heiligenblut jeździliśmy na trasie przy orczyku nad bramkami poboru opłat. Na mapie: www.skionline.pl/stacje/mapa.php?id_stacji=180 nie ma numeru - czerwona na prawo od gondoli, której przedłużeniem jest trasa nr 10

12 razy z podchodzeniem to byłoby rzeczywiście ostro:D ale 12 razy w dół to już raczej nie problem, patrząc na skiline SB ze Ski Amade to on da radę nawet bez korzystania z wyciągu:D

Ta trasa w Hailigenblut bardzo fajna, trudniejsza niż ta w Zell, kiedys ją w grudniu cały dzień katowałem bo tylko ona była czynna w całym ośrodku (mało śniegu i wiatr silny). Pamiętam, ze po 6 godzinach jazdy wróciłem do domu, jedno piwko i o 19.30 poszedłem spać

tu kilka fotek z tej trasy jakby ktoś chciał zobaczyć:

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=2781&c=member&imageuser=6864

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 razy z podchodzeniem to byłoby rzeczywiście ostro:D ale 12 razy w dół to już raczej nie problem, patrząc na skiline SB ze Ski Amade to on da radę nawet bez korzystania z wyciągu:D

Ta trasa w Hailigenblut bardzo fajna, trudniejsza niż ta w Zell, kiedys ją w grudniu cały dzień katowałem bo tylko ona była czynna w całym ośrodku (mało śniegu i wiatr silny). Pamiętam, ze po 6 godzinach jazdy wróciłem do domu, jedno piwko i o 19.30 poszedłem spać

tu kilka fotek z tej trasy jakby ktoś chciał zobaczyć:

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=2781&c=member&imageuser=6864

Dokładnie w tym miejscu było centrum testowe

img_4954small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 razy z podchodzeniem to byłoby rzeczywiście ostro:D ale 12 razy w dół to już raczej nie problem

Najtrudniejszą moim zdaniem, jak na razie, była czarna trasa 3 na Katschbergu. Oj tam trzeba było się spocić.

Z drugiej strony w teście nie chodzi o to aby trasa była bardzo trudna, tylko żeby umożliwiała jak najlepsze zapoznanie się z nartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) przeraziłem się. Zwlekam się z wyra (wirus) i jadę jutro trenować do Bachledovej :) Bo jeszcze nie podołam i będę chodził spać o 19.30 :)

A tu ... jak mi śpiewa Karramba: "zobacz jakie się bujają laski, nogi dłuugie, obcinka, selekcja naturalna..." ;) przepraszam, chodziło o długie narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę teraz na fotkę tego Sznycla i przypomina mi Kasprowy. Cwajka na górę, w prawo, takie coś jak Goryczkowa, w lewo trochę podobne do Gąsienicowej, no i na dół trochę więcej różnych wariantów. Także będzie jak w domu :)

No niezłą masz wyobraźnie :eek: :D Ten wirus to musiał być złośliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak, to tak :) Panie Jacku.

Chyba trzeba Ci będzie zasłonić oczy jak będziemy na górę wyjeżdżać, żeby zderzenie z rzeczywistością Cię nie poraziło :D

A jak jeszcze przez przypadek w gondoli siądzie koło Ciebie Bode to... nie chcę myśleć. Telefon i 112!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się odrobię to się ustosunkuję to powyższych wypowiedzi:cool:

Skończyłem pracę, więc się ustosunkowuję:

W przyczepie z Bodym i potem te wieczorki....;)

Nie nie chodziło mi o przyczepę Bodego, bo to by był luksus(nie ze względu na obcowanie z Bode:eek::D), bardzie chodziło mi o przyczepę ala wóz Drzymały.

Popatrz na kwiatki zanim zaczniesz pisać. Podobno taki widok uspokaja!

Wiesz, ale ja kwiatki widzę "inaczej", jak patrzę na nie to myślę np.

K. kiedy to urośnie, w między czasie roślinki jeszcze chorują, albo są atakowane przez szkodniki, więc wtedy jak patrzę na nie to myślę K. co to się znowu przyplątało, no i w końcu jak już urosną to patrzę na nie i myślę K. czemu to jeszcze nie sprzedane, a jak sprzedane i stoły puste to patrzę i myślę K. czemu tu jeszcze nic nie rośnie:D

I będziesz spokojny?:D

Żaden przeciek. W zeszłym roku dał mi kosza, więc po cichu liczył, że się nie obraziłem i w tym roku jeszcze raz będę za nim chodził. Widać nie jest łatwy.

PS

I pomyśleć, że miałem też zaproszenie dla jeszcze jednej osoby, ale... zacytuję naszego "kolegę" ta osoba już nie jest przydupasem.

Nie wiem czy pamiętasz, ale wtedy w Rogatej mówiłem Ci że ten to nie bo on woli na narty z szkołą rodzenia:D.

Tak patrzę teraz na fotkę tego Sznycla i przypomina mi Kasprowy.

Przerażasz mnie:D

Wcale się nie zdziwię jak o 5 rano wyjdziesz z hotelu i pójdziesz stać pod gondolę:D

Bończa i SB dwa największe przydupasy JC

Kolego, bywam w Tarnowie, wczoraj byłem, jutro też chyba będę i w następnym tygodniu raz to na pewno.

Może masz ochotę się spotkać?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniły się marzenia niektórych;)Gratulacje Panowie !!:rolleyes:Zazdrość jednak jest większa;),ale Jacek też nie będzie już się czuł wyobcowany wsód tych gwiazd narciarstwa;).A Panowie dziś trening,a jutro wywiady,wyczeczki do szkól i fabryk -staniecie się medialni:rolleyes:,bo brać udzial w WST to renoma.:rolleyes:Zazdroszczę:D,ale ja bym się bał:cool:-spaliłaby mnie obecność tych GWIAZD:rolleyes:Jescze raz SZCZERE Gratulacje:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniły się marzenia niektórych;)Gratulacje Panowie !!:rolleyes:Zazdrość jednak jest większa;),ale Jacek też nie będzie już się czuł wyobcowany wsód tych gwiazd narciarstwa;).A Panowie dziś trening,a jutro wywiady,wyczeczki do szkól i fabryk -staniecie się medialni:rolleyes:,bo brać udzial w WST to renoma.:rolleyes:Zazdroszczę:D,ale ja bym się bał:cool:-spaliłaby mnie obecność tych GWIAZD:rolleyes:Jescze raz SZCZERE Gratulacje:rolleyes:

Wywiady , autografy , wizyty w zakładach pracy , .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie brzmi:

Czy podczas SkiTestu mają zastosowanie pewne standardy przygotowania nart, a zwłaszcza ich krawędzi, ujednoliconych w ramach grup sprzętowych ?

Nie. Każdy producent przygotowuje narty wg własnego uznania. a na teście są firmowi serwisanci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Każdy producent przygotowuje narty wg własnego uznania. a na teście są firmowi serwisanci.

To Head miał tak olewający stosunek do SkiTest'u 2010 ? To samo, w sumie, spotkało również slalomkę Head'a.

Inna sprawa, że w tym "teście" mało chodzi o rzeczywiste porównanie jakości nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Head miał tak olewający stosunek do SkiTest'u 2010 ? To samo, w sumie, spotkało również slalomkę Head'a.

Inna sprawa, że w tym "teście" mało chodzi o rzeczywiste porównanie jakości nart.

Jak masz na myśli ten test to myślę że nie ma co myśleć o "olewaniu" . Każda firma stara się wypaść jak najlepiej.

Mam pytania do JC w jaki sposób zakrywane są nietypowe nosy w narcie Rossignol 9SL i chyba Dynastar ?

Z góry dziękuję za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na myśli ten test to myślę że nie ma co myśleć o "olewaniu" . Każda firma stara się wypaść jak najlepiej.

Mam pytania do JC w jaki sposób zakrywane są nietypowe nosy w narcie Rossignol 9SL i chyba Dynastar ?

Z góry dziękuję za odpowiedź .

Wszystkiego nie da się zasłonić. Widzisz to jest tak, że po tylu latach (w tym roku test odbędzie 10 raz!), nie chce się człowiekowi dociekać na czym jedzie, ale jak się jedzie. To jest idea przyświecająca organizatorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...