Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to slalom równoległy, taki jak odbywał się w zeszłym roku w Monachium i jako impreza pokazowa w Moskwie. Do zawodów kwalifikuje się 15 najlepszych zawodników PŚ w klasyfikacji generalnej "kroczącej" oraz jeden z "dziką kartą", dla gospodarzy. Prawdopodobnie nie wszyscy czołowi zawodnicy (Cuche, Kroell), będą mieli ochotę na takie zabawy i wtedy na ich miejsce wchodzą kolejni z tejże listy. Formuła imprezy to slalom równoległy. Na dzisiaj zakwalifikowaliby się:

KOSTELIC Ivica

CUCHE Didier

FEUZ Beat

SVINDAL Aksel Lund

HIRSCHER Marcel

BAUMANN Romed

LIGETY Ted

REICHELT Hannes

MILLER Bode

KROELL Klaus

RAICH Benjamin

JANSRUD Kjetil

JANKA Carlo

THEAUX Adrien

INNERHOFER Christof

oczekujący to:

GUAY Erik

MYHRER Andre

PINTURAULT Alexis

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze w temacie jazdy Hirschera:biggrin:

No dziś pomimo wielu sędziów wygrał ten GS bezkonkurencyjnie.

Na szczęście nie zahaczył bramki więc pewnie nie będzie dyskusji.

Pozdrawiam wszystkich jego przeciwników.

A i jeszcze niespodzianka Riesch - super:smile:

Jej wygrana była również z dużym zapasem.

I co najważniejsze obie konkurencje nagrałem:wink:

Będzie co latem oglądać wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing... Vonn na rosołach też wymiatała, te Panie na innych nartach też umiałyby jeździć:wink:

Ale widać że to działa, ktoś nie umie jeździć na nartach i myśli jak przypnę Heady to będzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki:stupid:

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wielu zainteresowanych szuka listy startowej jutrzejszych zawodów w Moskwie.

no to wrzucam:

Mężczyźni:

Marcel Hirscher, Beat Feuz, Aksel Lund Svindal, Romed Baumann, Ted Ligety, Adrien Theaux, Andre Myhrer, Christof Innerhofer, Alexis Pinturault, Cristian Deville, Felix Neurether, Mario Matt, Stefano Gross, Steve Missillier, Phillip Schoerghofer i „dzika karta” z Rosji Aleksander Choroszyłow.

Kobiety:

Lindsey Vonn, Maria Hoefl-Riesch, Tina Maze, Elisabeth Goergl, Julia Mancuso, Anna Fenninger, Marlies Schild, Viktoria Rebensburg, Kathrin Zettel, Tessa Worley, Michaela Kirchgasser, Daniela Merighetti, Nicole Hosp, Anja Paerson, Federica Brignone i „dzika karta” z Rosji Anna Sorokina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu znalezione w sieci info o zawodach:

Wielki nieobecny to Ivica Kostelić, który przeszedł zabieg po superkombinacji w Soczi. Nie wystartuje również pauzująca Maria Pietilae-Holmner. W ostatniej chwili wycofali się z przyjazdu Didier Cuche, Bode Miller, Tanja Poutiainen, Tina Weirather… Zaproszonych zostało 15 najlepszych narciarzy i narciarki z tabeli klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Zawody na Łużnikach zapowiadają się ekstrawagancko. Przed Pałacem Sportu wybudowano ogromną rampę, wysokości 56 metrów i szerokości 37 metrów. Długość stoku to 175 metrów.

Zwycięzcy otrzymają po 40 tysięcy franków szwajcarskich. Drugie miejsca nagradzane są kwotą 30 tysięcy, trzecie 20, a czwarte 10 tysięcy CHF.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wielu zainteresowanych szuka listy startowej jutrzejszych zawodów w Moskwie.

no to wrzucam:

Kobiety:

Lindsey Vonn, Maria Hoefl-Riesch, Tina Maze, Elisabeth Goergl, Julia Mancuso, Anna Fenninger, Marlies Schild, Viktoria Rebensburg, Kathrin Zettel, Tessa Worley, Michaela Kirchgasser, Daniela Merighetti, Nicole Hosp, Anja Paerson, Federica Brignone i „dzika karta” z Rosji Anna Sorokina.

Taki mały "bonus" to Twojego Afrikanerze info.

79abb5e3ff82b000med.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok był nieciekawy dla niego. Leżał długo, aż się bałem, że żle z nim, bo kask mu spadł.

Zawody fajne na tej trudnej trasie. Jak już wolno pojechał Beat, pomyślałem, że po ptakach. Warun nie pozwoli pojechać już szybko. A tu niespodzianka, Cuche i Raich i Zurbrigen pojechali super.

Po raz wtórny moją uwagę zwróciła dobra jazda Puchnera, myśle, ze niedługo będzie się bardzo liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem tylko kilkunastu pierwszych, w pracy, bez dzwięku na angielskim eurosporcie, Zurbrigen startował w 1 dziesiątce i chyba tamta ekipa pojechała lepiej jak na swoje możliwoscim, może warunki, weterani zrobili wyjątek z 2 dziesiątki hehehe.

trasa była idealna własnie pod takich wyjadaczy, co się stało z Milerem? Nie miałem okazji dotrzeć do info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...