Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport1 znów dał ciała jesli chodzi o relacje - rozumiem, są inne ważniejsze sporty.

Na szczęście mam Rai Sport i to czego nie puszczali na Euro mogłam obejrzeć po włosku - mimo że niewiele rozumiem (oprócz "brawo!" i "delicatissima curva") to relacja jest fajna. Najpierw zwiedzanie trasy (oglądanie trasy razem z zawodnikami a nie przejazd z kamerą na kasku), wywiady z zawodnikami, pogaduchy z Danielą Ceccarelli i boskim Alberto :) Generalnie fajny klimat ale trochę trzeba przyciszać bo drą się niesamowicie :) No i takie zawody zajmują troszkę więcej miejsca na płytkach, ale trudno - niech stracę :biggrin:

Ciekawe jak bedą wyglądały relacje z innych zawodów (nieodbywajacych się w ITA).

Nagrywasz wszystkie zawody PS Kasia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie mam euro2, niestety...:frown::

Tak, jeśli jest z nich relacja.

Ale faktu to nie zmienia, że Marlies nadal masakruje slalom, prawie 2 sek:eek:, choć już nie dwa najszybsze przejazdy.

No i miło, że Italia przypomniała sobie o sobie u siebie :biggrin:. Najwyższe pudło, Simoncelli wskakuje na 10 chyba z 28 - przepiękny przejazd, i jeszcze paru innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktu to nie zmienia, że Marlies nadal masakruje slalom, prawie 2 sek:eek:, choć już nie dwa najszybsze przejazdy.

No i miło, że Italia przypomniała sobie o sobie u siebie :biggrin:. Najwyższe pudło, Simoncelli wskakuje na 10 chyba z 28 - przepiękny przejazd, i jeszcze paru innych :)

wbrew pozorom to był strasznie trudny slalom, dziewczyny strasznie masakrowały trasę krawędziami, zobacz jaką przeprawę miały np francuzki - gospodynie, Marlies zamiotła wszystkimi, szkoda mi babochłopa, bo się nie moze pozbierac w żadnej konkurencji, wydaje mi sie , że to leży nie w fizycznym przygotowaniu tylko w psychice. I tak jest dla mnie 2 slalomistką:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, masz...

http://www.youtube.com/watch?v=ZsguR3EGOxI

widziałem to kilka lat temu na żywo, masakra, noga jak zapałka połamana i wyginana na wszytskie strony, w polskim eurosporcie znacznie bardziej emocjonalnie to przyżywali komentatorzy, później gdzieś wyczytałem, że gdyby reakcja służb medycznych była szybsza, czy z helikopterem nie było problemów, to komórki by nieobumarły i może by się dało uratować noge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jechał chyba że macie inne info:

http://www.laola1.at/de/wintersport/salomon-winterpark/alpin/lanzi-nach-flachau/page/14152-306-196-216-.html

Nagrywałam niestety z Eurosportu a nie z RaiSport:frown::

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj panowie komentatorzy się chyba mocno zagadali i nie zauważyli, że Innerhoffer troszkę sobie trasę DH zmodyfikował. Ale poza tym śmiesznie się słucha tych pogaduszek jak przy piwie

:rolleyes::

A oto ostatni przejazd Sarah:

[video=youtube;wM0mZO1rPeI]http://www.youtube.com/watch?v=wM0mZO1rPeI

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...