Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Ja też jestem jak najbardziej ZA. Dzięki tej zabawie miałem okazję zobaczyć z bliska Tour de Ski i naszą mistrzynię w akcji. W dodatku Alpejski Puchar Świata tak mnie wciągnął, że w zeszłym sezonie wybrałem się na 2 imprezy tego cyklu. Polecam wszystkim i czekam z niecierpliwością pierwszych zawodów.

Szanowni forumowicze,

Miło mi poinformować, że Szymonidius będzie miał ponownie okazję zobaczyć Justynę Kowalczyk na żywo!

Muisi jednak znowu uzyskać najlepszy wynik w naszej zabawie :)

Oficjalnie ogłaszam, że dzięki współpracy skionline.pl i Eurosport Polska wkrótce do wygrania będzie wyjazd na Tour de Ski do Val Di Fiemme.

Szczegóły wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport oraz portal skionline.pl zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest pobyt dla dwóch osób w Val di Fiemme podczas finałów najważniejszej imprezy tegorocznego sezonu biegów narciarskich - Tour de Ski.

Zwycięzcy konkursu będą mogli połączyć aktywny odpoczynek na włoskich nartostradach z emocjami sportowymi, których z pewnością dostarczy pojedynek Justyny Kowalczyk z jej główną rywalką Marit Bjoergen. Przez ostatnie dwa lata Justyna była niekwestionowaną królową Tour de Ski, jednak zawsze pod nieobecność Norweżki. W tym roku Bjoergen zapowiedziała, że zmierzy się z wymagającymi trasami imprezy, których kulminacją jest arcytrudna wspinaczka pod Alpe Cermis. Zwycięzcy konkursu zobaczą rywalizację najlepszych biegaczek ostatnich lat na żywo!

Pozostałych kibiców narciarstwa zapraszamy przed ekrany telewizorów. Tour de Ski i cały sezon Pucharu Świata w biegach narciarskich relacjonowany jest jak co roku przez Eurosport.

Nagroda główna:

• Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w hotelu 3*** - od piątku 6 stycznia, do niedzieli 8 stycznia (trzy noclegi) + śniadania

• 2 bilety na finał Tour de Ski w dniach 7-8 stycznia

• prezent FIS

• voucher ski pass na 1 dzień (Fiemme - Obereggen).

• Spotkanie z organizatorami Tour de Ski oraz z zawodnikami po zakończeniu wyścigu

Nagrody pocieszenia:

• II miejsce - plecak z logo Eurosport

• III miejsce - plecak z logo Eurosport

Zawody zliczane w konkursie:

26.11 - zjazd mężczyzn w Lake Louise - Kanada

26.11 - gigant kobiet w Aspen, CO - USA

27.11 - slalom kobiet w Aspen, CO - USA

27.11 - super gigant mężczyzn w Lake Louise - Kanada

02.12 - zjazd mężczyzn w Beaver Creek, CO - USA

02.12 - zjazd kobiet w Lake Louise - Kanada

03.12 - zjazd kobiet w Lake Louise - Kanada

03.12 - super gigant mężczyzn w Beaver Creek, CO - USA

04.12 - super gigant kobiet w Lake Louise - Kanada

04.12 - gigant mężczyzn w Beaver Creek, CO - US

Zapraszamy do typowania tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie przez administratora czy wczoraj tzn w sobotę w trakcie a nawet tuż po zawodach nie było możliwości zmiany typów.

Dlaczego o to proszę gdyż wczoraj w trakcie i tuż po zawodach chciałem sprawdzić wyniki to wciąż były aktywne okna do zmiany typów

w zawodach pań i panów.

W dniu dzisiejszym już takiej możliwości nie było. Proszę o sprawdzenie godz. typowania przez najlepszych w dniu wczorajszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie przez administratora czy wczoraj tzn w sobotę w trakcie a nawet tuż po zawodach nie było możliwości zmiany typów.

Dlaczego o to proszę gdyż wczoraj w trakcie i tuż po zawodach chciałem sprawdzić wyniki to wciąż były aktywne okna do zmiany typów

w zawodach pań i panów.

W dniu dzisiejszym już takiej możliwości nie było. Proszę o sprawdzenie godz. typowania przez najlepszych w dniu wczorajszym.

Faktycznie. Niestety okazało się, że kilka osób z forum skorzystało z tej okazji i poprawiło swoje typy. Nasz system rejestruje wszystkie zmiany dokonane w typowaniu, więc doskonale wiemy kto dokonał zmian po ustalonym w regulaminie czasie.

Mamy na forum jasnowidza, który "poprawnie wytypował" wczoraj oba "pudła"! Brawo! Gratulujemy "sprytu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie konsekwencje wyciągniecie wobec tych delikwentów. JERRY502 ty oszuście powinieneś być wykluczony z konkursu i z

portalu.

To żadna tajemnica. Użytkownicy, bo jest ich kilku, zostali zbanowani. Zostaną także usunięci z wyników zabawy w typowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna tajemnica. Użytkownicy, bo jest ich kilku, zostali zbanowani. Zostaną także usunięci z wyników zabawy w typowanie.

Hmmm, jako chwilowemu "legalnemu" liderowi ;) niech mi będzie wolno coś od siebie:

usunięcie wyników to oczywiste - ale ban wg mnie chyba zbędny - mogę sobie wyobrazić, że ktoś to zrobił po fakcie, dla zabawy, dla jaj etc. - po prostu beztrosko - niekoniecznie cynicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, właśnie teraz sprawdziłem, ze jednak było to oszustwo...

juz to zauważyłem dziś,nie chciałem robić afery, osoby, ktore nie za czesto szły jak burza w tej zabawie nagle trafiają komplet...choć ewidentnie wytypowanie tego w 2 konkurencjach bylo niemal tak trudne jak trafienie 6 w totka, dobrze, że reakcja admina była bardzo szybka , kara polegająca na usunieciu z zawodów jak najbardziej ok.

Adminie czekamy na ostateczne wyniki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciśnienie na wygraną z sezonu na sezon wzrasta :tongue:.

Myślę, że po Moskwie będzie już spokojniej, bo pewnie większość typujących z powodu wyjazdów w alpy pewnie jakieś typowanie opuści, no chyba, że znajdą się tacy co dla typowania odpuszczą wyjazd na narty :eek: :biggrin:.

Więcej luzu Panowie i Panie, w końcu to zabawa, choć z nagrodami :wink::smile:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich obliczeń (na podstawie wyników typowań poszczególnych zawodów) klasyfikacja w konkursie "Wygraj wyjazd.." wyglada nieco inaczej niż zamieszczona na stronie.

gajowy01 26

ojciecpramatki 25

kefas123 24

Kris401 23

Szymonidus 23

szparaa 23

Peki 23

kowcio 21

hanian 21

Proszę o sprawdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej to wygląda według mnie:

1 gajowy 26

2 ojciecpramatki 25

3 kefas 24

hanian 24

5 kris 23

szymonidus 23

szparaa 23

peki 23

aldok 23

10 ziom 22

Znaczy, że różnice prawie żadne i wszystko zdecyduje się za tydzień, bo jeszcze 3 osoby mają 21 pkt, a pięć osób po 20:0

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...