Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Który punkt Regulaminu złamałem?


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

oj grabisz sobie Marboru , grabisz........;):D

Moje 2 posty zostały usunięte bardzo szybko...

...odpowiedzi na pytanie zawarte w treści niniejszego Tematu, już tak szybko nie dostaję.

Dlaczego?

1wszy z moich usuniętych Postów - była podstawa do wykasowania - "Zakazana Reklama", chodź w tym przypadku (JC - wie, czym się w życiu zajmuje, na pewno nie Turystyką) wskazałem firmę konkurencyjną do infoski.pl, od której aż kipi Post o Andorze.

W drugim poście zasugerowałem aby Post o Andorze był na Forum opatrzony wzmianką "Tekst Sponsorowany".

Wyraziłem również swoje niezadowolenie z usunięcia postu oraz napisałem, że ani ja ani nikt z moich znajomych nie skorzysta z firmy, której nazwa jest wielokrotnie używana w poście, o Andorze.

Dziwni mnie takie zachowanie "Włodarzy Forum" pomimo tego, że nazwy innych biur podróży, opinie forumowiczów na ich temat są ogólnie dostępne...np. w wątku: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=12936

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru, nie wiem o jaki regulamin ci chodzi;)

Wg. mnie to złamałeś ten drugi punkt:

1. Szef ma zawsze racje.

2. Jeżeli nie ma racji patrz punkt pierwszy.

Więcej punktów w nim nie ma.:D:confused:

Tak mi to kiedyś eklerował nauczyciel z miernictwa elektronicznego (zamiast szef u niego było "nauczyciel").

No cóż życie to nie jebajka:eek:

Dobrej nocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 2 posty zostały usunięte bardzo szybko...

...odpowiedzi na pytanie zawarte w treści niniejszego Tematu, już tak szybko nie dostaję.

Dlaczego?

1wszy z moich usuniętych Postów - była podstawa do wykasowania - "Zakazana Reklama", chodź w tym przypadku (JC - wie, czym się w życiu zajmuje, na pewno nie Turystyką) wskazałem firmę konkurencyjną do infoski.pl, od której aż kipi Post o Andorze.

1. Szef ma zawsze racje.

2. Jeżeli nie ma racji patrz punkt pierwszy.

Więcej punktów w nim nie ma.:D:confused:

Zgodnie z regulaminem jaki zaakceptowaliści - Skionline.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości forum, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach

W drugim poście zasugerowałem aby Post o Andorze był na Forum opatrzony wzmianką "Tekst Sponsorowany".

Wyraziłem również swoje niezadowolenie z usunięcia postu oraz napisałem, że ani ja ani nikt z moich znajomych nie skorzysta z firmy, której nazwa jest wielokrotnie używana w poście, o Andorze.

Dziwni mnie takie zachowanie "Włodarzy Forum" pomimo tego, że nazwy innych biur podróży, opinie forumowiczów na ich temat są ogólnie dostępne...np. w wątku: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=12936

Jeżeli pozwolisz to ja będę decydował, co i w jakiej formie będzie publikowane na skionline.pl.

Trochę mnie dziwi Twoje podejście, bo "włożyłeś kij w mrowisko i dziwisz się, że Cię mrówki oblazły".

Twój post był, delikatnie mówiąc, nie na miejscu z trzech powodów:

1. Wrzuciłeś w wątek poświęcony wyjazdom organizowanym przez infoski.pl do Andory post o "konkurencji". Gdybyś założył nowy wątek, to mógłbym zrozumieć.

2. Napisałeś nieprawdę, a zamieszczona przez Ciebie informacja wprowadzała czytelników w błąd ponieważ Malta-Ski sprzedaje ofertę infoski.pl, jest pośrednikiem!

3. O treściach i formie forum decyduję ja. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale wcale nie muszę się z nim zgadzać.

Mam jeszcze prośbę. Zmień proszę podpis pod swoimi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem jaki zaakceptowaliści - Skionline.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości forum, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach .....Jeżeli pozwolisz to ja będę decydował, co i w jakiej formie będzie publikowane na skionline.pl..........O treściach i formie forum decyduję ja. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale wcale nie muszę się z nim zgadzać......

Witam JC.

Nie wiem dla czego zacytowałeś mój post, jako przykład kogoś kto nie godzi się z regulaminem tego forum. Przecież ja tylko dokładnie, krótko i jasno go przedstawiłem;). Potwierdza to cytat z ciebie użyty w tym poscie.

Skoro udzielam się na tym forum, to chyba jasne jest, że regulamin akceptuję. Gdyby było inaczej, nie było by mnie tutaj.

Szczerze mówiąc, to mój post był żartobliwy i miałem nadzieje, że rozładuje trochę napiętą sytuację. Jak zwykle wyszło inaczej:cool:

Pewnie to moja wina;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JC.

Nie wiem dla czego zacytowałeś mój post, jako przykład kogoś kto nie godzi się z regulaminem tego forum. Przecież ja tylko dokładnie, krótko i jasno go przedstawiłem;). Potwierdza to cytat z ciebie użyty w tym poscie.

Skoro udzielam się na tym forum, to chyba jasne jest, że regulamin akceptuję. Gdyby było inaczej, nie było by mnie tutaj.

Szczerze mówiąc, to mój post był żartobliwy i miałem nadzieje, że rozładuje trochę napiętą sytuację. Jak zwykle wyszło inaczej:cool:

Pewnie to moja wina;)

OK tylko wydźwięk nie był do końca miły dla mnie, stąd moja odpowiedź.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Plus należny uznać, że Marboru o coś spytał i dostał odpowiedź.

Zgodnie z regulaminem jaki zaakceptowaliści - Skionline.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości forum, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach

Taaaak, dziękuję.

Teraz jak moje wpisy zostaną znowu usunięte z przyczyn niewiadomych i bez komentarza - informacji, to zawsze sobie to przeczytam RAZ JESZCZE - już teraz czuję, że będzie mi po tym lepiej :).

Marboru, nie wiem o jaki regulamin ci chodzi;)

Wg. mnie to złamałeś ten drugi punkt:

1. Szef ma zawsze racje.

2. Jeżeli nie ma racji patrz punkt pierwszy.

Więcej punktów w nim nie ma.:D:confused:

Oczywiście Piter, że zawiniłeś, tylko jeszcze nie rozumiesz dlaczego, ale ja jako bliźni uświadomię to Tobie, to prawie jak objawienie.....

Nie ma punktu drugiego - jest tylko pierwszy.

A w regulaminie jest jeszcze coś o zasadach współżycia społecznego i dobrych obyczajach - ale to dotyczy Użytkowników.

Pozdrawiam,

Edytowane przez juice
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozwolisz to ja będę decydował, co i w jakiej formie będzie publikowane na skionline.pl.

Trochę mnie dziwi Twoje podejście, bo "włożyłeś kij w mrowisko i dziwisz się, że Cię mrówki oblazły".

Twój post był, delikatnie mówiąc, nie na miejscu z trzech powodów:

1. Wrzuciłeś w wątek poświęcony wyjazdom organizowanym przez infoski.pl do Andory post o "konkurencji". Gdybyś założył nowy wątek, to mógłbym zrozumieć.

2. Napisałeś nieprawdę, a zamieszczona przez Ciebie informacja wprowadzała czytelników w błąd ponieważ Malta-Ski sprzedaje ofertę infoski.pl, jest pośrednikiem!

3. O treściach i formie forum decyduję ja. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale wcale nie muszę się z nim zgadzać.

Mam jeszcze prośbę. Zmień proszę podpis pod swoimi postami.

Odniosę się krótko do powyższej wypowiedzi, bo głębsza dyskusja uważam jest nie na miejscu.

1. Gdzie w Poście do Andory jest wzmianka, że jest to Post dedykowany Infoski.pl? W mojej ocenie - dedykowany był wyjazdom do Andory na narty w szerokim słowa tego znaczeniu.

2. Jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd swoją wypowiedzią (johnny narciarz, Maćku, Ty mi dałeś dzięksa za tą informację - więc Ciebie przepraszam przede wszystkim) to wydaje mi się, że Twoją rolą, bądź moderatorów - powinno być sprostowanie a nie usuwanie Posta, bądź co w zwyczaju For bywa (widocznie nie na Skionline), że wywiązuje się dyskusja w takim wypadku i błąd jest publicznie przedyskutowany.

3. Oczywiście Jacku - wszystko rozumiem i dotarło do mnie jakie zasady TU obowiązują. Nie do końca mi się to podoba (oczywiście się dostosuję)...będzie miało to wpływ na moją "działalność" na Skionline.

Do tej pory starałem się czuć Tu, jak w Domu...wkładałem kawał Serca swoją obecnością na Forum dlatego też nie chcę odchodzić całkowicie (chyba, że jestem przez Ciebie niemile widziany-wtedy to zrobię) ponieważ poznałem Tu całe mnóstwo wspaniałych Ludzi (nie sposób wymienić wszystkich).

Poznałem nie tylko wirtualnie ale również w Świecie realnym.

Podpis za sekundę zmienię.

Ze swojej Strony przepraszam.

Pozdrawiam

Mariusz

Edytowane przez marboru
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba, że jestem przez Ciebie niemile widziany-wtedy to zrobię

Jeżeli byłbyś niemile widziany na forum, to pewnie już dawno byśmy się pożegnali. Ja tylko Cię proszę o uszanowanie tego, co robię i (może napiszę tak) w jaki sposób robię.

Kilka osób odeszło z forum, bo się z tym nie zgadzało. Takie jest ich prawo. Kilka wróciło pod zmienionymi nikami :cool: Większość jednak jest obecna i pisze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób odeszło z forum, bo się z tym nie zgadzało. Takie jest ich prawo. Kilka wróciło pod zmienionymi nikami :cool: Większość jednak jest obecna i pisze.

I tak powinien zrobić każdy komu nie pasi. Jest forum w sieci na którym można pisać wszystko, więc po co się męczyć i pisać kolejne wywody jak to mu się nie podoba (nie chciało by mi się). Też mi kiedyś usunięto jakiegoś tam linka, a nawet do głowy mi nie przyszło, aby robić z tego wielkie halo. Może dlatego, że dla mnie to wyłącznie wirtualny świat i nie przywiązuje do tego tego takiej uwagi jak niektórzy. Nie przenoszę swoich prywatnych odczuć na forum nawet jak mi się coś nie podoba i Wam też to polecam...dużo przyjemniej.:):)

Nikogo nie widziałem w realu (oprócz JC na polskich dniach) i pewnie tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi kiedyś usunięto jakiegoś tam linka, a nawet do głowy mi nie przyszło, aby robić z tego wielkie halo. Może dlatego, że dla mnie to wyłącznie wirtualny świat i nie przywiązuje do tego tego takiej uwagi jak niektórzy.

I prawidłowo ale czy to oznacza, że masz w dupie co tutaj piszesz i wisi Ci co Ci ktoś usunie bez słowa komentarza?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........Jeździć na nartach, jeździć na rowerze, biegać, robić zdjecia.....żyć, oddychać konsumować:rolleyes: jest wiele fajnych zajęc po pracy czasem i w pracy;) niekoniecznie trzeba pisac na forum..które np "was" irytuje albo cały czas jest przeciwko "nam" lub "wam"prawda? Tak własnie dostrzegam te sytuacje coraz czesciej powtarzające się...

Skionline jest ok - jak juz napisałm - co zresztą wykasowano - jak i cały wtedy wątek ;) bo było w nim ostrzej niz tu.

I chyba nie trzeba sie obrazać, urazać, snuc domysły.

Wcale nie mam w d...co tu piszecie jedni mniej intensywnie jak ostatnio ja, inni bardziej i częsciej:D madrzeJ i mniej madrze:) takie życie, a przyznam wiele ciekawych rzeczy się tu dowiedzialm, wiem wiecej niz w grudniu 2010:rolleyes:

I uważam, ze chyba szkoda zycia na swary im wiecej jestes dla ludzi tym wiecej ludzi dla Ciebie:)

PS. tak poszperac w archiwum;) brak sniegu powoduje te chwijne stany emocjo....

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Ewa78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dajcie juz spokój kochani. Jestem aktywny na paru forach akceptuje ich zasady tak jak akceptuje zasady skionline.

Sprawy prywatne załatwiam na priv, nie snuje torii spiskowych ani nie obrażam sie jak dziecko gdy ktoś mi cos wykasuje albo napisze, że jestem baranem. Pogadajmy może o nartach.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dajcie juz spokój kochani. Jestem aktywny na paru forach akceptuje ich zasady tak jak akceptuje zasady tak jak akceptuje zasady skionline.

Sprawy prywatne załatwiam na priv, nie snuje torii spiskowych ani nie obrażam sie jak dziecko gdy ktoś mi cos wykasuje albo napisze, że jestem baranem. Pogadajmy może o nartach.

Pozdro

Widocznie masz inne zasady.

W postach tu na forum "wyzywałeś" od ściemniaczy.

Kłamałeś że piszę na paru forach i wywołuję tam konflikty.

Kłamałeś że ubliżałem innemu moderatorowi chociaż sam pisałeś że : cytuję "pod innym nickiem wchodzę na fora i ścieram się z nimi".

Więc Twoje zasady są "płynne" i dostosowujesz je tylko do swoich potrzeb.

Przypominam Ci te zasady które są zawarte w regulaminie SKIONLINE.

Regulamin SKIONLINE "Poprzez przyjęcie tych zasad gwarantujesz, że nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo."

Teraz możesz sobie pogadać o nartach.

ROSSIGNOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...