Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za gratulacje:)))

z wygranej ciesze sie ogromnie.

chcialam dodac, ze moje typowania nie byly zupelnie w ciemno (maz nie zlecil mi typowania, bo jego nie bylo). zagladam czasem na strone fis-ski, analizuje wyniki; ale fakt pucharu europy juz nie ogladam:))

co do meza, to faktycznie on wciagnal mnie w zabawe w typowanie i dlatego w nagrode pojedzie ze mna:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skiworldcup.it/english/price-money.php

taka ciekawostka - premie dla alpejczyków w Alta Badia...przynajmniej jeden sport nie zdziczał i "normalne" pieniądze wypłaca, na które trzeba samemu zapracować. Bo sa sporty jak wiemy gdzie grzeje się ławę a przy okazji wpada za rok parę milionów...no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W zawodach do typowania jest poważny błąd. Mianowicie 22.01.2012 w Kranjskej Gorze odbędzie się slalom KOBIET ! ( wg oficjalnej strony FIS), a w skionline można typować ale mężczyzn. Trzeba to poprawić , zeby nie wprowadzać uczestników w błąd. W tym czasie mężczyźni jadą w Kitzbuehel kombinację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawodach do typowania jest poważny błąd. Mianowicie 22.01.2012 w Kranjskej Gorze odbędzie się slalom KOBIET ! ( wg oficjalnej strony FIS), a w skionline można typować ale mężczyzn. Trzeba to poprawić , zeby nie wprowadzać uczestników w błąd. W tym czasie mężczyźni jadą w Kitzbuehel kombinację.

Pozdrawiam.

Nic podobnego, jak wchodze na typowanie to do wyboru mam slalom kobiet! Czy ktoś jeszcze może to zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rzezcyqwiscie jest slalom kobiet, ale był na 100% mężczyzn. Zapisywałem typowania do prawie połowy lutego z powodu planowanego wyjazdu. Teraz gdy wszedłem na slalom kobiet w kranjskej były puste pozycje i musiałem wpisać na nowo. Wczesniej w typowaniach byli męzczyzni i Superkombinacja w Kitz i SL w Kranjskiej. Może jakies chcochliki w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam ten sam problem - wrzucę więc tu, zawody jeszcze się nie rozpoczęły (jest 10.22):

1. KOSTELIC Ivica

2. SVINDAL Aksel Lund

3. MILLER Bode

Ekhmmm, pytanie - czy jest szansa doliczyć mi te typy do rankingu?

Typowałem przed zawodami - i to akurat całkiem nieźle :)

Tutaj - bo innej możliwosci nie było.

Wiem, że to tylko zabawa ...ale 10 pt. piechotą nie chodzi :)

***

Brawa dla Bydlińskiego - zwłaszcza za slalom - oby częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody były o 10 30, typowanie kończymy godzinę przed zawodami, ja chciałem zmienić na ivice, beata i bodego, a już nie mogłem:laughing:

zabawa nie zabawa, wydaje mi się, że dziś było kilka kompletów, gratulacje i oby tak dalej :wink:

prosimy o podliczenie bo troszkę się pewnie pozmienia w czubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...