Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

rossi


Jan Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym sie dowiedziec, co spowodowalo, ze rossi'ego nie ma na tym forum

czyzby ostracyzm byl az tak daleko posuniety?:(:confused:

mam nadzieje, ze to pytanie nie zostanie bez odpowiedzi jak moich pare innych, dotyczacych moznych tego forum......

jezeli za to ostatnie zdanie przysluguje mi zawieszenie w "prawach" - prosze bardzo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec, co spowodowalo, ze rossi'ego nie ma na tym forum

czyzby ostracyzm byl az tak daleko posuniety?:(:confused:

mam nadzieje, ze to pytanie nie zostanie bez odpowiedzi jak moich pare innych, dotyczacych moznych tego forum......

jezeli za to ostatnie zdanie przysluguje mi zawieszenie w "prawach" - prosze bardzo

A Tobie już bije???

Może chłopak jest na urlopie, a Ty jakieś idiotyczne wycieczki robisz.

Napisz do niego bezpośrednio to pewnie się dowiesz, a potem sam się zawieś!

  • Like 8
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie już bije???

Może chłopak jest na urlopie, a Ty jakieś idiotyczne wycieczki robisz.

Napisz do niego bezpośrednio to pewnie się dowiesz, a potem sam się zawieś!

chlopaczku prosty - sam sie zawies i zastanow sie co jeszcze chamskiego napiszesz - zanim to napiszesz, jezeli w ogole jakies normy do ciebie przemawiaja

jezeli jest to niedostatecznie powiedziane to domagam sie publicznych przeprosin za twoje ostatnie zdanie

Edytowane przez SB
Naprawa cytatu za którą wypadało by podziękować :)
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może drodzy admini wywalimy ten temat, albo przynajmniej zrzucimy gdzieś niżej w drabince ?

Swoją droga, o ile Jan jest dość wrażliwy o tyle JC ... młody jestem i głupi ale mam usera na 5 forach gdzie aktywnie uczestniczę i mogę powiedzieć, że żaden admin nie odnosi się tak do swojego usera. Tym bardziej właściciel...

Żal patrzeć lubiąc skionline.pl i szanując Ciebie JC.

Może tak zostawiamy takie wątki bez komentarza? Przynajmniej nie będą na pierwszym miejscu "na żółto" w nieprzeczytanych ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może drodzy admini wywalimy ten temat, albo przynajmniej zrzucimy gdzieś niżej w drabince ?

Swoją droga, o ile Jan jest dość wrażliwy o tyle JC ... młody jestem i głupi ale mam usera na 5 forach gdzie aktywnie uczestniczę i mogę powiedzieć, że żaden admin nie odnosi się tak do swojego usera. Tym bardziej właściciel...

Żal patrzeć lubiąc skionline.pl i szanując Ciebie JC.

Może tak zostawiamy takie wątki bez komentarza? Przynajmniej nie będą na pierwszym miejscu "na żółto" w nieprzeczytanych ...

nie - to by byla manipulacja

stanowisko czy pozycja nie znaczy, ze trzeba sie chamsko odzywac czy traktowac innych wjak.....................JC

moje stanowisko jest jasne i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - to by byla manipulacja

stanowisko czy pozycja nie znaczy, ze trzeba sie chamsko odzywac czy traktowac innych wjak.....................JC

moje stanowisko jest jasne i czekam

Jan nie zachwuj sie jak rozkapryszone dziecko na obczyznie, które zaznało troche "wielkiego świata" :)

wam obojgu puściły nerwy i tyle ;) bez spinki ja wiem ze sniegu nie ma no ale spokój:) tzn w EU nie ma bo na Alasce z pewnoscią masz warunki jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec, co spowodowalo, ze rossi'ego nie ma na tym forum

czyzby ostracyzm byl az tak daleko posuniety?:(:confused:

mam nadzieje, ze to pytanie nie zostanie bez odpowiedzi jak moich pare innych, dotyczacych moznych tego forum......

jezeli za to ostatnie zdanie przysluguje mi zawieszenie w "prawach" - prosze bardzo

hehe.. parodia jakaś:) nie dziwie się że JC tak zareagował, sprowokowałeś to się nie dziw że taką odpowiedz dostałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. parodia jakaś:) nie dziwie się że JC tak zareagował, sprowokowałeś to się nie dziw że taką odpowiedz dostałeś..

ja sprowokowalem...........:confused::confused::confused:

jako pelnoprawny czlonek tego forum (zdaje sobie sprawe, ze nie jest to zupelna prawda) moge zalozyc jakikolwiek watek, pod warunkiem, ze nie przekracza przyjetych norm

nadal czekam

JC masz czaS DO TWOJEJ POLNOCY zeby MNIE PRZEPROSIC

TAK JAK JA CIE PRZEPROSILEM ZA MOJ POCHOPNY POST, NA CO NIGDY NIE DOSTALEM ODPOWIEDZI - musialem? nie musialem, ale zrobilem, gsyz uwazalem , ze nieco przepkroczylem granice dobrego smaku

albo jestes facet z jajami i potrafisz cos beknac, albo nie

widzisz, ja po moim napastliwym poscie o twoim tescie jakichs tam nart (chyba richtor czy cos podobnego):

1/ przeprosilem cie na forum (mozna sprawdzic)

2/ przeprosilem cie przesylajac wiadomosc na konto ososbiste

3/ oczywiscie, teraz wiem dlaczego, zadnej odpowiedzi do dzis

to jest zachowanie, ktore nazywamy classy........................

tzn wszyscy ppelniamy bledy - sztuka jest sie przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB no tak sorry zawsze cos znajdziesz :D

Jan a jak Cię nie przeprosi do północy to co?:D

mysle, ze swiat sie nie zawali.

mnie to w sumie jest potrzebne tylko do wyrobienia zdania, kto jest kto. dawno przestalem wierzyc w krasnoludki i w dobre imie istot ludzkichh : obydwa sa roznie "czeste".-

kiedys mi sie wydawalo, ze istoty ludzkie zwiazane z narciarstwem, wyrozniaja sie na korzysc w sensie poziomu. i takich ludzi np na tym forum jest zdecydowana WIEKSZOSC. krzywa gaussa niestety, jest nieublagana i czasami pokazuje swoje ogony...........

Edytowane przez Jan Kowal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru, dobre!

Przypomniały mi się stare czasy, jak to do Scyrku jeździło się PKS i na Czyrnej lub przy Golgocie, też się takie pojedynki odbywały, by dostać się do autobusu. Tylko do tego służyły kijki. Może więc????????:D:D;)

A tak na boku Janie, to może Jacek ma zły dzień, po wczorajszym. :D;)

A Rossi, to chyba naprawdę poleciał na te steki, na które namawiał Jana. :D

Edytowane przez mareknot
uzupełnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mi sie wydawalo, ze istoty ludzkie zwiazane z narciarstwem, wyrozniaja sie na korzysc w sensie poziomu. i takich ludzi np na tym forum jest zdecydowana WIEKSZOSC. krzywa gaussa niestety, jest nieublagana i czasami pokazuje swoje ogony...........

wręcz przeciwnie ostatnimi czasy panuje tak zwany lans na stoku i ośrodki narciarskie przepełnione są od buraków :mad:

na całe szczęście większość z nich wykorzystują narciarstwo żeby sie pokazać i poszpanować kasą, wiec nawet nie zaglądają na fora narciarskie bo ich to nie interesuje. Także z założenia użytkownicy forum narciarskiego powinni wykazywać się wysoką kulturą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczasz ewentualną ewentualność, że jeżeli Rosii sam zrejterował to może Ci nikt nie odpowiedzieć ?

Tęsknisz czy to "zwykła" miłość bliźniego :confused::P

Po edycji.

Dopiero teraz zauważyłem, że nie prześledziłem wątku i mój wpis ma się jak "wól do karety".

Edytowane przez juice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi???

Nie no,może ze dwa dni Rossi jest nieobecny na forum i już afera!Coś w rodzaju:"na pewno go zgnoili" :confused::eek:

Drogi Janie,Rossi,o ile mi wiadomo,zakończył już sezon narciarski i może po prostu ma w tej chwili inne zajęcie.Czy to jest powód żeby od razu snuć teorie spiskowe i wysuwać ciężkie oskarżenia w kierunku Admina,Moderatorów i "starej gwardii"?Nawet gdyby ktoś go chciał zniechęcić,to wiem,że na pewno z tego powodu nie zniknie.Jakiś czas temu Rossi napisał,w odpowiedzi na mój post,że tak łatwo nie da się zniechęcić!Więc na pewno się jeszcze tu pojawi i znów ożywi forum! ;) Dziwne to,że robisz aferę i snujesz podejrzenia w sprawie jednego Usera,a nie dostrzegasz jak wielu w międzyczasie,zazwyczaj aktywnych na co dzień,też się ostatnio nie odzywało... :rolleyes:

Reakcji JC wcale się nie dziwię,bo go po prostu obraziłeś takimi sugestiami!Zamiast wysuwać ciężkie działa,może najpierw powinieneś napisać do Rossiego czemu ucichł,a dopiero później decydować się na takie kroki? :rolleyes:

PS.Ostatnio na forum coraz więcej nerwów - brak śniegu? :confused:

Odechciewa mi się pisać,bo co wątek,to jakiś toksyczny temat się pojawia... :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi???

Nie no,może ze dwa dni Rossi jest nieobecny na forum i już afera!Coś w rodzaju:"na pewno go zgnoili" :confused::eek:

Drogi Janie,Rossi,o ile mi wiadomo,zakończył już sezon narciarski i może po prostu ma w tej chwili inne zajęcie.Czy to jest powód żeby od razu snuć teorie spiskowe i wysuwać ciężkie oskarżenia w kierunku Admina,Moderatorów i "starej gwardii"?Nawet gdyby ktoś go chciał zniechęcić,to wiem,że na pewno z tego powodu nie zniknie.Jakiś czas temu Rossi napisał,w odpowiedzi na mój post,że tak łatwo nie da się zniechęcić!Więc na pewno się jeszcze tu pojawi i znów ożywi forum! ;) Dziwne to,że robisz aferę i snujesz podejrzenia w sprawie jednego Usera,a nie dostrzegasz jak wielu w międzyczasie,zazwyczaj aktywnych na co dzień,też się ostatnio nie odzywało... :rolleyes:

Reakcji JC wcale się nie dziwię,bo go po prostu obraziłeś takimi sugestiami!Zamiast wysuwać ciężkie działa,może najpierw powinieneś napisać do Rossiego czemu ucichł,a dopiero później decydować się na takie kroki? :rolleyes:

PS.Ostatnio na forum coraz więcej nerwów - brak śniegu? :confused:

Odechciewa mi się pisać,bo co wątek,to jakiś toksyczny temat się pojawia... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcji JC wcale się nie dziwię,bo go po prostu obraziłeś takimi sugestiami!Zamiast wysuwać ciężkie działa,może najpierw powinieneś napisać do Rossiego czemu ucichł,a dopiero później decydować się na takie kroki? :rolleyes:

Dżony, nawet jeżeli JK poniosło trochę (jak pisałem, może tęskni, telefon nie odbiera etc. ;)), to jednak "szlachectwo" zobowiązuje (JC).

Wszak można było napisać "błądzisz synu, idź i nie grzesz więcej".

Tyle moich przemyśleń.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...