Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jakieś 15 będą ?

beda beda:D obstawiłem Ted, Marcel i Kjetil:D przed drugim nakreśliłem sobie taki plan, Jansrud po swoim przejezdzie wychodzi na prowadzenie.. Svindal poprzez gabaryty nie daje rady na ciasnym gigancie i przyjezdza na Jansrudem, Ligety wznosi sie na wyżyny i niszczy gości co zrobił, Hirscher jedzie pięknie ale jednak traci i wskakuje między L. a J. a młody Alexis nie wytrzymuje trudu trasy i spada poza trójke.. piękny scenariusz sie udal:)

niestety Jansrud zawalił ten płaski środek bo zamiast złożyć sie do pozycji zjazdowej to jechał wysoko i stracil, pierwsza dwójka jechała tam ciasno i nisko żeby zyskać.. i niestety, w bramkach trzeba było sie sprężać bo małe spóźnienie (Alexis miał chyba jedno czy dwa) i już kreska na czerwono była.. młody Francuz jednak będzie walczył, zapowiada sie ciekawa rywalizacja w gigancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiths co Ty dajesz, miałeś farta i tyle jak reszta, wiadomo, że poprzednie zawodu ułatwiły nam typowanie i tyle, jak mogłes mieć plan że svindalowi nie pójdzie lub fracuzowi, jak typowałeś sporo wcześniej przed ich przejazdami???

trafienie pierwszej trójki na podium w odpowiedniej kolejności to fart, ułatwił nam to gigant sprzed 2 dni i tyle, akurat pierwsza trójka to czołówka w tej dziedzinie i tyle. Jeszcze raz gratulacje wszsytkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiths co Ty dajesz, miałeś farta i tyle jak reszta, wiadomo, że poprzednie zawodu ułatwiły nam typowanie i tyle, jak mogłes mieć plan że svindalowi nie pójdzie lub fracuzowi, jak typowałeś sporo wcześniej przed ich przejazdami???

trafienie pierwszej trójki na podium w odpowiedniej kolejności to fart, ułatwił nam to gigant sprzed 2 dni i tyle, akurat pierwsza trójka to czołówka w tej dziedzinie i tyle. Jeszcze raz gratulacje wszsytkim

słuchaj no napewno jest w tym pewien fart który akurat sie trafił.. a plan taki właśnie w głowie mi sie ulozyl na drugi przejazd bo chcialem trafic 15pkt! gdyby np Jansrud był 8 po 1 ze strata sekundy to byloby to nie realne raczej zeby wskoczyl na pudło, zreszta po obejrzeniu jego w pierwszym myslalem że bedzie gdzies dopiero poza 10. a tu prosze, i uwazam że czasem trzeba mieć nosa do pewnych spraw i akurat tu sie nie pomylilem.. czesc pomyslala pewnie że Hirscher jest na fali i we wtorek znow pokona Teda, a ja np i Ci co go typowali uważałem że drugi raz sobie nie pozwoli na porażke i pokaże klasę mistrza co zrobił.. no i wiadomo że że poprzednie zawody ułatwiają typowania, wiesz kto jest w jakiej dyspozycji itd no ale o to chodzi, cos musisz wiedziec jak bawimy sie w mała bukmacherke. a tak swoja droga.. kto na dziś obstawil inne zwyciestwo niz Vonn? dowiemy sie na godzine przed zawodami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie,

Wszystko na to wskazuje, że kobieta wam wlała! Najwięcej punktów w naszym konkursie o wyjazd na Tour de Ski zdobyła Hanian22!

Drugie miejsce Afirkaner, a trzecie Kefas123

tak jakoś cicho w tym głośnym temacie -- no ta ja pierwszy:

GRATULACJE koleżanko od pokonanych !!!!

udanego wyjazdu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W zeszłym roku w czasie konkursu byłem w Livigno i nie miałem dostępu do internetu, dlatego przed wyjazdem kazałem żonie obstawić typowania. Jako że ona nie miała wtedy pojęcia kogo obstawiać, to powiedziałem, żeby zobaczyła moje wcześniejsze typowania i tylko poprzestawiała pierwsze trójki w innej kolejności, albo jak tam chce. Nawet do końca nie wiedziałem, kogo wytypowałem i się udało. W tym roku oglądam wszystkie zawody, no i obstawiam, jak to się mówi świadomie, a wynik gorszy. Tak więc, nie ma co się zastanawiać i rozmyślać. Lepiej chyba wytypować wszystko do końca sezonu jak leci i może wtedy coś się uda trafić. Choć szczerze powiem, że dużo lepiej się ogląda relację biorąc udział w typowaniu. Czasami zdarza mi się rzucić pilotem:wink:.

Gratulacje dla zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...