Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Kowcio, to że dwie osoby podjęły się zliczenia punktów za ostatni weekend, bo takie było wyrażane zapotrzebowanie i ich wyniki minimalnie się różnią, to bynajmniej nie zapowiedź wojny. Reguły konkursu są wyjątkowo proste i nie da się w żaden sposób zliczać w sposób inny niż opisany w regulaminie, a to że przy szybkim zliczeniu pojawiły się drobne różnice myślę, że dla nikogo nie stanowi problemu i nie ma sensu doszukiwać się konfliktu tam gdzie go nie ma:)

Osoby, które w sposób absolutnie niegodny postąpiły wykorzystując błąd systemu zostały już wykluczone, w związku tym mam nadzieję, że pozostała część konkursu przebiegnie w ramach zdrowej sportowej rywalizacji.

Co do sobotnich cudów, jak zwykle sprawdzałem kto jak obstawiał i zadowoleniem stwierdziłem, że jako jedyny mam Feuza na prawidłowym mejscu, a tu nagle patrzę na wyniki i mówię oślepłem już całkiem, Feuz i Reichelt na właściwym miejscu, więc podzieliłem się wątpliwościami z szefostwem i okazało się, że jednak widzę jeszcze w miarę dobrze:)

Pozdrawiam i miłej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich obliczeń (na podstawie wyników typowań poszczególnych zawodów) klasyfikacja w konkursie "Wygraj wyjazd.." wyglada nieco inaczej niż zamieszczona na stronie.

gajowy01 26

ojciecpramatki 25

kefas123 24

Kris401 23

Szymonidus 23

szparaa 23

Peki 23

kowcio 21

hanian 21

Proszę o sprawdzenie

Troszkę inaczej to wygląda według mnie:

1 gajowy 26

2 ojciecpramatki 25

3 kefas 24

hanian 24

5 kris 23

szymonidus 23

szparaa 23

peki 23

aldok 23

10 ziom 22

Znaczy, że różnice prawie żadne i wszystko zdecyduje się za tydzień, bo jeszcze 3 osoby mają 21 pkt, a pięć osób po 20:0

Pozdrawiam

to wygląda na to, że każdy ma swój sposób patrzenia:confused:: Co to będzie za tydzień się działo jak każdy ułoży tabelkę po swojemu?? Szefie wkrocz do akcji i coś ustal bo z zabawy zrobi się nam "wojna":cool::

Kolego Kowcio, to że dwie osoby podjęły się zliczenia punktów za ostatni weekend, bo takie było wyrażane zapotrzebowanie i ich wyniki minimalnie się różnią, to bynajmniej nie zapowiedź wojny. Reguły konkursu są wyjątkowo proste i nie da się w żaden sposób zliczać w sposób inny niż opisany w regulaminie, a to że przy szybkim zliczeniu pojawiły się drobne różnice myślę, że dla nikogo nie stanowi problemu i nie ma sensu doszukiwać się konfliktu tam gdzie go nie ma:)

Osoby, które w sposób absolutnie niegodny postąpiły wykorzystując błąd systemu zostały już wykluczone, w związku tym mam nadzieję, że pozostała część konkursu przebiegnie w ramach zdrowej sportowej rywalizacji.

Co do sobotnich cudów, jak zwykle sprawdzałem kto jak obstawiał i zadowoleniem stwierdziłem, że jako jedyny mam Feuza na prawidłowym mejscu, a tu nagle patrzę na wyniki i mówię oślepłem już całkiem, Feuz i Reichelt na właściwym miejscu, więc podzieliłem się wątpliwościami z szefostwem i okazało się, że jednak widzę jeszcze w miarę dobrze:)

Pozdrawiam i miłej zabawy:)

Sprawdzę. Jeżeli faktycznie wystąpił błąd w liczeniu punktów zostanie to poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej to wygląda według mnie:

1 gajowy 26

2 ojciecpramatki 25

3 kefas 24

hanian 24

5 kris 23

szymonidus 23

szparaa 23

peki 23

aldok 23

10 ziom 22

Znaczy, że różnice prawie żadne i wszystko zdecyduje się za tydzień, bo jeszcze 3 osoby mają 21 pkt, a pięć osób po 20:0

Pozdrawiam

Faktycznie coś nie gra - sprawdziłem siebie i powinienem mieć 26 pt. za ten weekend (jak u ciebie) nie 21 jak w tabeli. Innych nie sprawdzałem - może też mają więcej? :)

...uprasza się szefostwo o sprawdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś nie gra - sprawdziłem siebie i powinienem mieć 26 pt. za ten weekend (jak u ciebie) nie 21 jak w tabeli. Innych nie sprawdzałem - może też mają więcej? :)

...uprasza się szefostwo o sprawdzenie :)

Sprawdzone i... poprawione. Dziękuję za informację i z swojej strony przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! W związku ze zmianami w kalendarzu PS związanymi z przeniesieniem zawodów z Val d'Isere do USA nastąpiły także zmiany w naszej zabawie w typowanie. Proszę dokładnie śledzić kalendarz PS.

Zamiany nie mają wpływu typowanie o nagrodę "Wyjazd na Tour de Ski"!

Paweł (ziom10), dziękuję za informację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu można manewrowac w obstawianiu mimo, ze już po zawodach

pozdrawiam

hmmm, może skorzystam? ;) bo "przygnieciony nawałem" nawet nie zdążyłem obstawić na dziś i parę punktów (Vonn na 100%) poszło się gwizdać :/

no i moje liderowanie to już na bank przeszłość :(

Uuu, i jeszcze jakiś slalom? Co to jest właściwie? Było? Będzie?

http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&id_typowania=2494

***

Od razu pytanie - sporo wyjeżdżam, czy też mam to w planie a często zawody przenoszą:

co się dzieje z wynikami? Też się przenoszą?

Np jeśli ktoś wcześniej obstawiał Val d'Isere? Typy przechodzą na USA/Kanadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwa trwa, wyniki po weekendzie zapewne się pojawią...jednak pozstaje niesmak z tym "dziurawym systemem" że można kombinować obstawianie już po zawodach. Dlatego traktujmy to jako dobrą zabawę a nie walkę o nagrodę:tongue:

Czy ten konkurs to jeszcze trwa ? Bo brak weryfikacji wyników.

Wyniki zliczone.

Co do niesmaku, to taka nasza narodowa przypadłość żeby kombinować. Nawet jeżeli formularze były dostępne, to i tak system notuje wszytskie zmiany w typowaniu.

pozdrawiam z Soelden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie kiedy bedzie oficjalne podsumowanie wynikow konkursu "Wygraj weekend na Tour de Ski"?

pewnie jak Jacek wróci z wojaży.....

widzę ,że masz lekkiego stresa: pojadę - nie pojadę na Tour de Ski...

w/g moich obliczeń to jesteś zwycięzcą,ale nie liczyłem osób z dalszych miejsc-może tam ktoś coś więcej trafił i wskoczy na pudło...

jeżeli nie - to nieoficjalnie gratki wielkie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...