Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Łyżwy.....


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wątek będzie pasował do rolek. W sobotę miałem okazję pośmigać na łyżwach (ze 25 lat chyba nie miałem łyżew na nogach:D). W porównaniu z rolkami - dużo przyjemniej bo po pierwsze temperatura w hali -4. Technika jazdy - łyżwy są bardziej wymagająca dla jeźdźca od rolek w zakresie zrównoważenia w płaszczyźnie strzałkowej. Ponadto zwrotność dużo większa i dynamika jazdy i wykonywania manewrów większa. Wg mnie jazda na łyżwach chyba bardziej zbliżona jest do jazdy na nartach niż rolki. Polecam.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Chciałabym kupić łyżwy ale nei wiem jakie wybrać. Czy nazwa "rekreacyjne" łyżwy mówi wam coś? Na pewno muszą być sztywne w kostce i nie do jazdy figurowej. Jakie powinna wybrać i za ile zł ? Dodam jeszcze, że nie umiem jeździć na łyżwach. Mój rozmiar to 36

jak do jeżdżenia rekreacyjnego po lodowisku to tylko i wyłącznie figurówki, może trochę trudniej się na nich nauczyć jeździć, ale za to jak już się nauczysz to wachlarz opcji jazdy będzie zdecydowanie większy niż na hokejówkach, no chyba, że uczysz się po to żeby grać w hokeja to kup sobie hokejówki.

a swoją drogą dziwne jest, że na wszystkich sztucznych lodowiskach w wypożyczalniach są tylko hokejówki pomimo, że nikt w hokeja tam nie gra, zamiast figurówek właśnie.

mam nadzieje, że w tym roku też porządnie przymrozi i będzie można pojeździć sobie na rzeczkach i innych zbiornikach wodnych, w zeszłym roku dzięki mrozom robiłem 12 km dziennie na takiej małej rzeczce i jej rozlewiskach polnych i nie tylko mogłem sobie porządnie pojeździć bez tłoku to jeszcze można poobserwować krajobraz zimowy i zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...
Gość ultraburma2709

Ja nie cierpię wypożyczać sprzętu i właściwie nigdy tego nie robię, tylko raz kiedy uczyłam się jeździć na nartach musiałam je wypożyczyć,ale kiedy okazało się że udało mi się połknąć bakcyla odrazu kupiłam swój sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oj tak ja też nie cierpię wypożyczać sprzętu jednak niestety czasem mi się to zdarzało np na feriach w innym mieście ale te łyżwy matko zawsze jakiś feler a to uciskają a to obcierają teraz już zawsze mam w bagarzniku swoje.

----------

Najlepsza naprawa wtryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...