Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Już w przyszłym tygodniu rusza Alpejski Puchar Świata zawodami w Soelden.

I tu mam do Was pytanie - bawimy się w tym sezonie w "Typowanie najszybszych?"

Yes yes yes :)

Jak najbardziej - to dodaje smaczku przy oglądaniu :)

A do tego, jak sądzę, chętnie ktoś zastąpi Szymonidusa w Cavalese (echh, pamiętam jeszcze tę słodko-gorzką wspólną radość w Kuhstallu w Livigno) ...czy gdziekolwiek ;) ...ale choćby czapeczka Eurosportu byłaby fajną rzeczą :)

OK, nagrody - mogą być może nie być - ale dodatkowy dreszczyk w rywalizacji w typowaniu to zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej ZA. Dzięki tej zabawie miałem okazję zobaczyć z bliska Tour de Ski i naszą mistrzynię w akcji. W dodatku Alpejski Puchar Świata tak mnie wciągnął, że w zeszłym sezonie wybrałem się na 2 imprezy tego cyklu. Polecam wszystkim i czekam z niecierpliwością pierwszych zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy poszły parę godzin temu :) ...ale ja mam pytanie.

Czy dobrze rozumiem że zasady punktowania się zmieniły?

Frg. tekstu z "okólnika":

"Zasady: - typujemy pierwsza trójkę kobiet i mężczyzn - za poprawne wytypowanie zawodnika w trójce 5 pkt. - za poprawne wytypowanie miejsce zawodnika w trójce dodatkowo 3 pkt - wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów - w przypadku, gdy dwie lub więcej osób zdobędzie taką samą ilość punktów wygrywa osoba, która pierwsza typowała."

Z czego wynika, że w tej chwili za jedną konkurencję (jedno pudło) maksymalny typ to aż 24 pt. = 3 x 8 (8 bo 5+3).

W zasadzie powyższy tekst jest jednoznaczny ale pytam widzę że punktowanie się zmienia; a przy tym kojarzę, że na początku ubiegłorocznego typowania też chyba było jakoś podobnie, ...a potem były niejasności, jakiś zapis się zmienił (?)... nie pamiętam, ale koniec końców w ub sezonie max wynosił 15 pt (3 x "3 lub 5") :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy poszły parę godzin temu :) ...ale ja mam pytanie.

Czy dobrze rozumiem że zasady punktowania się zmieniły?

Frg. tekstu z "okólnika":

"Zasady: - typujemy pierwsza trójkę kobiet i mężczyzn - za poprawne wytypowanie zawodnika w trójce 5 pkt. - za poprawne wytypowanie miejsce zawodnika w trójce dodatkowo 3 pkt - wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów - w przypadku, gdy dwie lub więcej osób zdobędzie taką samą ilość punktów wygrywa osoba, która pierwsza typowała."

Z czego wynika, że w tej chwili za jedną konkurencję (jedno pudło) maksymalny typ to aż 24 pt. = 3 x 8 (8 bo 5+3).

W zasadzie powyższy tekst jest jednoznaczny ale pytam widzę że punktowanie się zmienia; a przy tym kojarzę, że na początku ubiegłorocznego typowania też chyba było jakoś podobnie, ...a potem były niejasności, jakiś zapis się zmienił (?)... nie pamiętam, ale koniec końców w ub sezonie max wynosił 15 pt (3 x "3 lub 5") :)

Masz absolutną rację!!! Tu jest tego potwierdzenie

To jeszcze raz żeby było jasne:

Punkty liczone są w następujący sposób:

za poprawne wytypowanie miejsca zawodnika na podium - 5 pkt

za poprawne wytypowanie zawodnika w trójce - 3 pkt

Max. ilość punktów do zdobycia w zawodach to 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...